Середа, 12.06.2024, 22:43
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допоможемо нашим військовослужбовцям

12
Міський голова Філіпенко Сергій Іванович провів робочу зустріч з радником міського голови з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції у м. Знам’янці  Геричем Володимиром Івановичем,  з представниками аптек міста, на якій обговорювалися питання забезпечення військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО, лікарськими засобами.

Сергій Іванович насамперед подякував присутнім за вже надану допомогу армії та зазначив, що для того, щоб ліки надходили  швидше туди, де вони потрібні, необхідна чітка координація дій волонтерів із представниками аптек.  

12
«Військовослужбовці в зоні АТО постійно потребують знеболювальних, кровоспинних та інших лікарських засобів. Наш обов’язок — підтримати їх», — наголосив радник міського голови  В.Герич  та звернувся з проханням допомогти необхідними ліками для поранених українських військових, що перебувають у зоні проведення АТО.
На  прохання відгукнулися:

«Ліки Кіровоградщини» (Ірина Каретникова, Сергій Хільченко);
«Аптека здорове життя» (Олександр Ратушний);
«Сімейна аптека», «Аптека « Бажаємо здоров’я», «АІР Фармація» (Людмила Білич та Костянтин Білич).

Всі лікарські засоби, отримані від аптек, направлені  у військові частини.


Допоможемо нашим військовослужбовцям | Переглядів: 1020 | Додав: Admin | Дата: 18.12.2015

12
У жовтня місяці відбулося чергове засідання Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей.

Було розглянуто питання перевірки ведення волонтерами облікових документів; проінформовано про відкриття  у центральній районній лікарні центру медико-психологічної реабілітації воїнів АТО; про внесення змін до програми «Турбота і милосердя» щодо збільшення розміру матеріальної допомоги учасникам АТО.

За минулий період з серпня по жовтень 2015 року у скриньках Координаційного центру зібрано 10490 грн. благодійної допомоги від мешканців міста. Ці кошти були направлені на придбання:
-тактичних печаток і наколінників на суму 265 грн.;
-тонометра на суму 200 грн.;
-кровозупинюючих жгутів на суму 75 грн.;
-планшет з навігатором на суму 2600 грн.;
-матеріальну допомогу сім’ї загиблого на суму 7257 грн.
Аптечною мережею міста «Цілительниця» (кер.Суворов О.В.), «Ветеран» (кер.Галицький В.Ю.), «Ліки Кіровоградщини» (кер.Головата І.О.), «Сімейна аптека» (кер.Білич К.П.) передано благодійну допомогу – знеболюючі, кровозупиняючі, проти знеболюючі та інші медичні препарати військовослужбовцям знам’янщини на суму 3,5 тис.грн.

ГО «Майдан» за вересень і жовтень 2015 року зібрано 13790 грн. благодійної допомоги. На ці кошти було закуплено і передано воїнам АТО: наколінники – 48 пар; форма – 8 комплектів; берці – 1 пара; дощовики – 40 шт.; жилет розвантаження – 1 шт.; акумулятор – 1 шт.

За результатами засідання прийняте рішення і спланована робота на наступний період.

Допоможемо нашим військовослужбовцям | Переглядів: 1070 | Додав: Admin | Дата: 22.10.2015

12
   Про надання одноразової  грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції

   Відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції. 
  За результатами розгляду звернень громадян комісія прийняла рішення надати одноразову грошову допомогу трьом громадянам, які отримали поранення під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції і потребують невідкладного вартісного лікування, на загальну суму 3,5 тис. грн.  

Допоможемо нашим військовослужбовцям | Переглядів: 1009 | Додав: Admin | Дата: 13.05.2015

12
Під керівництвом міського голови Ігоря Крижановського та секретаря міської ради Надії Адамович за участі начальників відділів та управлінь виконавчого комітету Знам’янської міської ради, представників міських громадських організацій відбулося засідання координаційного центру по наданню допомоги учасникам зони проведення АТО та членам їх сімей.

Присутні учасники наради підготували розгорнутий звіт (за жовтень - листопад) про здійснену допомогу учасникам АТО, їх сім’ям та переселенцям. Звіти надали: ГО «Дія» (С. Бабаєва), ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан» (Н. Тишкевич), Знам’янська міська організація Товариства Червоного Хреста України (Т. Котинська), міське КП «Ринокторгсервіс» (І. Савельєв), міський відділ освіти (Н. Попова). Також, роз’яснювальну роботу провели начальник відділу земельних ресурсів А. Грицюк та начальник управління соціального захисту населення  А. Волошина.

Міський відділу культури та туризму (нач. С. Бабаєва) силами працівників відділу організував ряд заходів спрямованих на збереження пам’яті про загиблих учасників АТО та піднесення патріотичного настрою серед мешканців міста. На сьогодні збирається необхідний пакет документів щодо встановлення пам’ятної дошки загиблому воїну АТО на базі ЗШ І – ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка № 1.

