Четвер, 30.03.2017, 12:48
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валютКалендар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0

Миттєвості сьогодення

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

12

Богдане Сергійовичу, які структури надають допомогу демобілізованим військовослужбовцям у пошуку роботи?
В першу чергу це органи державної служби зайнятості. В кожному місті обласного значення та районі діють базові центри зайнятості.
В місті Кіровограді охочі мають можливість звернутись також до приватних агентств зайнятості.
Отримати правову допомогу та необхідну інформацію є можливість в Центрі надання в області допомоги учасникам АТО (керівник Нікітін Вадим Леонтійович) та представництві Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у області (Гуріна Людмила Василівна). Центри зайнятості співпрацюють з радниками голів РДА з питань АТО, громадськими організаціями, які надають допомогу демобілізованим особам.

Давайте уточнимо – чи кожен демобілізований учасник антитерористичної операції може звернутися до центру зайнятості?
Відповідь на Ваше запитання залежить від того чи працював демобілізований військовослужбовець до призову, чи ні.
Громадянин, який працював та був призваний на службу, має бути поновлений на своєму робочому місці. 
Ймовірна відмова роботодавця від поновлення на роботі працівника є грубим порушенням законодавства про працю. У таких випадках слід звертатися до суду або до територіальних органів Державної служби України з питань праці.
Вже інше питання – це можливе звільнення працівника після поновлення на роботі. 
Це право особи – працювати або звільнитись. 
Необхідно враховувати, що нормами Кодексу законів про працю України передбачено, що військовослужбовці військової служби за призовом під час мобілізації протягом двох років з дня звільнення зі служби мають переважне право на залишення на роботі при скорочення чисельності працівників. 
Ну і зрозуміло, що ніхто не має права змушувати поновленого працівника звільнятись з роботи за власним бажанням.
Громадяни, які до призову не працювали, мають можливість невідкладно звертатись до центрів зайнятості. 

Детальіше


12

На запрошення Знам’янського «Інформаційно-освітнього жіночого клубу»  23 лютого 2017 року для учнів 9-х класів навчально-виховного комплексу «Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3-гімназії» в приміщенні  центральної бібліотеки Знам’янським міськрайонним центром зайнятості було проведено профінформаційний захід «Презентація професій».  

Школярі отримали інформацію про стан ринку праці міста, актуальні професії, можливості професійного навчання за сприянням служби зайнятості.

Також відбулось обговорення найпопулярніших професій світу, країни та регіону.  

12

В рамках заходу організовано роботу старшокласників з інформаційними матеріалами: папками з описами професій, довідниками навчальних закладів тощо. Молодь було поінформовано про потребу в кваліфікованих спеціалістах на місцевому ринку праці, можливості здобуття професій за короткий термін, порядок працевлаштування, соціальні послуги державної служби зайнятості.

Школярі ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», та з критеріями які потрібно враховувати під час вибору сфери професійної діяльності.

По завершенню заходу школярі були запрошені відвідати міськрайонний центр зайнятості. Учні та педагогічні працівники висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей.

Провідний фахівець з
профорієнтації відділ
активної підтримки 
Знам’янського МРЦЗ                        Волкова А.Є.


12

22 лютого 2017 рокуЗнам’янським міськрайонним центром зайнятостібуло проведено день відкритих дверей центру зайнятості для учнів Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Метою проведення заходу є ознайомлення школярів з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з послугами центру зайнятості для школярів, формування позитивного іміджу робітничих професій.

В ході заходу учням була проведена оглядова екскурсія по центру зайнятості. Школярі дізнались про головний вид діяльності центру та про роботу яку виконують різні його відділи. Спеціалістом було проведено інформаційний семінар щодо важливості вибору професії, в якому школярі ознайомилися із формулою вибору професії «Хочу. Можу» Треба».

12

Також спеціаліст центру зайнятості ознайомила присутніх з описами професії та «Путівниками професій», які розміщено в профінформаційному секторі, з інформацією про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування, з довідником професійно-технічних та вищих навчальних закладів області. 

По завершеннюдня відкритих дверей учні та вчителі висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей.

Провідний фахівець                                                   Волкова А.Є.
з профорієнтації 
відділу активної 
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ


12

В заході прийняли участь представники  підприємств міста: ТОВ «Знам’янська АПК»,  Управління газового господарства, Філія «Знам’янський райавтодор», ТДВ «Колос», Районне споживче товариство, міський та районний відділи освіти та їх підрозділи.

В ході засідання, роботодавців було ознайомлено зі змінами в законодавстві.

