Четвер, 30.11.2023, 02:18
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Засідання Громадської ради


Засідання громадської ради
    
12
 Відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, яке провела голова громадської ради Коленченко Н. І. У роботі громадської ради взяв участь міський голова Крижановський І.Б.

Головний спеціаліст відділу загального, контролю та роботи із зверненнями громадян міськвиконкому О. Кондаурова проінформувала членів громадської ради про стан розгляду звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету протягом I півріччя поточного року. Повідомила, що до Глави держави в рамках проекту «Діалог з країною» звернулися 2 мешканки міста з питань надання роз’яснень щодо придбання житла на пільгових умовах одиноким матерям та про забезпечення санаторно-курортною путівкою. Звернення розглянуті в повному обсязі, заявникам надано вичерпні відповіді. О.Кондаурова також повідомила, що одним із важливих пріоритетів у роботі міської влади є розвиток взаємодії з громадськістю та налагодження суспільного діалогу. Закон України «Про звернення громадян» регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади, об’єднання громадян відповідно до їх статуту пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі. Оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів. Закон забезпечує громадянам України можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Протягом січня-червня 2013 року до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло 359 звернень громадян, що на 4 менше, порівняно з відповідним періодом 2012 року.
З них 287 звернень надійшло поштою, а 72 громадянина звернулось
на особистих та особистих виїзних прийомах. З них: 
- на особистих прийомах міського голови – 25 громадян
( у відповідний період 2012 року - 38 );
Через органи вищого рівня протягом звітного періоду надійшло 35 звернень громадян, що на 12 менше, порівняно з відповідним періодом 2012 року. З них:
- через ОДА –35;
Кількість колективних звернень протягом звітного періоду – 35 (у відповідний період 2012 року –39).
Кількість громадян, які звернулися – 937 ( у відповідний період 2012 року – 677).

«В.Янукович ставить питання про необхідність модернізації всієї системи роботи із зверненнями громадян у країні, її осучаснення, наближення до найкращих європейських стандартів», - сказала Олена Сергіївна.
Звертаючись до членів громадської ради, міський голова наголосив: «Президент України приділяє велику увагу налагодженню постійного діалогу між владою та кожним громадянином. Ретельно розглянути кожне проблемне звернення та забезпечити з боку влади належну допомогу людям з усіх їх звернень, – така вимога Президента України».
Голова громадської ради Коленченко Н.І. зазначила, що такий проект як «Діалог з країною» став можливістю перевірити, наскільки представники влади здатні вирішувати проблемні питання мешканців.
Розпочавши обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування, начальник юридичного відділу міськвиконкому Данільченко Ю.В., зауважив, що існуюча в Україні система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреби суспільства. Юрій Володимирович розповів, що протягом останніх кількох років це вже 4 спроба провести реформу місцевого самоврядування, яка уже давно на часі і потребує конкретних дій. Відзначив він також і головну ідею реформи, визначену Президентом України, що базується на самодостатності територій найперше в економічному плані.
     
Категорія: Засідання Громадської ради | Додав: Admin (07.08.2013)
Переглядів: 977

Кировоград: новости и сайты