Допоможемо нашим військовослужбовцям | Переглядів: 1166 | Додав: Admin | Дата: 11.12.2014

 
12
24 серпня 2014 року учні НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей», члени дитячо-молодіжної організації «Оберіг» та євроклубу «Меридіан», долучилися до Благодійної Акції «Підтримай Українську армію». Проведення даної акції – це здійснення однієї великої справи усіх людей, яким небайдужа доля України. На заклик підтримати нашу армію відгукнулися більшість учнів, батьків, педагогів нашої школи, а також активно долучились усі жителі міста Знам’янки.

Ми навчаємося, відпочиваємо у той час, як наші батьки, брати чи друзі на фронті. 75 років тому саме першого вересня розпочалася Друга світова війна, про яку ми чули жахливі розповіді. Та ніхто й подумати не міг, що дітям ХХІ століття доведеться це також пережити. Що вони сидітимуть за партами і думатимуть лише про одне, чи живі їхні татусі, рідні та знайомі, які обороняють незалежність України.

Ми стали значно дорослішими і свідомішими, переглядаємо новини та допомагаємо збирати кошти на гуманітарну допомогу військовим. Молодь сьогодні добре розуміє ціну мирного життя.

Дієвою та вагомою підтримкою стали кошти, зібрані під час Благодійних Акцій учнями НВК, їх батьками та вчителями.

На початок грудня ця сума становила 15 тисяч 259 грн. Вона була витрачена на придбання військової амуніції, ліків та надання грошової допомоги сім’ям Голого Віктора та Цуркана Дмитра, які загинули у зоні АТО.
 
12
 
Учні НВК малюють малюнки, пишуть листи, виготовляють сувеніри, які передають нашим землякам у зону АТО. Знаємо, що бійці їх носять на металевих пластинах бронежилетів біля серця і вважають сильними оберегами. Усе це створюється з любов’ю, повагою і надією на швидку перемогу та обов’язкове повернення додому наших захисників.

У жовтні члени ДМГО «Оберіг» разом з координатором організації Філіповою Світланою Миколаївною, завітали до військової частини, розміщеної в с.Канатово, щоб підтримати бійців та особисто передати їм зібрані учнями НВК продукти харчування, ліки і теплі речі, а також нагодувати смачними пиріжками, які приготували кухарі нашої шкільної їдальні.

Усе частіше у відпустку повертаються додому наші військові. Вони радо відгукуються на запрошення завітати до своїх шкіл та зустрітися з учнями, дякують за підтримку, за листи.

Ось і в НВК завітав колишній учень нашої школи, який перебуває у зоні АТО, а на даний час є у короткотривалій відпустці, Сергєєв Олексій.

У своєму виступі перед учнями він наголосив, що командування військової частини висловлює щиру подяку за надану допомогу та підтримку. Особливі емоції у наших захисників викликали дитячі малюнки та листи зі словами вдячності, адже допомога була надана адресна військовим із нашого міста. А підтримка земляків стала оберегом для захисників, на яких зараз велика відповідальність за майбутнє нашої держави та кожного з нас. Під час зустрічі Олексій звернувся до нас за допомогою. Катастрофічно не вистачає теплих речей, ліків, а також акумуляторних ліхтарів.

Другого грудня всі необхідні речі та обладнання були вручені командиру роти батальйону «Батьківщина» Олексію Сергєєву.

На цей час збір благодійної допомоги продовжується.

Ми хочемо ще раз і ще раз наголосити, що ми за Україну, ми гордимося, що живемо саме на цій землі. Зрештою, Україна – це наша єдина країна. Слава Україні! Героям Слава!

Керівник Євроклубу «Меридіан»
Валентина Панкевич

Допоможемо нашим військовослужбовцям | Переглядів: 1239 | Додав: Admin | Дата: 08.12.2014

 
12
Ми українці, ми – єдина родина, ми  найдобріша, найщедріша нація. Сьогодні нас спіткали важкі часи, коли потрібно всім згуртуватися заради спільної мети, адже тільки наша небайдужість і єдність допоможуть перемогти подолати всі труднощі. Саме з цією метою 21 листопада, у День Гідності та Свободи учні та педколектив Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 організували та провели благодійну акцію на підтримку воїнів - земляків «Честь і с лава героям України».

 
12
Учні школи підготували концертну програму, метою якої був збір коштів для закупівлі необхідних речей воїнам. На заході були присутні: начальник відділу освіти Попова Наталія Олександрівна, воїн АТО Тихонюк Віктор Васильович, волонтери та координатор Знам’янського Майдану Тишкевич Наталія Миколаївна, учасники народного хору «Джерело» Браїм Василь Олександрович, Олефіренко Надія Григорівна та Флорінцева Ольга Григорівна.

Завдячуючи акції, волонтери зібрали  3626 гривень 30 копійок.

Колектив школи вдячний всім за підтримку акції.

