П`ятниця, 29.03.2024, 03:24

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Життя без обмежень

З 03 листопада по 03 грудня 2014 року Знам’янським міськрайонним центром зайнятості проводиться Місячник сприяння зайнятості людей з інвалідністю.

В програмі Місячника зустрічі з роботодавцями, представниками соціальних установ та організацій, що опікуються питанням сприяння зайнятості та надання соціальної допомоги особам з інвалідністю, тренінг «Відчуй себе впевнено», семінари, індивідуальні консультації.

Запрошуємо представників громадськості, соціальних партнерів, роботодавців, осіб з інвалідністю до участі у заходах передбачених програмою Місячника.

За детальною інформацією звертатися до Знам’янського МРЦЗ, м. Знам’янка, вул. Чайковського, 13а

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (30.10.2014)