П`ятниця, 01.12.2023, 12:27
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси (228)

Оголошення та анонси [228]


Оголошення та анонси | Переглядів: 885 | Дата: 20.02.2018

Запрошуємо Вас взяти участь у творчому конкурсі «Алея Слави захисників Вітчизни».
Оголошення та анонси | Переглядів: 1138 | Дата: 14.02.2018

12
Шановні Знам’янчани! Оголошується конкурс!
Запрошуємо Вас взяти участь у творчому конкурсі на «Найкращу адресну табличку», яка буде гармонічно поєднуватися з  фасадами кожного будинку у м. Знам’янка шляхом підкреслення їх естетичних цінностей. 

Ваші креативні ідеї щодо даного конкурсу з графічними матеріалами просимо надавати до відділу архітектури та містобудування Знам’янської міської ради до кабінету за номером 54 або на електронну адресу: jacktheripper101101@gmail.com.
Оголошення та анонси | Переглядів: 874 | Дата: 12.02.2018

З 1 січня 2018 року статтею 8 Закону  України «Про про Державний бюджет України на 2018 рік» встановлено розмір мінімальної заробітної плати на 2018 рік у розмірі 3723грн.

У відповідності до статті 265 Кодексу законів про працю України, юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (111 690 грн.), встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення; 

порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати (11 169 грн.), встановленої законом на момент виявлення порушення; 

недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (37 230 грн.), встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення; 

недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (37 230 грн.), встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення; 

недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати (11 169 грн.), встановленої законом на момент виявлення порушення. 

У разі, якщо має місце недопущення до перевірки з питань допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, розмір штрафу складе 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (372 300 гривень). 

Порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених абзацами другим – сьомим частини другої статті 265 КЗпП України, загрожує роботодавцям штрафом у розмірі 3723 гривень. 

Передбачені частиною другою статті 265 КЗпП України фінансові санкції накладаються територіальними управліннями Державної служби України з питань праці, яка є центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю. 

Штрафи можуть бути накладені центральним органом виконавчої влади, зазначеним у частині четвертій цієї статті, без здійснення заходу державного нагляду (контролю) на підставі рішення суду про оформлення трудових відносин із працівником, який виконував роботу без укладення трудового договору, та встановлення періоду такої роботи чи роботи на умовах неповного робочого часу в разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, в установі, організації. 

Виконання постанови центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, покладається на органи державної виконавчої служби. 

Роботодавцям слід пам’ятати, що сплата штрафу не звільняє від обов’язку усунути порушення законодавства про працю.


Начальник відділу праці та
соціально-трудових відносин  УСЗН                                                                 Л.Манько
Оголошення та анонси | Переглядів: 1063 | Дата: 06.02.2018

12
08 лютого 2018 року о  9  год. 00  хв., відповідно до розпорядження міського голови від 05 лютого 2018  року № 19 "Про скликання  чергового засідання виконавчого комітету Знам’янської міської ради" відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Знам’янської міської ради сьомого скликання. На розгляд якого виносяться питання:
Про постановку на квартирний облік при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради.
Про постановку на квартирний облік при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради дитини-сироти.
Про затвердження списків квартирного обліку    працівників    виробничого підрозділу «Знам’янське територіальне управління».
Про постановку на квартирний облік сім’ї померлого ветерана війни.
Про постановку на квартирний облік сім’ї загиблого учасника бойових дій.
Про дозвіл на продаж житлової квартири, право власності в якій належить неповнолітній дитині.
Про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.
Про хід  виконання «Міської програми по реалізації в місті «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року».
Про хід  виконання «Міської програми  розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2016-2018 роки».
Про хід виконання Програми фінансового забезпечення відзначення визначних подій у місті Знам’янка у 2017 році.
Про затвердження звіту про виконання перспективного плану роботи виконавчого комітету Знам’янської міської ради за   2017 рік.
Про хід виконання міської Програми розвитку культури на 2016-2020 роки у 2017 році.
Про хід виконання  Галузевої програми розвитку «Охорона здоров’я» м.Знам’янка у 2017 році.
Про хід виконання Міської програми проведення заходів  з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу  на 2014-2017 роки в 2017 році.
Про стан виконання рішень виконавчого комітету за липень-грудень 2017 року
Про перелік видів громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах міста.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.12.2017р. № 313 "Про затвердження плану підготовки регуляторних актів на 2018 рік виконавчим комітетом Знам’янської міської ради".
Про погодження Програми розвитку малого та середнього підприємництва у м. Знам'янка на 2018-2020 роки.
Про погодження Програми розвитку ринків міста Знам'янка на 2018-2020 роки.
Про звіт щодо здійснення державної регуляторної політики у 2017 році.
Про зміну адреси у м. Знам’янка.
Різне.
Оголошення та анонси | Переглядів: 942 | Дата: 05.02.2018

