Воскресенье, 29.05.2022, 10:46
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси (228)

Оголошення та анонси [228]

12
Шановні знам’янчани! 

Для реалізації вашого права на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг з 7 по 10 квітня 2015 року відбуватиметься вручення відповідальними особами, представниками підприємств - надавачів комунальних послуг пакета документів для оформлення житлових субсидій. 

Просимо сприяти доставці цих документів (бути вдома, надати доступ до споживачів). 

Також будьте уважними та пильними: представники підприємств мають відповідно оформлені посвідчення.Оголошення та анонси | Просмотров: 696 | Дата: 03.04.2015

 
12
З метою дотримання державної дисципліни цін, стабілізації цінової ситуації на споживчому ринку міста, недопущення необгрунтованого підвищення цін, на виконання доручення голови ОДА , відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого комітету Знапм'янської міської ради доводить до Вашого відома, що відповідно до розпорядження голови ОДА від 05.05.2011р.№386-р. "Про регулювання цін на основні продовольчі товари" встановлено обмеження граничного рівня:
          -  торгівельних надбавок на основні продоврольчі товари – до 15%, на хліб і борошно – до 10%;
         - рентабельності виробництва хліба і борошна – до 5%.

Тому звертаємо Вашу увагу на дотримання державної дисципліни цін та встановлених обмежень граничних рівнів торгівельних надбавок та рентабельності, недопущення необгрунтованого підвищення цін.

Із зазначеним розпорядженням №386-р можна ознайомитись на сайті Знам'янської міської ради у розділі "Економіка", "Торгівля".

Оголошення та анонси | Просмотров: 741 | Дата: 04.03.2015

 
12
з 01 лютого по 30 листопада 2015 року
Регіональним фондом підтримки підприємництва проводиться конкурс,
 щодо фінансової підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва для впровадження бізнес-проектів, що здійснюється за пріоритетними напрямками регіонального розвитку, у рамках реалізації обласних цільових програм, регіональних ініціатив, зокрема:
впровадження нових сучасних технологій, у першу чергу, енергозберігаючих та екологічно чистих технологій;
виробництво та переробка сільськогосподарської продукції;
підтримка власного виробника, зокрема, щодо:
виробництва продукції для потреб обороноздатності країни;
виробництва будівельних матеріалів і конструкцій;
розширення випуску товарів народного споживання, сфери платних послуг та покращення їх якості тощо;
розвиток та підтримка підприємницької діяльності малозахищених верств населення, у першу чергу, у сільській місцевості;
відродження народних промислів та ремісництва.
З переліком документів для участі у конкурсі та умовами конкурсу можна ознайомитися:
в регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області
на сайті "Кіровоградщина бізнесова"
Інформаційно-консультаційне забезпечення щодо порядку надання фінансової допомоги, розробки бізнес-проектів тощо здійснює Регіональний фонд підтримки підприємництва в області (контактні тел. 24-58-30, 24-08-86, директор – Снісаренко Сергій Володимирович).

Оголошення та анонси | Просмотров: 731 | Дата: 19.02.2015

 
12
Протягом лютого-жовтня 2015 року , за ініціативи громадської організації «Центр соціального лідерства» відбудеться проведення Форуму «Найкращі соціальні проекти  України – 2015. Детальніша інформація за посиланням:   www.forum.o2.ua
Оголошення та анонси | Просмотров: 719 | Дата: 09.02.2015

 
12
У  2009 році започатковано проведення Всеукраїнської премії «Диво-дитина», яка щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».
Премію створено з метою пошуку, відбору та нагородження на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, що мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту чи музики .
Для здобуття Премії  "Диво Дитина" запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери  обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.
Номінації Премії.
1)   Найрозумніший - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.
2)   Найспортивніший - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.
3)   Найтворчий - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)
4)   Найдивовижніший - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібностями (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.) в тому числі паранормальними (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики, незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.).
5)   Найгероїчніший - діти, що зробили героїчний вчинок (рятування життя іншої людини, власного життя та інші надзвичайні ситуації)

