Субота, 20.07.2024, 20:07
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

 
12
Триває Місячник профорієнтації молоді «Права знай себе пізнай, професію обирай», в рамках якого проводяться різноманітні заходи спрямовані на формування у молоді відповідального та свідомого ставлення до вибору професії, мотивації її на активну поведінку на ринку праці, підвищення суспільної престижності робітничих професій.

Так, 16 жовтня 2014 року, Знам’янським міськрайонним центром зайнятості був проведений День відкритих дверей центру зайнятості для учнівської та студентської молоді.

З інформацією основну про мету роботи служби зайнятості - сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян, створення умов для реалізації прав молоді на вільний розвиток особистості, напрямки діяльності центру зайнятості виступила начальник відділу активної підтримки безробітних О.С. Баланенко.
 
Про стан ринку праці, можливості працевлаштування в даному регіоні розповіла  начальник відділу надання соціальних послуг з працевлаштування О.В. Коляда.

Про весь спектр соціальних послуг, які надаються службою зайнятості молоді проінформувала заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Н.О. Бондаренко.

Під час проведення заходу було акцентовано увагу на важливості організації професійної інформації, завданням якої є своєчасне забезпечення молоді вичерпаними та докладними відомостями про стан ринку праці регіону, основні положення законодавства, якими керується в своїй роботі служба зайнятості та іншими законодавчими актами, які направлені на підвищення правової культури молоді.

Школярам були презентовані Інтернет-ресурси, до яких мають доступ шукачі роботи.  Учасники заходу були ознайомлені  з інформаційно-довідковими матеріалами  щодо  професій та спеціальностей, переглянули інформацію про підприємства, установи, організації міста та району, на які можна буде працевлаштуватися студента після закінчення навчання,  а також про навчальні заклади, в яких можна здобути омріяну професію.
Наприкінці зустрічі всім  присутнім спеціалісти центру зайнятості щиро побажали, вдало вибрати професію, знайти роботу, за вже обраною професією та мати від роботи не тільки матеріальне задоволення, а й відчувати радість від самого процесу праці.


Начальник відділу активної
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ О.С. Баланенко 
12
Протягом січня-вересня  2014 року:
-   мали cтатус безробітного  2539 осіб, з яких 55,2% складали жінки, 53,2% – молодь віком до 35 років, 55,1 % зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-     мають статус безробітного станом на 01.10.2014 року – 917 осіб ; 

-     працевлаштовано 1095 осіб, з них 843 особи із числа безробітних;

- отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 50 осіб;

 -  брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 557 осіб;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 450 осіб;

-  отримали  ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці  громадяни віком від 45 років  -  31 особа.  

Станом на 01 жовтня 2014 року кількість актуальних вакансій становила - 83  вакансії. 


  
12
На Знам’янський міськрайонний центр зайнятості інформує, що 4 квітня 2013 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України « Про затвердження Порядку видачі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» від 20 березня 2013 року № 207.

Цей порядок визначає механізм видачі Державною служби зайнятості особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років ваучерів для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці, шляхом перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації тобто здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Навчання за ваучером здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг.
Оплата навчання за ваучером згідно Порядку здійснюється  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття.

Згідно  ваучера можна отримати освіту за спеціальностями: «соціальна робота» та «сестринська справа». Термін навчання: 2,5 роки.
За детальною інформацію звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Знам’янка вул. Чайковського,13А(каб.103,101,206) та за телефонами: 2-34-78, 2-18-36,            2-00-31, 2-11-67 

12
Відповідно до плану проведення масових заходів  для підприємств та фізичних осіб  міста Знам’янка та Знам’янського району у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості проведено ярмарок вакансій.

У Ярмарку вакансій прийняли участь підприємства: ФГ "Матвєєв», ФГ "Агроперспектива", ТОВ "Агропродукт", ТОВ "Геоід" ФОП Компанієць О.В., ФОП Савчук А.О., які запропонували  7 вакансій. На Ярмарку були представлені вакансії: водій автотранспортних засобів, слюсар з ремонту сільгоспмашин, слюсар з ремонту автомобілів, складальник з склопластику, кухар.

В ході заходу представники роботодавців проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний рівень заробітної плати. Представниками центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби. В ході заходу працювали консультпункти: «Законодавства для вас», «Служба зайнятості-особам з інвалідністю».

Загалом Ярмарок відвідали понад 30 шукачів роботи безробітних громадян. Всі вони мали можливість провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування. Було проведено співбесіду з усіма претендентами на заявлені вакансії. За результатами проведених співбесід попередньо підібрали для працевлаштування 3 особи, а також досягли домовленості про стажування перед працевлаштуванням 2 осіб,  досягнуто домовленості про співпрацю з метою покриття потреби в персоналі на перспективу 4 особи.

Учасники Ярмарку залишилися задоволені організацією та проведенням заходу.     
12
Під такою назвою в Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості з  22 вересня  по 17 жовтня поточного року проходитиме Місячник профорієнтації молоді. 

