Неділя, 24.09.2017, 15:22
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

У категорії оголошень: 171
Показано оголошень: 1-20
Сторінки: 1 2 3 ... 8 9 »


Сортувати по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
12
Шановні мешканці м.Знам’янка!
Запрошуємо Вас 
до міського парку відпочинку 
1 жовтня 2017 року
 о 14.00год.

На Вас чекає:

Святкова розважальна програма «Вік життю не завада»:
- концерт духового оркестру 
- конкурсна програма
- караоке
- танцювальний майстер-клас
- виставка робіт асоціації народних умільців та самодіяльних     художників  «Промінь» 
- виставка любителів клубу виноградарів «Сонячна ягода»
- Гурт "PUMA" Будинку культури смт. Знам'янка Друга
 (кер. С. Азаров)

- святкова лотерея 

Чекаємо Вас з гарним настроєм!
Оголошення та анонси | Переглядів: 16 | Дата: 22.09.2017

12
Шановні знам’янчани!
Запрошуємо вас на другу Стратегічна Сесія з планування розвитку міста Знам'янка 2030, яка відбудеться 
23 вересня 2017 о 10.00  в залі засідань міської ради   
Оголошення та анонси | Переглядів: 44 | Дата: 21.09.2017

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення. У жодній європейській країні не побачимо вуличних продавців крамом на тротуарах чи в інших необлаштованих для цього місцях. 

Проте на вулицях нашого міста у невстановлених місцях розгорнута ціла мережа несанкціонованого збуту молочних продуктів, риби, городини тощо, утворюючи цілі осередки незаконної торгівлі. 

Попри те, що придбані з рук продукти харчування не відповідають санітарним нормам, люди часто ігнорують ці застереження, вважаючи, що такі продукти дешевші і свіжіші, тому що від господаря, а не від перекупників, та й заощаджується час на відвідини ринку чи супермаркету. А з настанням літнього періоду кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування зростає ще більше. У місцях несанкціонованої торгівлі, як правило, реалізовується продукція без належного ветеринарно-санітарного контролю, що може привести до виникнення та розповсюдження інфекційних хвороб. Самі продавці не проходять профілактичні медичні огляди, працюють з грубим порушенням санітарно-гігієнічних правил, а тому можуть бути розповсюджувачами небезпечних хвороб. Такі торговці реалізовують товари без дозвільних документів, не сплачують податки та порушують санітарно-епідеміологічні вимоги.

Втім, так продавати харчові продукти – це правопорушення. При цьому, Законом України «Про благоустрій населених пунктів» стихійна торгівля заборонена, а відповідно до ст.160 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено відповідальність за торгівлю з рук в невстановлених місцях. А статтею 164 цього Кодексу передбачено відповідальність за порушення порядку провадження господарської діяльності. 

Стихійна торгівля – потенційна небезпека для споживача. Продукти харчування, які безконтрольно реалізують несумлінні підприємці, приватні особи з рук, не пройшли лабораторний контроль, не мають відповідного маркування, не упаковані належним чином. Отже, їх споживання може спричинити небезпечні гострі кишкові інфекції. Позиватися ж до суду за шкоду, заподіяну здоров’ю, підстав не буде – відповідача немає.

Нажаль, покупці не замислюються про якість таких продуктів, ким та в яких умовах вони виготовлені, не завжди покупці розуміють про небезпеку для здоров’я від придбання харчових продуктів у таких місцях. Тож, можливо варто усвідомити, що дорожчого за здоров’я у нашому житті немає нічого та відмовитися від неякісного товару, який нам пропонує стихійна торгівля. А найефективніший спосіб боротьби зі стихійною торгівлею – не купувати продуктів харчування у невстановлених місцях. 

Шановні мешканці міста Знам’янка!

Відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі виконавчого комітету Знам’янської міської ради та Знам’янське районне управління Держпродспоживслужби попереджає про негативні наслідки від придбання продуктів харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігає всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням таких продуктів!  
Оголошення та анонси | Переглядів: 37 | Дата: 20.09.2017

12
   Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області оголошує конкурс бізнес - проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.
Конкурс проводиться з 01 лютого до 30 листопада 2017 року.

Фінансова підтримка суб’єктам малого та середнього підприємництва, у т. ч. з числа учасників АТО, надається :

1.безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, за умови цільового використання коштів, обов'язкового їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів;

2.на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах повної, або часткової компенсації суми відсотків по кредиту.

