Четвер, 30.03.2017, 12:38
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валютКалендар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 6
Гостей: 5
Користувачів: 1
Admin

Миттєвості сьогодення

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

У категорії оголошень: 118
Показано оголошень: 1-20
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 »


Сортувати по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам

12

Виконавчий комітет Знам’янської міської ради запрошує підприємства-товаровиробники прийняти участь у передсвятковому ярмарку-продажу сільськогосподарської продукції, продовольчих товарів, сувенірної продукції, товарів і предметів декоративно-прикладного мистецтва місцевого виробництва, який відбудеться 08 квітня 2017 року на площі ім.Богдана Хмельницького у м.Кропивницькому.   

У разі зацікавленості просимо надати інформацію до 03 квітня 2017 року про асортимент та обсяг продукції, яка буде представлена під час продажу.

Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі

Оголошення та анонси | Переглядів: 8 | Дата: 30.03.2017

12

Відповідно до ст. 211 Закону України «Про культуру» кандидатам на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади визначити наступні умови:

директором Знам’янського міського Палацу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Відповідно до ст. 214 Закону України «Про культуру» для участі у конкурсі подаються наступні документи: 

-    заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; 
-    автобіографія, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
-    копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
-    два рекомендаційні листи довільної форми;
-    мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси виконавчого комітету Знам’янської міської ради протягом 30 календарних днів з моменту опублікування оголошення про конкурс.
Перелік документів, зазначений в оголошенні, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

За довідками звертатися за адресою: м.Знам’янка, вул.Михайла Грушевського, 19, каб. № 23, тел. 2-22-84.
   


 

Оголошення та анонси | Переглядів: 8 | Дата: 29.03.2017

12

31 березня 2017  року закінчується термін подачі електронних декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування.

1. Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 р. № 3. 

2. Посилання на навчальні відео-ролики, які розміщені на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, щодо питань заповнення та подання декларацій: 

https://nazk.gov.ua/deklaraciya

https://nazk.gov.ua/news?page=1

https://www.youtube.com/watch?v=-P0IPwcaiME

Оголошення та анонси | Переглядів: 65 | Дата: 23.03.2017

12

Законом України від 09 квітня 2015 року № 322-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу" встановлено, що у період масового розмноження диких тварин, з 01 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (проведення вибухових робіт, запуск феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).

У зв’язку з цим, звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України "Про тваринний світ" підприємствами, установами, організаціями та громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає чи може вплинути на стан тваринного світу, прохання дотримуватись неухильно та здійснювати громадський нагляд по мірі можливості.

З 1 квітня в Україні стартує нерестова заборона на вилов риби. Це особливий період у житті риб, адже починається їх розмноження і від того, наскільки успішно мине цей період, наскільки мало люди тривожитимуть природу – залежить відтворення біорізноманіття і сталість популяції риб у наших водоймах.  

Тривалість нерестової заборони в середньому складає 10-12 тижнів і різниться залежно від регіону. На проходження нересту впливає багато чинників, головним з яких є температура води, оскільки різні види риб нерестяться при різній температурі.  У більшості видів нерест проходить з весни до початку літа: в квітні нереститься щука, з середини до кінця травня - окунь, судак, лящ, короп, карась.   

Відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України встановлено заборону промислового та любительського рибальства, заборону на організацію змагань з рибальства, на добування водних живих ресурсів на час ходу риби на нерест, на проведення підводного полювання, на пересування плавучих засобів (човнів), на проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт, на добування будівельних матеріалів (видобування піщано-гравійної суміші, розчистку русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення тощо). Дозволено виключно любительське рибальство за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега у межах населеного пункту у дозволених місцях.      

Закликаємо рибалок-любителів та тих, хто займається промисловим ловом бути свідомими у своїх діях та не порушувати правила рибної ловлі.  Для забезпечення посиленого контролю за порядком на водоймах в період нересту  при органах рибоохорони було створено оперативні штаби, до яких увійшли представники громадськості. Громадськість разом з інспекторами має можливість виходити в рибоохоронні рейди, долучатись до встановлення штучних нерестових гнізд тощо. 

Принагідно нагадуємо, що за здійснення браконьєрського вилову риби сітними, колючими знаряддями лову, електрострумом, вибухівкою забороненими знаряддями тощо передбачена адміністративна (розмір штрафу становить для громадян 340 – 680 гривень, для посадових осіб 510 – 850 гривень) та кримінальна відповідальність (розмір штрафу 3400 – 6800 гривень, або позбавлення волі строком до 3 років) з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів. Крім того, за кожну незаконно виловлену рибину незалежно від її розміру нараховується розмір завданої шкоди (для прикладу: сом – 425 гривень, щука – 340 гривень, судак - 510 гривень, лящ – 170 гривень тощо). 

Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради

Оголошення та анонси | Переглядів: 41 | Дата: 21.03.2017

12

За даними органів статистики по Кіровоградській області індекс споживчих цін у січні 2017 року до грудня 2016 року склав 101,6% і є одним із найвищих серед регіонів України (Україна-101,1%). Така ситуація обумовлена значним зростанням цін на овочі (ІСЦ – 119,3%), а також на інші товари.

За даними Держстату Кіровоградської області станом на 10 лютого 2017 року рівень середніх цін на овочі борщового набору є вищим від середніх цін в Україні і становить на:
картоплю – 6,54 грн./кг (21 місце, Україна – 6,19 грн./кг);
моркву – 5,14 грн./кг (21 місце, Україна – 4,60 грн./кг);
капусту – 4,79 грн./кг (22 місце, Україна – 4,26 грн./кг);
буряк – 4,49 грн./кг (20 місце, Україна – 4,23 грн./кг).
Також, зросли роздрібні ціни і їх рівень є вищим від середнього в Україні на:
птицю (тушки курячі) – 43,93 грн./кг (25 місце, Україна – 41,92 грн./кг);
м'ясо яловичини – 104,10 грн./кг(24 місце, Україна – 93,12 грн./кг);
сало 46,20 грн./кг (24 місце, Україна – 40,67 грн./кг);
м'ясо свинини – 75,74 грн./кг (19 місце, Україна – 74,22 грн./кг);
цукор – 15,82 грн./кг (22 місце, Україна – 15,53 грн./кг);
яйця курячі – 15,76 грн./дес. (20 місце, Україна – 15,29 грн./дес.);
масло вершкове жирн.72-73% - 153,01 грн./кг (24 місце, Україна – 140,82 грн./кг);
молоко жирн. 2,5% - 17,24 грн./кг (21 місце, Україна – 16,23 грн./кг).
Зважаючи на вищезазначене, звертаємо увагу керівників підприємств-товаровиробників щодо недопущення безпідставного підвищення оптово-відпускних цін на основні продовольчі товари та керівників підприємств торгівлі щодо недопущення необґрунтованого зростання цін на основні продовольчі товари. 

Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі 

Оголошення та анонси | Переглядів: 79 | Дата: 17.03.2017

12

Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту" внесено зміни до Законів України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", "Про видавничу справу".

Згідно із змінами, внесеними до cтатті 3 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", забороняється використання друкованих засобів інформації для:

•    закликів до захоплення влади, насильницької зміни конституційного ладу або територіальної цілісності України;

•    пропаганди війни, насильства та жорстокості;
•    розпалювання расової, національної, релігійної ворожнечі;

•    пропаганди комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки;

•    популяризації або пропаганди держави-агресора та її opraнів влади, представників opraнів влади держави-агресора та їхніх дій, що створюють позитивний образ держави-агресора, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України;

•    втручання в особисте i сімейне життя особи, крім випадків, передбачених законом;

•    заподіяння шкоди честі i гідності особи;

•    розголошення будь-якої інформації, яка може призвести до вказання на особу неповнолітнього правопорушника без його згоди i згоди його законного представника.
У Законі України "Про видавничу справу" (далі - Закон):
1)  части ну першу статті 28 виключено;

2)    частину   другу   після   абзацу   першого   доповнено   двома   новими абзацами, якими передбачено:
•    "випускати у світ, виготовляти та/або розповсюджувати продукцію, що містить матеріали (висловлювання, заклики, тощо), зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету i територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права i свободи людини, здоров'я населення;

•    випускати у світ, виготовляти та/або розповсюджувати продукцію, що містить популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їх окремих дій, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України";

3)   доповнено   статтею   28-1   "Ввезення   з   території   держави-агресора, тимчасово окупованої територій України видавничої продукції, що може бути розповсюджена на території України", якою визначено:

•    порядок розповсюдження видавничої продукції, що має походження або виготовлення та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України;
•    відповідальність за порушення вимог Закону.

Просимо Вас сприяти недопущенню порушень вимог чинного законодавства при розповсюдженні видавничої продукції, що має походження або виготовлена чи ввозиться з території держави-агресора та тимчасово окупованої території України.

Оголошення та анонси | Переглядів: 19 | Дата: 10.03.2017

12

Згідно вимог ст. 17 Закону України «Про відходи» суб’єкти господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для  яких показник загального утворення відходів (Пзув) складає від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи.        

Порядок подання декларації про відходи затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118 "Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми".