Програмою місячника передбачено проведення таких заходів:
семінари і профорієнтаційні уроки на тему вибору професії та професійного самовизначення особистості, в ході яких випускникам надаються профінформаційні і профконсультаційні послуги та допомога у виборі майбутньої професії засобами сучасних діагностичних методик, семінари та тренінги для молоді, які допоможуть молодій людині зорієнтуватися на ринку праці, обрати для себе професію чи місце роботи,успішно  пройти співбесіду з роботодавцем.
 
Запрошуємо бажаючих до участі у заходах, передбачених програмою місячника. 

За більш детальною інформацією звертайтеся до спеціалістів центрів зайнятості за адресою:
м, Знам’янка,
вул. Чайковського, 13а
телефон для довідок 20919


    
12
Протягом січня-серпня  2014 року:
мали cтатус безробітного  2358 осіб, з яких 54,5% складали жінки, 53% – молодь віком до 35 років, 55,7 % зареєстрованих безробітних жителі Знам’янського району;

мають статус безробітного станом на 01.09.2014 року – 935 осіб ; 

працевлаштовано 955 осіб, з них 740 осіб із числа безробітних;

отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 39 осіб;

брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 507 осіб;

проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 369 осіб;

отримали  ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці  громадяни віком від 45 років  -  30 осіб. 
 
Станом на 01 вересня 2014 року кількість актуальних вакансій становила - 90  вакансій. 


    
12
Знам’янський міськрайонний центр зайнятості пропонує пройти безкоштовне професійне навчання за професією бджоляр в ДП «Чорноліському лісному господарстві» (село Водяне).  

Якщо ви маєте бджолине господарство або плануєте його завести, здобуті знання та навички нададуть вам змогу правильно розводити та доглядати бджіл, а також отримувати дохід з цієї діяльності.  

       
12Протягом січня-липня 2014 року:

- мали cтатус безробітного 2212 осіб, з яких 54,4% складали жінки, 52,8% – молодь віком до 35 років, 56,3 % зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

- мають статус безробітного станом на 01.08.2014 року – 932 особи ;

- працевлаштовано 866 осіб, з них 686 осіб із числа безробітних;

- отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 38 осіб;

- брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру –460 осіб;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 337 осіб;

- отримали ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадяни віком від 45 років - 24 особи.

Станом на 01 серпня 2014 року кількість актуальних вакансій становила -76 вакансій.

       
12Протягом січня-червня 2014 року:
- мали cтатус безробітного 2030 осіб, з яких 54% складали жінки, 52,3% – молодь віком до 35 років, 57 % зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

- мають статус безробітного станом на 01.07.2014 року – 930 осіб ;

- працевлаштовано 744 особи, з них 601 особа із числа безробітних;

- отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 33 особи;

- брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру –405 осіб;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 308 осіб;

- отримали ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадяни віком від 45 років - 16 осіб.
Станом на 01 липня 2014 року кількість актуальних вакансій становить -92 вакансії.

       12
Ось і завітало до нас літо, а разом із ним і свято всіх дітей – Міжнародний День захисту дітей. Також початок літа ознаменувався початком діяльності літніх пришкільних таборів для учнівської молоді.

Не залишили поза увагою це свято і спеціалісти Знам’янського центру зайнятості, завітавши до літнього пришкільного табору «Сонечко», що діє на базі ЗШ №1. Метою візиту фахівців служби зайнятості було формування у дітей професійних інтересів та позитивного ставлення до трудової діяльності, усвідомленого вибору професійного майбутнього.
На території табору учасники заходу отримували різноманітні профорієнтаційні послуги. Діти молодшого шкільного віку активно приймали участь у конкурсах «Вгадай професію», «Хто знає більше професій?» та вікторині «Компас у світі професій».

Для дітей старшого шкільного віку було проведено профорієнтаційний урок «Реальне трудове життя», протягом якого учасники мали змогу отримати інформацію про світ професій, вимоги та особливості сучасного ринку праці, соціальні послуги, що надає служба зайнятості, зокрема її можливості щодо сприяння працевлаштуванню молоді. Молоді люди також активно обговорювали тему престижності робітничих професій, та розмір заробітної плати. Значний інтерес викликало обговорення навчальних закладів, де можна здобути професії, що користуються попитом на ринку праці регіону. Ця тема викликала жваве обговорення між учасниками заходу і їм фахівцями служби зайнятості було надано поради щодо вдалого професійного вибору.
       12
Також, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, приміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості було проведено День відкритих дверей центру зайнятості для учасників літнього пришкільного табору «Веселка», що діє на базі ЗШ №4 м. Знам’янка .

Під час проведення заходу було надано інформацію про мету роботи та про послуги, що надає державна служба зайнятості, інформацію про актуальні професії на ринку праці, його особливості в Знам’янському районі. Aкцентовано увагу на важливості організації професійної інформації, завданням якої є своєчасне забезпечення молоді вичерпними та докладними відомостями про стан ринку праці регіону.

Учасники заходу мали змогу озайомитися інформаційно-довідковими матеріалами щодо професій та спеціальностей. Вони цікавилися інформацією про підприємства, установи, організації міста та району а також про навчальні заклади, що розташовані на території Кіровоградської області та, зокрема, на території Знам’янського району.

1-10 11-20 ... 131-140 141-150 151-160 161-170

Кировоград: новости и сайты