Допоможемо нашим військовослужбовцям | Переглядів: 1163 | Додав: Admin | Дата: 24.11.2014

 
12
В рамках обласної комплексної програми соціальної підтримки військовослужбовців АТО та членів їх сімей, а також громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій,  розпорядженням міського голови від 18 листопада 2014 року №202 затверджені місця розташування пунктів прийому благодійної допомоги по місту:

-Територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) м. Знам’янка, вул. Глібка,28а;
-міська організація товариства Червоного Хреста, вул. Ворошилова,41;
-магазини АТБ, вул. Фрунзе, 2В; вул. Фрунзе,112;
-магазин Апетит, вул. Привокзальна,5;
-магазин «Імперія», вул. Гагаріна,18а;
-КП «Ринокторгсервіс», вул. Матросова;
-НВК «Знам’янська загальноосвітня школа №2 – ліцей»;
-магазин «Ізумруд», вул. Леніна,35;
-волонтерські мобільні пересувні пункти.

Контроль за роботою прийомних пунктів покладено на міський Координаційний центр надання допомоги учасникам АТО та членів їх сімей.
 
За минулий тиждень волонтерами міста відправлено на блок-пости, в яких служать наші земляки, продукти харчування на суму 5490,00 грн. Аптеками міста підприємців Суворової О.В. та Білич К.П. була надана допомога знеболюючими та кровозупинними медикаментами на суму 900,00 грн. Для ремонту військової техніки придбано та відправлено зварювальний апарат та комплекти ключів, паяльні лампи на суму 2870,00 грн. Правозахисна дитячо-молодіжна громадська організація «Оберіг придбала спальний мішок вартістю 1000,00 грн.

Допоможемо нашим військовослужбовцям | Переглядів: 1116 | Додав: Admin | Дата: 18.11.2014

 
12
Як стало відомо, нещодавно небайдужими мешканцями нашого міста надали допомогу батальйону спеціального призначення «Донбас» теплими речами. Саме в цих речах зараз відчувають гостру потребу військові. 

Нагадуємо, що  збір коштів, продуктів та теплих речей для військових, які несуть службу в зоні АТО, продовжується. Давайте не будемо байдужими та надамо необхідну допомогу нашим захисникам, які захищають кожного із нас! 
12
Допоможемо нашим військовослужбовцям | Переглядів: 1115 | Додав: Admin | Дата: 24.10.2014

 
12
В роботі міського відділу культури і туризму (нач. С.Бабаєва) та Палацу культури (дир. Л.Кравцова) вже стало певною традицією проводити виїзні концертні програми у військових частинах Кіровоградської області. 

Творчі колективи міського Палацу культури та директор дитячої музичної школи імені М.В.Лисенка С.Івасенко дарували свою майстерність торкаючись піснями і музикою серця кожного з бійців 17 кіровоградського батальйону територіальної оборони. 

 
12
Цього разу, до військової частини розміщеної в с.Канатово, разом з артистами завітали представники учнівських колективів   НВК "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ст. №2 - ліцей" (директор Ю.Сопільняк) та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка (директор Н.Солонько) щоб підтримати бійців та особисто передати їм зібрані учнями закладів продукти харчування і теплі речі. 

Яскраве сонце, гарні пісні, веселі танці та смачні домашні печені пиріжки з яблуками і гарбузом, які привезла із собою творча делегація із міста, стали окрасою зустрічі. 

 
12
Захід проводився під патронатом міськго голови Крижановського І.Б.Організатори дякують за підтримку в організації поїздки : депутату міської ради Постикі С.М., ПП Щурову В.В., директорам навчальних закладів та особисто кухару  НВК "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ст. №2 - ліцей" Козленко Г.Б.


Допоможемо нашим військовослужбовцям | Переглядів: 1029 | Додав: Admin | Дата: 15.10.2014

 
12
Для надання допомоги (продукти харчування) бійцям територіальної оборони Національної гвардії України, з метою патріотичного виховання учнів, виховання любові до своєї країни, поваги до захисників Вітчизни другого жовтня відбулася екскурсія. В подорожі взяли участь учні 10-11 класів - члени героїко-патріотичного гуртка "Сокіл": А.Карлаш, В.Міхаленко, О.Зайцев, Д.Корольов, С.Главнов.

Учні ЗШ І-ІІІ ступенів №4 під керівництвом вчителя ЗВ М.Міщенка та педагога-організатора Г.Осіпової передали бійцям територіальної оборони овочі, фрукти, консервацію, варення, мед, чай та каву.

Старшокласники ознайомилися з технікою та стрілецькою зброєю, яка є у військових на оснащенні. Вони набули навиків в управлінні зенітною установкою, в розбиранні та складанні автомата Калашникова різних модифікацій, пістолетів. Також спробували свої сили у прицілюванні зі снайперської гвинтівки та вивчали роботу гранатомета.
 
12
Спілкування учнів з бійцями принесло велике задоволення і дітям і військовим та стало черговою сходинкою у їхньому патріотичному вихованні.

Бійців приємно здивувала початкова військова підготовка допризовників - підростають гідні захисники Вітчизни.
 
Допоможемо нашим військовослужбовцям | Переглядів: 1093 | Додав: Admin | Дата: 06.10.2014

1-10 11-20

Кировоград: новости и сайты