Згідно п. 3 Порядку декларація про відходи подається до 20 лютого року, що настає за звітним, одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг Знам’янської міської ради (м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 17, каб. 11), який передає її відповідно до обласної державної адміністрації ( до дозвільного органу – Департамент екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА, адреса: 25006, м. Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, 84/37, консультація за тел. 24-34-43,e-mail: public@ekolog.kr-admin.gov.ua),або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами http://e-eco.gov.ua. Порядок функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур визначено наказом Мінприроди України від 18.05.2016 № 186 "Про затвердження Порядку функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами".ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, ЩО суб’єкти господарювання можуть подати декларацію про відходи після 20 лютого поточного року, але тільки через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами за ел. адресою : http://e-eco.gov.ua.

Якщо суб’єкт господарювання має у своєму складі філії або інші відокремлені підрозділи без статусу юридичної особи, які провадять свою діяльність у різних регіонах (у межах певної адміністративно-територіальної одиниці) України, такий суб’єкт господарювання подає декларацію за місцем провадження діяльності філією або іншим відокремленим підрозділом.

Підприємства міста, яким необхідно здати декларації про відходи : 

-    підприємства залізниці : Колійна машинна станція №63, дистанція колії, дистанція електропостачання,  дистанція сигналізація та зв'язку, дистанція захисних лісонасаджень, центр механізації колійних робіт, станція Знам’янка, будівельно-монтажно-експлуатаційне управління, локомотивне депо, вагонно-ремонтне депо, вагонно-експлуатаційне депо, дирекція залізничних перевезень,  територіальний відділ служби матеріально-технічного забезпечення, будівельно-монтажний потяг № 704,

інші підприємства : Знам’янський РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго»,  ТОВ «ЮАР» АЗС «Петроліум-Сервіс», АЗС ТзОВ «ОККО-Рітейл», АЗС ТОВ «ІНКА», АЗС ТОВ «ЛІТ», Філія «Знам’янський райавтодор», ТОВ «АСТІ Знам’янський елеватор», Знам’янське управління експлуатації газового господарства ВАТ «Кіровоградгаз», ТОВ "Геоїд" , ПАТ “Завод Пуансон”, ТОВ “Агропродукт”, Державна пожежно-рятувальна частина -18 Управління ДСНС України в Кіровоградській обл., КП « Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня», ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград», Комунальне підприємство “Знам’янський комбінат комунальних послуг”, 

Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Оголошення та анонси | Переглядів: 123 | Дата: 16.02.2017

12

17 лютого 2017 року о 10 год. на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати (м.Кропивницький, вул.Преображенська, 79-а) відбудеться виставка-презентація «СУВЕНІРИ КІРОВОГРАДЩИНИ».

У рамках виставки-презентації буде представлено вироби з дерева (різьблення, деревообробка); декоративний розпис на дереві; гончарні вироби; текстильна лялька-мотанка, площинна лялька; вироби з бісеру; декорування стрічкою; вишивка (картини, рушники, вишиті сорочки); лозоплетіння; соломоплетіння; шкіряні вироби; декоративне різьблення на яєчній шкаралупі; фріволіте; декоративні вироби; образотворче мистецтво; миловаріння та інше.

Оголошення та анонси | Переглядів: 100 | Дата: 16.02.2017

12

Клуб любителів настільного тенісу «Ping-Pong», що діє при міському Палаці культури, працює і для дітей, і для дорослих.

Настільний теніс - гра, яка тренує на лише тіло але й мозок. Адже під час гри спортсмени багато рухаються, використовуючи все тіло, тренують очі, покращують координацію рук та ніг,  крім того планують  стратегію і  тактику гри , та відстежують м'яч і удари суперника. 

То ж  якщо вам до вподоби такі рухливі "засідання" клубу - мерщій до нас.

Оголошення та анонси | Переглядів: 98 | Дата: 13.02.2017

12
Звертатися в разі наявності відомостей щодо:
вимагання або пропозиції надання неправомірної грошової винагороди (хабара);

діяльності організованих злочинних угрупувань та окремих осіб в сфері незаконного обігу наркотиків, зброї (в тому числі доставлених з зони проведення АТО);

привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;

порушень в сфері здійснення державних закупівель та розподілу бюджетних коштів;

насильницької зміни влади чи повалення конституційного ладу, посягань на територіальну цілісність і недоторканість України;

осіб, які поширюють ідеї сепаратизму та приймають участь в збройних конфліктах у складі терористичних формувань ДНР/ЛНР (в першу чергу з числа жителів Вашого населеного пункту);

вчинення інших протиправних дій на шкоду охоронюваним інтересам України.

ТЕЛЕФОН ДОВІРИ:095-181-93-12067-698-92-2305233-7-41-87
ЕЛЕКТРОННА ПОШТА:zn.kr.usbu@gmail.com
(АНОНІМНО, ЦІЛОДОБОВО)
Оголошення та анонси | Переглядів: 164 | Дата: 13.01.2017

1-20 21-40 41-60 61-80 81-100 101-118

Кировоград: новости и сайты