А саме зміни, внесені в форму 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Також  зупинились на питанні реалізації права громадян віком старших 45 років через отримання  в центрі зайнятості ваучера на навчання безкоштовно здобути другу освіту,  а разом з нею і затребувану професію. При цьому  ця норма закону є цікавою не тільки для  працівників, а й для роботодавців, які  мають можливість надати своїм працівникам нову професію чи підвищити їх кваліфікацію.

Під час проведення круглого столу учасники обговорювали питання зайнятості населення взагалі, обговорювали проблеми забезпечення підприємств робочими кадрами, враховуючи професійний склад осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, та можливі шляхи їх вирішення, ділилися  досвідом співпраці із службою зайнятості, розповідали  проблеми своїх підприємств.

Саржевська В.
Начальник відділу взаємодії 
з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ


12

У Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості 22 лютого 2017 року проведено Ярмарок вакансій.

На Ярмарок вакансій було запрошено 5 роботодавців району, серед яких були представники Районного споживчого товариства, Локомотивного депо, ПАТ КБ «Приватбанк», Військкомату та   фізична особа-підприємець Калюка Августа Григорівна. 

Роботодавцями представлені вакансії: слюсар з ремонту рухомого складу, електрогазозварник, слюсар-електромонтажник, машиніст поїзда, помічник машиніста, прибиральник території, роздавальник нафтопродуктів, менеджер по роботі з клієнтами, контролер-касир, економіст, бармен, кухар.

12

Загалом захід відвідало більше 30 шукачів роботи, направлення на працевлаштування отримали  дві особи  в Локомотивне депо, одній особі запропоновано пройти стажування у фізичної особи Калюки А.Г. –барменом. Одна особа направлена для ознайомлення з умовами праці в Районне споживче товариство. 
 

Саржевська В.
Начальник відділу взаємодії 
з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ


12

Сучасне професійне життя дуже швидкоплинне, науково-технічний прогрес в промисловості та будівництві, перетворення в соціально-економічному житті потребують нових професій, а вже існуючи - набувають нового звучання.

Ринкові відносини, світ бізнесу поставили на потребу дня таку спеціальність, як логіст.

Логістика в перекладі з грецької означає мистецтво обчислювати, міркувати. Логістика виникла з прагнення підприємців підвищити прибуток шляхом економії.

Логістика – саме та спеціальність, яка останнім часом тримається в першій десятці найпопулярніших та найперспективніших. Ще у 90-х роках на Україні про неї мало хто чув,  і дисципліни такої у вузах не викладали. Але завдяки швидким темпам розвитку ринкових відносин у світі вона отримала надзвичайну популярність.
Так як логістика сама по собі є більш практичною наукою, ніж теоретичною, тому навіть  другу вищу освіту по такій спеціальності може отримати людина з вищою математичною, економічною чи технічною освітою.

Логістик – це особистість, яка задовольняє потреби споживача та компанії одночасно. Основна мета логістика – забезпечити наявність продукції (доставити) саме в той час, в тій якості та кількості, в якій хоче споживач. Причому за найнижчою ціною. Виконавши це завдання логістик досягне цілей компанії – забезпечить конкурентоспроможність продукції, прибутковість та збільшення продажів.

Логістика – це наукова ланка та сфера економічної діяльності, направлена на оптимізацію витрат, пов’язаних з  процесом руху продуктів та послуг.

В залежності від функціональних завдань спеціалістів, існує декілька напрямків логістики – транспортна, збуту, складська та виробнича,  закупівельна, і кожний з цих напрямків вимагає знань специфічних особливостей  роботи.

Логістик повинен мати велику математичну підготовку, підкріплену аналітичним мисленням. Будь-які процеси,  закупівля або збут продукції, вимагають детального планування та відслідкування бізнес-процесів з врахуванням відповідних товарних показників, сезонних впливів і раціональних схем вантажних перевезень.

Тобто, логістика навчає правильно контролювати весь матеріальний та фінансовий потік компанії, починаючи від початкової точки – виробництва до  кінцевої точки – покупця або споживача. При цьому  під час цього руху відбувається транспортування, зберігання, пакування та багато інших операцій. Мета логістики полягає у зменшенні витрат на ці процеси. Тому логістику  потрібні знання  і у сферах маркетингу, психології, ринків збуту, дуже ціниться володіння іноземними мовами.

Робота таких спеціалістів високо оплачується,  так як, вибираючи шляхи оптимізації фінансів та грамотно організовуючи роботу усіх ланок логістичної цепи, логістик в змозі зекономити достатньо великі суми для компанії. В звя’зку з цим в часи кризи логістики є одними із найактуальніших спеціалістів на ринку праці.

