Четвер, 18.08.2022, 06:47
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси (228)

Оголошення та анонси [228]

  
12
На виконання п. 4 доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 04.07.2014 року № 216/01/176, виконавчий комітет Знам’янської міської ради звертається до мешканців міста, керівників установ та організацій з проханням в опалювальному сезоні 2014/2015 років перейти до режиму ощадливого споживання природного газу.

Виконавчий комітет радить подбати про енергозберігаючі заходи – утеплення приміщень та фасадів будинків, заміну вікон та дверей, модернізацію систем опалення, перехід на альтернативні види палива. 

Також звертаємось до мешканців міста з проханням здійснювати вчасно розрахунки за спожитий природний газ та посилити контроль за роботою газового обладнання з метою недопущення виникнення аварійних ситуацій.

УМА та ЖКГ Знам’янської міської ради
Оголошення та анонси | Переглядів: 775 | Дата: 12.09.2014

Розпорядження голови ОДА від 19 серпня 2014 року№315-р  "Про розподіл обсягів природного газу " 
 

Оголошення та анонси | Переглядів: 711 | Дата: 09.09.2014

    
12
Україна шляхом неймовірних зусиль зараз відновлює боєздатність армії та цілісність держави.

Загострена суспільно-політична ситуація на Сході та Півдні України, неприхована агресія збройних формувань проросійського спрямування хвилює кожного з нас.

Громадські організації міста продовжують акцію «Збережемо життя захисникам Вітчизни». Для координації дій по збору благодійних внесків, продуктів, білизни, предметів гігієни, рішенням виконавчого комітету Знам’янської міської ради визначені місця збору такої допомоги: зупиночний комплекс на Привокзальній площі ( павільйон «Ковбасні вироби») та вул. Жовтнева (біля КП «Ринокторгсервіс»).

Приймальні пункти будуть працювати з 25 серпня 2014 року з 08.00 год. до 16.00 год.

Зібрані продукти, товари та кошти будуть направлятися на підтримку військових формувань, в яких служать наші земляки, а також на підтримку мешканців Донецької та Луганської областей, які опинилися в складних життєвих умовах у зв’язку з військовими подіями.

Інформацію про збір та направлення благодійної допомоги можна отримати на офіційному веб-сайті міської ради та в газеті «Знам’янські вісті».
Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у повернення миру на нашій землі!Виконавчий комітет
Знам’янської міської ради
Оголошення та анонси | Переглядів: 825 | Дата: 15.08.2014

           
12
Шановні знам'янчани!

У зв’язку з ситуацією, яка склалась в країні, та бойовими діями на Сході країни, багато родин, які хвилюються за життя своїх дітей та близьких, змушені залишати свої домівки та переїжджати до інших областей та міст, зокрема до нашого рідного міста Знам'янки.

Протягом останніх місяців до нашого міста прибуло та продовжує прибувати чимало мешканців з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

Без речей та грошей на життя вони тимчасово селяться у родичів, знайомих, а деякі небайдужі знам'янчани запрошують переселенців до себе.
Людям завжди необхідні увага та турбота, і не лише зі сторони близьких та рідних.

Родини, які опиняються на новому місці з обмеженими засобами для існування, відчувають потребу буквально в усьому. Як довго ці люди змушені будуть залишатися далеко від дому, ніхто не знає. Може, місяць, може, два…

У зв’язку з тим, що на сьогоднішній день державних програм допомоги переселенцям і евакуйованим в Україні не існує, ми сподіваємося на допомогу небайдужих знам'янчан і звертаємося до Вас з проханням надати посильну допомогу у вигляді речей, в тому числі теплих, постільної білизни, ковдр, подушок, взуття, миючих засобів, засобів гігієни, дитячих речей та іграшок. Приймаються також продукти харчування та будь-яка інша допомога. Просимо надавати відомості про людей, які мають змогу безкоштовно розмістити переселенців, надати їм притулок.

Наше завдання – подбати про ближнього свого, надати все найнеобхідніше і разом пережити цей страшний для всіх нас час.
Адже добро зроблене від щирого серця повернеться до Вас сторицею.

Шановні знам'янчани! Якщо Ви, Ваші родичі, друзі, знайомі можуть поселити у себе сім’ї переселенців або Ви можете допомогти іншим чином звертайтеся за адресами або телефонуйте за номерами:

Знам’янський міськрайонний відділ Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області - м. Знам’янка, вул. Фрунзе, 73, тел. 101

Виконком Знам’янської міської ради: м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 19, тел. 2-20-81

Управління соціального захисту населення Знам'янського міськвиконкому:
м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 17 або вул. Глібка, 28, тел. 2-19-22, 2-19-10

З питань прийому речей, одягу, взуття тощо для подальшого забезпечення цих сімей, повідомляємо пункти прийому:

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
м. Знам'янка

м. Знам'янка, вул. Глібка, 28а, тел. 2-34-60, з 800 год. до 1700 год., щодня, крім вихідних.