16 лютого 2018 року о 9.00 год. у сесійній залі міської ради, відповідно до розпорядження секретаря міської ради від 30 січня 2018 р. "Про скликання п'ятдесятої cесії Знам’янської міської ради сьомого скликання", відбудеться п'ятдесята cесія Знам’янської міської ради сьомого скликання. 
На розгляд сесії винести такі питання:
Про депутатські запити.
Звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік.
Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017р. № 1259  «Про міський бюджет на 2018 рік».
Про припинення в результаті реорганізації Знам’янської центральної районної лікарні шляхом приєднання  до комунального закладу «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка».
Про внесення доповнень до Програми підтримки житлового фонду та благоустрою міста Знам’янки на 2018-2022 роки.
Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва у  м. Знам'янка на 2018 - 2020 роки.
Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики за 2017 рік.
Про  перелік  об’єктів нерухомості  комунальної  власності  територіальної  громади міста  Знам’янка.
Про стан виконання   делегованих повноважень з питань оренди комунального майна.
Про приватизацію комплексу  будівель  асфальтно-бетонного  заводу.
Про затвердження Програми розвитку ринків міста Знам'янка на 2018-2020 роки.
Про хід виконання Міської програми проведення заходів  з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу  на 2014-2017 роки в 2017 році.
Про хід виконання Міської програми розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2016-2018 роки за 2017 рік.
Про хід виконання Міської програми по реалізації в місті Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року за 2017 рік.
Про  стан виконання Програми фінансового забезпечення відзначення визначних подій у місті  Знам’янка у 2017 році.
Про реформування Знам’янської редакції міської газети «Знам’янські вісті».
Про роботу виконавчого комітету  та виконавчих органів Знам’янської міської ради за ІV  квартал 2017 року.
Про  перелік  земельних ділянок, набуття права оренди яких здійснюватиметься на аукціонах у 2018 році.
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
Про дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 6400,0 кв.м для набуття права власності шляхом продажу на аукціоні.
Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо інвентаризації земель.
Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки у власність ОСББ «Смарагдове».
Про вилучення земельної ділянки у гр. Колоусова О.І.
Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр. Колоусову І.О.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Бондаренку А.О.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Буряченко Д.О.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Лопаті В.І.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Скляр Н.П.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Хащівському В.Б.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Василенко Н.О.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаврилову П.М.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Климчуку О.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Свириденку М.І.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Селякову І.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ОСББ «Гуцулочка».
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки садово-городницькому товариству «Світанок».
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Турлюн В.П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Шелест І.В., Шелест О.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Руденку С.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Руденко Г.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Соколовій В.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Суковач Н.П. та гр. Суковач І.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Марікуці В.Л.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Городницькому В.Я. та гр. Праведнюк О.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) в постійне користування Державній фіскальній Службі України.
Про уточнення площі та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Луценко М.В. та гр. Луценка А.М.
Про уточнення площі та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Губі В.О.
Про уточнення площі та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Давидовій О.О. та гр. Червоній В.А.
Про уточнення площі та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Ангел С.В.
Про уточнення площі та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Шіпіциній Р.С.
Про уточнення площі та видачу документів підтверджуючих право власності на земельну ділянку гр. Іванову І.В. та гр. Івановій Н.Л.
Про уточнення площі та видачу документів підтверджуючих право власності на земельну ділянку гр. Кладніцькому В.П.
Про уточнення площі та видачу документів підтверджуючих право власності на земельну ділянку гр. Кудіній О.Ю. та гр. Кудіну С.Ф.
Про уточнення площі та видачу документів підтверджуючих право власності на земельну ділянку гр. Нечепоренко Н.М.
Про вилучення земельної ділянки у гр. Ужвенка О.В.
Про внесення змін до рішення Знам’янської міської ради від 23 листопада 2001 року № 607.
Про внесення змін до рішення Знам’янської міської ради від 24 квітня 1997 року № 215.
Про внесення змін до рішення Знам’янської міської ради від 24 квітня 1997 року № 215.
Про внесення змін до рішення Знам’янської міської ради від 24 квітня 1997 року № 215.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) (для подальшого заключення договору оренди земельної ділянки) гр. Смаржевського А.О.
Різне.
Оголошення та анонси | Переглядів: 1182 | Дата: 30.01.2018

12
Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради доводить до відома мешканців міста та суб’єктів господарювання про те, що виконання всіх видів  земляних робіт за межами територій приватних земельних ділянок , підприємств, установ та організацій різних видів власності можливе лише після отримання дозволу (ордера).