Охорона навколишнього середовища стоїть на першому місці для багатьох державних і приватних структур. Щороку видаються все нові і нові закони, спрямовані на зміцнення захисту природи. У зв'язку з цим є фахівці, які стежать за охороною природи – це екологи. 

Еколог – це фахівець, який стежить за станом навколишнього середовища. Для цього він повинен вміти збирати та аналізувати дані, спираючись на свої професійні навички. Наприклад, він повинен знати, як правильно брати проби землі або води для того, щоб потім їх перевірити у лабораторії. Крім цього, еколог зобов'язаний добре розбиратися в різних документах, пов'язаних з даною професією. А це можливо тільки в тому випадку, якщо він знає всі норми і стандарти їх написання. У разі виникнення екологічних проблем та катастроф еколог повинен буде прийняти всі необхідні заходи для їх усунення. 

Еколог здійснює контроль за дотриманням у підрозділах підприємства діючого екологічного законодавства, інструкцій, стандартів і нормативів по охороні навколишнього середовища, сприяє зниженню шкідливого впливу виробничих факторів на життя і здоров'я працівників. Розробляє проекти перспективних і поточних планів проведення заходів щодо охорони навколишнього середовища, контролює їх виконання.

Бере участь у проведенні екологічної експертизи, дослідних робіт з очищення промислових стічних вод, запобігання забруднення навколишнього середовища, викидів шкідливих речовин в атмосферу, зменшення технологічних відходів, раціонального використання земельних і водних ресурсів. Здійснює контроль за дотриманням технологічних режимів природоохоронних об'єктів, аналізує їх роботу, стежить за дотриманням екологічних стандартів і нормативів, за станом навколишнього середовища в районі розташування заводу.   Перевіряє відповідності технічного стану устаткування вимогам охорони навколишнього середовища і раціонального природокористування. Особисті якості, які допомагають екологу виконувати свої професійні обов’язки на високому рівні це - аналітичний склад розуму,  гарна пам'ять,   комунікабельність.   любов до природи,  готовність працювати в різних умовах.
Спеціальність еколога можна здобути в вищих навчальних закладах відповідного профілю.

О.Баланенко
Начальник відділу
активної підтримки 
безробітних


12

У рамках реформування Державної служби зайнятості розпочата реорганізація базових центрів зайнятості, вони будуть приєднані до обласних центрів  шляхом створення відокремлених підрозділів (філій).  Тим самим адміністративні функції будуть передані  до обласних центрів зайнятості , що розвантажить роботу фахівців  на місцях від додаткового документообігу.

Окрім економічного ефекту, зазначені зміни сприятимуть підвищенню якості послуг Служби, оскільки фахівці філій будуть зосереджені переважно на обслуговуванні та наданні послуг шукачам роботи, безробітним та співпраці із роботодавцями.  Також, за рахунок скорочення адмінперсоналу, буде збільшено кількість фахівців, які надають послуги населенню, фахівців з питань зайнятості, організації профорієнтації, профнавчання та фахівців по роботі з роботодавцями.
 

Паралельно із реорганізацією структури, Державна служба зайнятості спільно із  Мінсоцполітики вже завершує розробку законопроекту щодо змін до Закону України “Про зайнятість населення” та Закону “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”. Першочерговою зміною до законодавства є: перегляд вимог до підходящої роботи та посилення страхового принципу при призначенні допомоги по безробіттю. 

Та не чекаючи відповідних законодавчих змін вже на сьогодні    запроваджено  нові форми роботи, а саме:
- кожен шукач роботи отримав можливість дистанційного навчання та навчання онлайн за допомогою освітнього проекту Prometheus;
- претенденти на нові робочі місця отримали можливість безкоштовно вивчати англійську мову;
- для стимулювання розвитку підприємництва спільно із міжнародними організаціями Державна служба зайнятості розробила та впроваджує проект краудфандингової платформи, яка дозволяє майбутнім підприємцям проходити навчання та отримувати кошти на відкриття власної справи;
      - запроваджені у роботу  відеорезюме,  онлайн-співбесіди, які полегшили процес пошуку роботи для людей.

Також  з   січня 2017 року  Державна Служба зайнятості вже запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. 

Завдяки сервісу можна не виходячи із дому записатись на первинний прийом або отримання консультації до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості. У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості  www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги». 

Але  це лише частина великої модернізації Служби зайнятості. Вже в першому кварталі цього року запрацює новий сайт ДСЗ. Цей інформаційний ресурс стане найбільшим майданчиком для пошуку роботи в Україні. До розробки його концепції були залучені кращі міжнародні експерти, в тому числі — представники МОП і ООН. Сайт покликаний супроводжувати кар’єру людини протягом усього життя та дає можливість створювати особисті веб - кабінети.


