Субота, 22.06.2024, 20:59
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

12
Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на професіоналів (7,3%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 31,4%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 22,7%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (15,7%).
Протягом січня-лютого 2018 року:

-   мали cтатус безробітного  всього 1149 осіб, з яких 60,2% складали жінки, 36,1% – молодь віком до 35 років, 43,7%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 54% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.03.2018 року – 921 особа, в тому числі 6 осіб із числа  внутрішньо переміщених та 21 особа із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

- працевлаштовано 159 осіб, з них 113 осіб із числа безробітних (жінки становили  64 особи – 56,6%,  молодь у віці до 35 років - 49 осіб або 43,4%),  в тому числі  працевлаштовано 1 особу  із числа внутрішньо переміщених  та 1  особа із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;

- брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 122 особи в тому числі 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;
- проходили  професійне навчання за направленням центру зайнятості – 130 осіб.

Станом на 01 березня 2018 року кількість актуальних вакансій становила - 197  вакансій.  Навантаження на 1 робоче місце становило  5 осіб.

На 01 березня  2018 року 614 осіб отримували  допомогу по безробіттю.


Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63




12
В  рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль  для українців існує можливість тимчасового працевлаштування на ринку праці Держави Ізраїль .

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:
1.опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;
2.арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
3.лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);
4.штукатур (штукатурні роботи).
Бажаючі подають заявку, проходять відбір щодо своєї професійної придатності, проходять медичний огляд, знайомляться з термінами та умовами перебування в країні, з режимом роботи, оплатою праці. 

З претендентами, які пройдуть відбір, буде укладено трудовий договір. 

Відповідно до ізраїльського законодавства та Імплементаційоного протоколу українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, користуються рівними правами, як і місцеві працівники, включаючи дні відпустки, лікарняний, виплати на оздоровлення та інші, які відображені в трудовому договорі.

Більш детальну інформацію про працевлаштування в Державі Ізраїль можна отримати в Знам’янському міськрайонному  центрі зайнятості, за адресою: м.Знам’янка, вул. Чайковського, 13-А або за телефоном – 2-27-71.

12
Протягом 2017 року державною службою зайнятості було запроваджено сучасні сервіси, які значно спрощують доступ до послуг Служби, в тому числі через електронні сервіси. Це і електронна черга, послуга  відео-резюме та онлайн-співбесіди безробітних з роботодавцями та інші.  Значним досягненням 2017 року стало відкриття «гарячої лінії» Державної служби зайнятості. 

Відтепер за єдиним безкоштовним номером (0 800 50 99 66) можна отримати відповіді на питання стосовно реєстрації в центрі зайнятості, отримання послуг та інші консультації.

З метою підвищення прозорості у діяльності  служби зайнятості з 1 лютого 2018 року запрацював новий формат веб-сайту державної служби зайнятості та відповідно Кіровоградського регіонального  центру зайнятості  під назвою «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Що стосується  основних пріоритетів та завдань служби зайнятості на 2018 рік, то  велика увага приділятиметься профорієнтаційній роботі, що передбачає осучаснення технології надання профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації. 

Водночас  в роботу служби зайнятості України,  з метою прискорення процесу працевлаштування осіб, які прагнуть отримати роботу, та виявлення тих осіб, які перебувають у стані ризику довготривалого безробіття,  запроваджено процедуру профілювання зареєстрованих безробітних, а  також запроваджено соціальний супровід за підходом кейс-менеджмент, який  передбачає оцінку ситуації та потреб безробітного, який звернувся до служби зайнятості та не здатний на рівних умовах конкурувати на ринку праці, визначення цілей та планування заходів задля їх досягнення, моніторинг  та оцінювання результатів роботи.

Відділ інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ

В Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості 20 лютого 2018 року відбувся міні – ярмарок вакансій з метою оперативного задоволення потреби у працівниках ФОП Плохотнікової Олени Олександрівни на посаду: продавець непродовольчих товарів та продавець-консультант.

12
Знам’янський міськрайонний центр зайнятості оголошує набір на курси підготовки, перепідготовки за професією тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. 