У відповідності з вимогами п.15.1.1. «Правил благоустрою м. Знам’янка, смт. Знам’янка Друга та с. Водяне» та Закону України "Про благоустрій населених пунктів" дозвіл (ордер) на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення на період виконання земляних і монтажних робіт, пов'язаних з прокладанням, перекладанням, ремонтом, в тому числі ліквідації аварій інженерних мереж і споруд, будівництвом і ремонтом будинків, транспортних магістралей, доріг, площ, інженерних вишукувань, благоустроєм та озелененням територій, надається на підставі письмового звернення замовника (забудовника), в якому повинні бути вказані адреса, назва та характеристика виконуваних робіт. До листа додається заявка установленої форми (інформація про виконавця робіт і замовника) та аркуш погодження робіт підписаний відповідальними особами від підприємств та установ, чиї підземні інженерні комунікації розташовані на території міста, отриманий в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради (каб. № 11, приміщення Знам’янської РДА). 

Після закінчення земляних робіт їх виконавець зобов’язаний відновити місце робіт до початкового стану (виконати заходи з благоустрою) та звернутись з письмовою заявою на ім’я міського голови про закриття ордеру (дозволу).

Особливу увагу необхідно звернути на відновлення покриття тротуарів та доріг. А саме : у відповідності з п.16.1.25 «Правил благоустрою…», організації та фізичні особи, що виконують роботи по прокладанню, реконструкції інженерних комунікацій і підземних споруд, несуть відповідальність за якість засипання траншей піском, влаштування основи проїзних частин, тротуарів, відновлення зелених зон і у випадку виникнення їх просідання протягом року зобов'язані ліквідувати брак за першою вимогою балансоутримувачів.

Крім того необхідно неухильно виконувати вимоги галузевих інструкцій щодо присутності при виконанні земляних робіт відповідних спеціалістів від власників підземних інженерних мереж для запобігання їх пошкодження (у випадку такої умови при отриманні погодження на виконання робіт).

Інформацію щодо отримання ордерів можна отримати в управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства або по телефону 2-22-99.

Головний спеціаліст з питань екології та благоустрою 
В. Безай
Оголошення та анонси | Переглядів: 857 | Дата: 29.01.2018

12
Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному мешканцю міста та селища  отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма, діабет 2 типу.
Механізм роботи програми наступний: держава компенсує вартість лікарського засобу за найнижчою ціною, виробник (дистриб’ютор) якого подав заявку на участь в програмі «Доступні ліки». Саме такий препарат пацієнт отримає безкоштовно. Препарат, ціна на який не перевищує граничну оптово-відпускну ціну, пацієнт може отримати, доплативши лише різницю між розміром відшкодування за упаковку та фактичною ціною препарату. Ціну, яку повністю відшкодовує держава, встановив уряд після того, як її визначило Міністерство охорони здоров’я шляхом порівняння ціни на аналогічні міжнародні непатентовані назви у 5 сусідніх країнах України – Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Латвії.
Як діятиме програма?
Мешканці міста та селища звертаються до лікувального закладу, у даному випадку до КЗ «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка».
Лікар виписує рецепт на препарат згідно з встановленим переліком.
 Пацієнт з рецептом звертається до аптеки, яка є учасницею Програми та отримує препарат безкоштовно чи з невеликою доплатою (залежно від виробника). 
Міська влада перераховує кошти на відшкодування вартості препарату аптеці.
Реалізація Урядової програми «Доступні ліки»
здійснюється в аптечних мережах за адресами:
ПАТ «Ліки Кіровоградщини»

1.Аптека № 171 – м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського (Жовтнева), 16 В;
2.Аптека № 71 – м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського (Жовтнева), 33 Є;
3. Аптечний пункт – м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 15 (приміщення терапевтичного корпусу міської лікарні);
4.Аптечний пункт – м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 15 (приміщення поліклінічного відділення).
ТОВ «АЙ ПІ ФАРМАЦІЯ»

1.Аптека склад – м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 20 М.
  Відповідні аптеки матимуть таку наліпку:
Оголошення та анонси | Переглядів: 960 | Дата: 29.01.2018

« 1 2 3 4 ... 22 23 »

Кировоград: новости и сайты