Міська громадська організація Товариства Червоного Хреста України

м. Знам'янка, вул. Ворошилова, 41, тел. 0999536274, з 900 год. до 1200 год., вівторок та п’ятниця.

Велике прохання - речі повинні бути в хорошому стані (не більше 40% зносу), чисті, відремонтовані, ґудзики пришиті.

Заздалегідь дякуємо за Вашу підтримку та розуміння!

Міський штаб
з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням
громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої
території та районів проведення антитерористичної операції
Оголошення та анонси | Переглядів: 1065 | Дата: 12.08.2014

           
12
Знам’янський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує всім небайдужим залучитися до акції «Допомога дітям південного сходу України. Якщо не ми, то хто?» Дніпродзержинської міської дитячої громадської організації «Сонячний світ» та Дніпропетровської обласної дитячої громадської організації «Правозахисний союз «Допоможемо дітям»».

Та допомогти в наданні гуманітарної допомоги дітям з зони проведення антитерористичної операції, дітям з дитячих будинків, інтернатів, притулків, реабілітаційних центрів, сім'ї яких опинились в складних життєвих обставинах в Донецькій та Луганській областях. Цим дітям необхідні одяг, продукти харчування, медикаменти, миючі засоби, речі для особистої гігієни тощо.

Якщо ви маєте змогу допомогти дітям-сиротам південного сходу України, за детальною інформацією звертайтеся до Знам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Чекаємо вас за адресою: м. Знам’янка вул. Жовтнева, 17 каб.4
Довідки за телефоном: 2-07-06

Н. Шевченко,
директор ЦСССДМ


Оголошення та анонси | Переглядів: 913 | Дата: 11.08.2014

            
12
Міністерство оборони України запрошує добровольців, які пройшли військову службу в військах спеціального призначення, морській піхоті та високо мобільних десантних військах і бажають проходити службу в АТО.

За всіма питаннями звертатись до Знам’янсько-Олександрівського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: м.Знам’янка, вул.Суворова 9 з 8.00-17.00 щоденно 
Оголошення та анонси | Переглядів: 832 | Дата: 08.08.2014

 12
Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого комітету Знапм'янської міської ради повідомляє, що Регіональною програмою розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2013-2015 роки передбачені заходи щодо надання фінансової допомоги суб'єктам підприємництва для впровадження бізнес-проектів. Фінансова допомога проводиться на конкурсних засадах, через Регіональний фонд підтримки підприємництва в області.

Інформація про умови проведення конкурсу бізнес-проектів, порядок отримання фінансової допомоги розміщена на сайті "Кіровоградщина бізнесова" на сторінках "Головна" та "Регіональний фонд".

Інформаційно-консультаційне забезпечення щодо порядку надання фінансової допомоги, розробки бізнес-проектів тощо здійснює Регіональний фонд підтримки підприємництва в області (директор – Снісаренко Сергій Володимирович, тел. 24-58-30, 24-08-86). Телефон для довідок відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого комітету міської ради – 2-19-72.


Оголошення та анонси | Переглядів: 821 | Дата: 23.07.2014

      
12З метою підтримки Збройних Сил України військова частина А -1201, яка розташована у с. Богданівка , Знам’янського району ,Кіровоградської обл., звертається до всіх небайдужих громадян з проханням надати посильну матеріальну допомогу для придбання паливно-мастильних матеріалів та запасних частин.

Для довідок звертатись по тел. 2-20-81
Оголошення та анонси | Переглядів: 853 | Дата: 21.05.2014

      
12Шановні знам'янчани!

Благодійна організація "Благодійний фонд підтримки українських військовослужбовців" звертається до Вас з проханням допомогти українським солдатам та офіцерам, які сьогодні стоять на сторожі порядку нашої країни.

Всім, кому не байдужа доля військовослужбовців України можуть звертатись за адресою м. Кіровоград, вул. Преображенська, 79-А, тел.: (0522) 35-18-56, керівник Саєнко Ірина Анатоліївна (діє на підставі Статуту).

Код ЄДРПОУ 39210575
Неприбуткова організація

р/р 2600 905 291 2627
в Кіровоградській філії ПАТ "Приватбанк"
МФО 323583
Оголошення та анонси | Переглядів: 799 | Дата: 20.05.2014

     
12
З 07 квітня 2014 року, розпочато IX Всеукраїнську благодійну акцію „Серце до серця”, мета якої допомоги дітям з вадами зору.

Звертаємося до всіх небайдужих залучитися до акції та допомогти у благодійному зборі коштів для закупівлі офтальмологічного обладнання в обласну дитячу лікарню.

Рахунок для благодійних внесків:
Найменування платежу:„Благодійний внесок для Кіровоградської області”.

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ „Кредобанк”,
МФО 325365,
ЄДРПОУ 34354227.Оголошення та анонси | Переглядів: 968 | Дата: 16.04.2014

« 1 2 ... 19 20 21 22 23 »

Кировоград: новости и сайты