Sunday, 29.05.2022, 11:18
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаTotal online: 1
Guests: 1
Users: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

 
12
Знам’янський міськрайонний центр зайнятості пропонує пройти безкоштовне професійне навчання за професією електрогазозварник в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», та  за професією тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва в ОКНКК «Аграрник» м.Кіровоград.   

Оплата навчання здійснюється  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття.
За детальною інформацію звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м.Знам’янка вул.Чайковського,13А(каб.103,101,206) та за телефонами: 2-34-78, 2-18-36,            2-00-31, 2-11-67


 
12
Протягом січня 2015 року:
-   мали cтатус безробітного  1322 особи, з яких 55% складали жінки, 47,3% – молодь віком до 35 років, 57,7 % зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-     мають статус безробітного станом на 01.02.2015 року – 1169 осіб 

-     працевлаштовано 82 особи, з них 62 особи із числа безробітних;

- отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 5 осіб;

-  брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 70 осіб;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 84 особи;

Станом на 01 лютого 2014 року кількість актуальних вакансій становила - 78  вакансій. 


 
12
Протягом січня-грудня 2014 року:
- мали cтатус безробітного  3294 особи, з яких 53,7% складали жінки, 52% – молодь віком до 35 років, 49,2 % зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;
-мають статус безробітного станом на 01.01.2015 року – 1176 осіб ; 
- працевлаштовано 1435 осіб, з них 1080 осіб із числа безробітних;
- отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 64 особи;
-  брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 665 осіб;
- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 550 осіб;
-  отримали  ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці  громадяни віком від 45 років  -  32 особи.  

Станом на 01 січня 2015 року кількість актуальних вакансій становила - 62  вакансії. 12
В рамках всеукраїнської декади зайнятості в примміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості 11 грудня 2014 року відбулося засідання круглого столу на тему «Співпраця центру зайнятості з місцевими органами влади у вирішенні проблем тимчасової та постійної зайнятості», в якому взяли участь начальник управління архітектури та житлово- комунального господарства Знам’янського міськвиконкому, начальник відділу праці управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому, головний спеціаліст відділу економічного розвитку розвитку, торгівлі та інфраструктури Знам’янської районної державної адміністрації. 
             
Головною метою круглого столу стало питання забезпечення комплексного підходу до розширення можливостей прикладання праці та підвищення конкурентоспроможності різних цільових груп населення, укомплектування вакансій, підвищення соціальної відповідальності роботодавців та посилення взаємодії влади та громадянського суспільства у вирішенні проблем зайнятості. 

12
Відкрила засідання директор центру зайнятості Л.Компанієць, яка розповіла учасникам засідання про активні заходи соціального захисту населення в  січні- листопаді 2014 року, зазначила, що особливу увагу необхідно звернути на працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб, соціально вразливих категорій, зокрема осіб з інвалідністю та дітей-сиріт, а також на співпраці з роботодавцями щодо збільшення кількості вакансій та робіт тимчасового характеру, розширення переліку видів громадських робіт та збільшення видатків місцевих бюджетів на організацію та фінансування громадських робіт. 

Учасники заходу обговорили питання попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці, розвиток підприємництва в регіоні, перспективи створення нових робочих місць відповідно до програми «Центральний регіон -2015», програми соціально-економічного розвитку міста та району, прграми зайнятості населення міста та Знам’янського району на 2013- 2017 роки.

По закінченню круглого столу директор центру зайнятості зазначила, що сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю служби зайнятості з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями та установами, адже лише спільними зусилями будуть вирішені проблеми постійної та тимчасової зайнятості.


Вурсало Т.М.


12
Шкільні роки небезпідставно вважаються одним із кращих періодів людського життя. Але процес навчання – це не лише процес здобуття нових знань, а й найвідповідальніша пора для кожної молодої людини. Адже професійне самовизначення є надважливим моментом у трудовій біографії особистості.  

В рамках проведення Всеукраїнської  декади зайнятості, 10 грудня  2014 року для учнівської молоді Знам’янської спеціалізованої школи-інтернат  спеціалістами Знам’янського міськрайонного центру зайнятості спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено інтерактивний захід під назвою «Обери свою професію». 

Головною метою якого є  формування в учнів позитивного ставлення до різних професій, популяризація актуальних професій. У ході змагань за допомогою цікавих завдань та інтерактивних ігор учнівська молодь спробувала перевірити свої знання про світ професій.