Особи, які направляються на навчання забезпечуються проживання в гуртожитку на період проходження навчання.

Навчання і проживання в гуртожитку проводиться за рахунок коштів  Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Місце навчання: м.Кропивницький, вул. Юрія Коваленка, 1
Навчальний заклад: ОКНКК «Аграрник»

Термін навчання: 7 місяців (4 місяці теорія, 3 місяці виробнича практика на підприємстві).
Навчання проводиться на замовлення підприємств ТОВ АФ Хлібодар, ПАК «З».

Бажаючим звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, м.Знам’янка, вул.Чайковського,13-А (адміністратор, каб.103) або за телефонами: 2-28-40, 2-09-19, 2-00-31

12
Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на професіоналів (8,4%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 32,1%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 20,6%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (16,8%).

Протягом січня 2018 року:
-   мали cтатус безробітного  всього 1005 осіб, з яких 60,8% складали жінки, 35,6% – молодь віком до 35 років, 44,4%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 55,7% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.02.2018 року – 898 осіб, в тому числі 5 осіб із числа  внутрішньо переміщених та 22 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

- працевлаштовано 71 особу, з них 50 осіб із числа безробітних (жінки становили  28 осіб – 56%,  молодь у віці до 35 років - 21 особа або 42%),  в тому числі  працевлаштовано 1 особу  із числа внутрішньо переміщених  та 1  особа із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;

- брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 70 осіб в тому числі 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;

- проходили  професійне навчання за направленням центру зайнятості – 49 осіб.

Станом на 01 лютого 2018 року кількість актуальних вакансій становила - 140  вакансій.  Навантаження на 1 робоче місце становило  6 осіб.

На 01 лютого 2018 року 612 осіб отримували  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63

12
01 лютого, розпочав функціонування новий веб-портал Кіровоградського обласного центру зайнятості.
Регіональна веб-сторінка Інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості має назву «Єдине соціальне середовище зайнятості». Новий веб-портал створений з метою забезпечення висвітлення процесів, які відбуваються на регіональному ринку праці, а також надання інформаційних та інших послуг громадськості та ЗМІ.

Структура сайту містить такі рубрики і підрубрики:


12
-    "перукар (перукар-модельєр)" з 14.02.2018 року;
- "продавець продовольчих товарів" з 21.02.2018 року на базі ДНЗ "Кіровоградський ліцей сфери послуг".

За  більш детальною інформацією звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Знам’янка вул. Чайковського,13-А,  або за телефонами: 2-00-31, 2-09-19.

12
Друге навчальне півріччя для фахівців Знам’янського МРЦЗ розпочалось з активної профорієнтаційної роботи, спрямованої на підвищення обізнаності учнів зі світом професій та усвідомленості при виборі свого професійного майбутнього. Успішність профорієнтаційної діяльності полягає в її систематичності та постійному запровадженню інноваційних форм роботи. 

Саме тому, фахівці Знам’янського ЦЗ постійно організують різного роду інтерактивні заходи, бесіди, зустрічі із шкільною молоддю, маючи на меті підвищення рівня знань учнів про світ професій та формування стійкої мотивації до набуття навичок, затребуваних на ринку праці.

Так, нещодавно, спеціалістом центру зайнятості було проведено профорієнтаційну співбесіду для учнівської молоді 9-го класу ЗОШ №6, що розташована в селищі Знам’янка. Учнів було поінформовано про стан ринку праці міста та району, актуальні професії та спеціальності, що користуються попитом серед роботодавців.

За допомогою фахівця служби зайнятості, учні ознайомились із новими професіями, що є найбільш популярними в мережі Інтернет. Увагу дітей було акцентовано на інтернет-проекті «Моя кар’єра», за допомогою тестів якого діти мають змогу визначитись зі своєю майбутньою професією чи спеціальністю. 

Базюк Л.С.
Провідний фахівець з профорієнтації 
Знам’янського МРЦЗ

1-10 11-20 21-30 ... 151-160 161-170

Кировоград: новости и сайты