Субота, 22.06.2024, 20:12
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

До уваги мешканців міста та суб’єктів господарювання!
Інформація | 29.01.2018, 15:08
12
Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради доводить до відома мешканців міста та суб’єктів господарювання про те, що виконання всіх видів  земляних робіт за межами територій приватних земельних ділянок , підприємств, установ та організацій різних видів власності можливе лише після отримання дозволу (ордера).

У відповідності з вимогами п.15.1.1. «Правил благоустрою м. Знам’янка, смт. Знам’янка Друга та с. Водяне» та Закону України "Про благоустрій населених пунктів" дозвіл (ордер) на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення на період виконання земляних і монтажних робіт, пов'язаних з прокладанням, перекладанням, ремонтом, в тому числі ліквідації аварій інженерних мереж і споруд, будівництвом і ремонтом будинків, транспортних магістралей, доріг, площ, інженерних вишукувань, благоустроєм та озелененням територій, надається на підставі письмового звернення замовника (забудовника), в якому повинні бути вказані адреса, назва та характеристика виконуваних робіт. До листа додається заявка установленої форми (інформація про виконавця робіт і замовника) та аркуш погодження робіт підписаний відповідальними особами від підприємств та установ, чиї підземні інженерні комунікації розташовані на території міста, отриманий в центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради (каб. № 11, приміщення Знам’янської РДА). 

Після закінчення земляних робіт їх виконавець зобов’язаний відновити місце робіт до початкового стану (виконати заходи з благоустрою) та звернутись з письмовою заявою на ім’я міського голови про закриття ордеру (дозволу).

Особливу увагу необхідно звернути на відновлення покриття тротуарів та доріг. А саме : у відповідності з п.16.1.25 «Правил благоустрою…», організації та фізичні особи, що виконують роботи по прокладанню, реконструкції інженерних комунікацій і підземних споруд, несуть відповідальність за якість засипання траншей піском, влаштування основи проїзних частин, тротуарів, відновлення зелених зон і у випадку виникнення їх просідання протягом року зобов'язані ліквідувати брак за першою вимогою балансоутримувачів.

Крім того необхідно неухильно виконувати вимоги галузевих інструкцій щодо присутності при виконанні земляних робіт відповідних спеціалістів від власників підземних інженерних мереж для запобігання їх пошкодження (у випадку такої умови при отриманні погодження на виконання робіт).

Інформацію щодо отримання ордерів можна отримати в управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства або по телефону 2-22-99.

Головний спеціаліст з питань екології та благоустрою 
В. Безай
Додав: Admin |
Переглядів: 936 | Розміщено до: 28.02.2018

Кировоград: новости и сайты