12

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (3,1%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 38,4%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 12,9%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (34%).
Протягом січня 2017 року:

-   мали cтатус безробітного  всього 1167 осіб, з яких 58,7% складали жінки, 41.6% – молодь віком до 35 років, 41.9%  осіб, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 52.8% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.02.2017 року – 1034 особи, в тому числі 7 осіб із числа  внутрішньо переміщених осіб та 70 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

- працевлаштовано 64 особи, з них 49 осіб із числа безробітних (жінки становили 26 осіб – 53,1%,  молодь у віці до 35 років - 27 осіб або 55,1%),  в тому числі  працевлаштовано 1 особу із числа внутрішньо переміщених  та 2 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;

-  брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 70 осіб, в тому числі 2 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 особу із числа внутрішньо переміщених осіб;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 74 особи із них 2  особи  із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО. 

Станом на 01 лютого 2017 року кількість актуальних вакансій становила - 172  вакансії.  Навантаження на 1 робоче місце становило  6 осіб.

На 01 лютого 2017 року 701 особа отримували допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63

 

12
Шановні роботодавці!
Державна служба зайнятості пропонує Вам партнерство і взаємовигідну співпрацю та запрошує скористатися комплексом послуг, основними з яких є: 
 
Вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом.

Державна служба зайнятості володіє найбільшою базою вакансій та шукачів роботи в Україні. Інформація про вільне робоче місце розміщується в електронній базі вакансій Державної служби зайнятості, на стендах, Інтернет-сайті служби зайнятості та порталі "Труд" тощо.

Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців для конкретних робочих місць у навчальних закладах, Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України, безпосередньо на виробництві.

З метою вирішення кадрових потреб підприємств, установ та організацій у робочій силі, пропонуємо скористатись такою соціальною послугою служби зайнятості, як професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця. 
Професійне навчання організовується державною службою зайнятості у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безпосередньо на виробництві. Відповідно до сучасних тенденцій розвитку ринку праці професійне навчання безробітних може здійснюватися на замовлення роботодавців як поточного, так і перспективного характеру.

Задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках при виконанні певних видів робіт.

У разі виникнення на підприємстві потреби у виконанні певного обсягу робіт, що передбачає залучення додаткової робочої сили, Державна служба зайнятості допоможе підібрати тимчасових працівників з числа осіб, що перебувають на обліку у службі зайнятості.  
З особами, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, роботодавці укладають в письмовій формі строкові трудові договори. Фінансування організації робіт тимчасового характеру здійснюється за рахунок коштів роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.

Стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.


12
Знам'янським міськрайонним центром зайнятості проведена нарада за участі представників управління соціального захисту населення міста та району, міської спілки підприємців, асоціації фермерів Знам'янського району, територіальної профспілкової організації залізничників, а також ринкоутворюючих підприємств міста: ТОВ «Агропродукт», ДП «Чорноліське лісове господарство», ТОВ «Знам'янська агропромислова компанія» та ін.

«Метою нашого зібрання є налагодження та підтримка ділових відносин між службою зайнятості та роботодавцями задля забезпечення зайнятості мешканців міста та району», - зазначила, відкриваючи нараду, директор міськрайонного центру зайнятості Людмила Компанієць.

Під час наради Л. Компанієць поінформувала учасників про результати роботи міськрайонного центру зайнятості у напрямку забезпечення соціального захисту населення від безробіття в ситуації, що склалася на місцевому  ринку праці у 2016 році, та основні завдання в поточному році.

Директор ознайомила присутніх з переліком послуг, які надає служба зайнятості клієнтам, напрямками удосконалення співпраці з роботодавцями, як потенційними надавачами вакансій, з метою забезпечення їх зацікавленості у співпраці з службою зайнятості та оперативного укомплектування вакантних робочих місць.

Також зупинилася і на впровадженні нових підходів до обслуговування клієнтів, новітніх форм роботи: відео-резюме, відео-презентації роботодавців, навчальних закладів та можливість он-лайн навчання безробітних громадян англійській мові та ін.

Під час засідання всі учасники активно долучилися до обговорення питань робочої наради. Вони висловлювали свої сподівання, що впровадження нових підходів у діяльності служби зайнятості сприятиме подальшій тісній співпраці з роботодавцями, а служба зайнятості і надалі буде надійним партнером, який гарантуватиме підбір кваліфікованих кадрів

Начальник відділу взаємодії 
з роботодавцями
В.Саржевська
 

1-10 11-20 21-30 ... 91-100 101-104

Кировоград: новости и сайты