12
Під час конкурсів діти рекламували, показували різноманітні професії. По закінченню заходу всі учасники отримали позитивні емоції та розширили свої знання щодо світу професій.  

Головний спеціаліст відділу
активної підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ                                                       Кравченко М. К.              


 
12
Протягом січня-листопада 2014 року:
- мали cтатус безробітного  2992 особи, з яких 55,1% складали жінки, 52,6% – молодь віком до 35 років, 56,2 % зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-  мають статус безробітного станом на 01.12.2014 року – 1015 осіб -      працевлаштовано 1364 особи, з них 1030 осіб із числа безробітних;

- отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації   підприємницької діяльності 60 осіб;

-  брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 638 осіб;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 526 осіб;

-  отримали  ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці  громадяни віком від 45 років  -  32 особи. 
 
Станом на 01 грудня 2014 року кількість актуальних вакансій становила - 79  вакансій. 


 
12
В Знам’янський міськрайонний центр зайнятості інформує, що 4 квітня 2013 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видачі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» від 20 березня 2013 року        № 207.

Цей порядок визначає механізм видачі Державною служби зайнятості особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років ваучерів для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці, шляхом перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації тобто здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Навчання за ваучером здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг.

Оплата навчання за ваучером згідно Порядку здійснюється  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття.

Згідно  ваучера можна отримати освіту за спеціальностями: «соціальна робота» та «сестринська справа». Термін навчання: 2,5 роки.

За детальною інформацію звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: 
м. Знам’янка вул. Чайковського,13А (каб.103,101,206) 
та за телефонами: 2-34-78, 2-18-36,  2-00-31, 2-11-67 
12
В рамках проведення обласного місячника сприяння зайнятості інвалідів, 10 листопада 2014, Знам’янським міськрайонним центром зайнятості був проведений інтерактивний захід для учнів Знам’янської спеціалізованої школи-інтернату I-III ступенів, для дітей хворих на ДЦП. Знайомство учнів  зі світом професій проходило у формі гри, змагань. Був проведений конкурс «Знавці професій», «Збери найшвидше всі професії». 

Зустріч з учнями інтернату мала змагально-мотиваційний характер, що дало змогу в ігровій формі зацікавити дітей у виборі майбутньої професії, яка б відповідала нахилам, здібностям, побажанням , а також обирати професію за формулою «Хочу - Можу – Треба».  

 
12
Також діти познайомились зі станом регіонального ринку праці та актуальними професіями  району та міста. Присутніх проінформували щодо вибору професій та послуг служби зайнятості. Учні  з задоволенням приймали участь в інтерактивних змаганнях, а педагог-організатор відзначила позитивний вплив профорієнтаційної роботи на дітей. 

Головний спеціаліст відділу
активної підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ                                                 Кравченко М. К.               
12
Протягом січня-жовтня 2014 року:
- мали cтатус безробітного 2753 особи, з яких 55,3% складали жінки, 53,3% – молодь віком до 35 років, 55,5 % зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

- мають статус безробітного станом на 01.11.2014 року – 946 осіб ;

- працевлаштовано 1233 особи, з них 940 осіб із числа безробітних;

- отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 56 осіб;

- брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 605 осіб;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 480 осіб;

- отримали ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадяни віком від 45 років - 31 особа.

Станом на 01 листопада 2014 року кількість актуальних вакансій становила - 133 вакансії.

 
12
З 03 листопада по 03 грудня 2014 року Знам’янським міськрайонним центром зайнятості проводиться Місячник сприяння зайнятості людей з інвалідністю. 
   
В програмі Місячника зустрічі з роботодавцями, представниками соціальних установ та організацій, що опікуються питанням сприяння зайнятості та надання соціальної допомоги особам з інвалідністю, тренінг «Відчуй себе впевнено», семінари, індивідуальні консультації.

Запрошуємо представників громадськості, соціальних партнерів, роботодавців, осіб з інвалідністю до участі у заходах передбачених програмою Місячника.

За детальною інформацією звертатися до Знам’янського МРЦЗ, м. Знам’янка, вул. Чайковського, 13а


1-10 11-20 ... 121-130 131-140 141-150 151-160 161-170

Кировоград: новости и сайты