Якщо Ви володієте вищенаведенними здібностями та бажаєте здобути Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"  Вам необхідно:
- заповнити анкету учасника;
- підготувати пакет усіх нагород, дипломів, свідоцтв, відео, які підтверджують досягнення дитини, копію свідоцтва про народження та відіслати на адресу огранізатора: ТОВ "Премія "Диво-Дитина"  03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712

Довідки за адресою : центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  м. Знам»янка вул.. Жовтнева,17 к.3    тел.. 20707Оголошення та анонси | Просмотров: 787 | Дата: 30.01.2015

12
Виконавчий комітет Знам’янської міської ради, з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території селища, на підставі рішення від 12 серпня 2011 року № 469 «Про затвердження послуги зі збирання та перевезення твердих побутових відходів такою, право на здійснення якої виборюється на конкурсних засадах» оголошує конкурс з визначення юридичних осіб, які здійснюють збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами на території міста Знам’янки.


Оголошення та анонси | Просмотров: 774 | Дата: 24.12.2014

12
Враховуючи введення надзвичайного стану в об'єднаній енергосистемі України, порушення енергетичного балансу через дефіцит палива на теплових електростанціях, що призвело до зменшення виробітку електричної енергії, та з метою забезпечення сталого функціонування об'єктів критичної інфраструктури і систем життєзабезпечення населення, запобігання відключень електроенергії, дані доручення Прем'єр-міністра України від 20.12.2014р. №46879/0/1-14 та голови Кіровоградської обласної державної адміністрації №01-26/235/1, невідкладно вжити заходи щодо економії електроенергії, в тому числі скоротити або припинити освітлення вуличної реклами, громадських будівель і вулиць.

З метою економії електроенергії, згідно розпорядження міського голови від 12.12.2014 року №218 «Про затвердження графіку роботи зовнішнього освітлення в умовах економії», включення зовнішнього освітлення в грудні 2014 року відбувається відповідно до Постанови НКРЕ від 22.10.2004 року №1030 о 17.00.год, а виключення – о 21.00 год.

Тож звертаємось і до всіх суб’єктів підприємницької діяльності з проханням раціонально використовувати електроенергію, та якомога скоротити, або припинити освітлення вуличної реклами.

Приносимо вибачення за незручності, що виникли та просимо з порозумінням віднестись до ситуації, що склалася в країні.

Оголошення та анонси | Просмотров: 966 | Дата: 24.12.2014

12
Відповідно до рішення комісії міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 11 грудня 2014 року прийом заяв для участі в Конкурсі продовжено до 31.01.2015 року.
Заяви на участь в огляді-конкурсі разом з фотоматеріалами подають секретарі будинків, голови квартальних комітетів  та голови ОСББ, які в поточному році не були переможцями чи призерами зазначеного конкурсу, на ім’я голови комісії з організації та проведення міського огляду-конкурсу і реєструються відділом по обслуговуванню ради Знам'янської міської ради (каб. №19 міськвиконкому).
Організаційний комітет конкурсу.

Положення про проведення міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" розміщено на сайті Знам”янської міської ради в розділі: Інформація про місто. Органи самоорганізації населення.

Оголошення та анонси | Просмотров: 816 | Дата: 24.12.2014

 
12
Відповідно до наказу №1 від 12 листопада 2014 року розпочала свою діяльність Знам’янська  об’єднана податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області.

Прес-служба Знам’янської ОДПІ 

Оголошення та анонси | Просмотров: 803 | Дата: 18.11.2014

 
12
Шановні Знам’янчани!

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для  українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем, а також в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відділ молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому оголошує міський етап обласного фотоконкурсу «Моя родина без насильства». Конкурс проводиться з 11 листопада по 1 грудня 2014 року. 

Приймаються фотографії розміром від 30х40 до 40х50 см. (на звороті кожної роботи необхідно вказати назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, контактний телефон).

Переможці конкурсу отримають дипломи, призи та подарунки.
Більш детальну інформацію можна отримати у відділі молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому за адресою: вул. Жовтнева, 19, каб. №2, або за телефоном 2-20-17. 


Оголошення та анонси | Просмотров: 942 | Дата: 12.11.2014

« 1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 »

Кировоград: новости и сайты