До участі у конкурсі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають  пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, та, зокрема:
-    створення нових виробництв або розширення діючих виробництв з переробки 
сільськогосподарської продукції (у т. ч. молока, овочів, плодів, риби), виробництва продовольчих товарів, підприємств з виробництва інших видів продукції, товарів і послуг;
створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів (великої рогатої худоби, овець, кролів, птиці тощо);
-створення (розширення) видів послуг закладів побутового обслуговування
населення у сільській місцевості;
-створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створення чи
модернізація (реконструкція) овочесховищ;
 -    розвиток овочівництва, садівництва;
-  розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, сільського зеленого туризму тощо;
 -    інше.
З переліком документів для участі у конкурсі та умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті "Кіровоградщина бізнесова" та в Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84, кімн. 417, 419, контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86, (електронна адреса: rfpp@email.ua).


Відділ економічного розвитку, промисловості,
інфраструктури та торгівлі виконавчого 
комітету  Знам'янської міської ради
Оголошення та анонси | Переглядів: 29 | Дата: 19.09.2017

Управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому доводить до відома отримувачів державної соціальної      допомоги малозабезпеченим сім’ям, що  Урядом  внесені зміни до Порядку   призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Зазначеними змінами передбачено, що виплата призначеної державної соціальної   допомоги   малозабезпеченим   сім’ям   припиняється    у    разі припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу сім’ї, з причин, передбачених абзацами 17,19-22 підпункту 1 і підпунктом 2 пункту 37 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку, які шукають роботу, затвердженого  постановою  Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року  № 198 – з місяця, що настає за місяцем, в якому припинено реєстрацію безробітного за інформацією центрів зайнятості.
Тобто, якщо припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу малозабезпеченої сім’ї, відбулося з наступних причин:
­подання безробітним заяви про припинення реєстрації;
­встановлення факту подання особою недостовірних даних та документів, на підставі яких прийнято рішення про надання їй статусу безробітного, призначення виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття та надання соціальних послуг, що мав місце протягом періоду реєстрації;
­встановлення факту виконання безробітним оплачуваної роботи (надання послуг), зайняття іншим видом діяльності згідно із статтею 4 Закону України "Про зайнятість населення”;
­припинення професійного навчання за направленням центру зайнятості без поважних причин;
­відмови від двох пропозицій підходящої роботи, в тому числі за набутою професією за направленням центру зайнятості, а для безробітного, який вперше шукає роботу та не має професії (спеціальності), – відмови від двох пропозицій проходження професійного навчання у період з дня реєстрації (перереєстрації);
­у разі невідвідування без поважних причин центру зайнятості –

виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям буде припинена з місяця, що настає за місяцем, в якому припинено реєстрацію безробітного за інформацією центру зайнятості.

Центром зайнятості щомісяця здійснюється інформування управління  соціального захисту населення стосовно дотримання безробітним працездатним членом малозабезпеченої сім’ї законодавства про зайнятість у частині сприяння своєму працевлаштуванню та припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу малозабезпеченої сім’ї .

Для отримання детальних консультацій з цього питання прохання звертатися до спеціалістів управління соціального захисту населення за адресою: м. Знам′янка, вул. Глібка, 28 або за телефоном 2-19-38.
Оголошення та анонси | Переглядів: 100 | Дата: 13.09.2017

Відповідно до вимог розділу 3 «Порядок облаштування точок вимірювання засобами дистанційної передачі даних» глави Х «Особливості приладового обліку природного газу» Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП 30.09.2015 р. № 2494 усім без виключення бюджетним організаціям та установам, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів, необхідно забезпечити організацію та облаштування власних комерційних вузлів обліку засобами дистанційної передачі даних (модемним зв’язком) в термін до 01.10.2017 року.

У разі невиконання вказаних вимог в зазначений термін, у ВАТ «Кіровоградгаз» буде відсутня підстава для розподілу природного газу для вказаних підприємств з 01.10.2017 року.


УМА та ЖКГ 
Знам’янської міської ради
Оголошення та анонси | Переглядів: 94 | Дата: 13.09.2017

Управління соціального захисту населення Знам'янського міськвиконкому повідомляє, що згідно з Порядком організації соціальної та професійної адаптації учасників АТО, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 432, визначається механізм організації заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Звертаємо увагу! Оплата послуг із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 179,а саме: за напрямом «Здійснення заходів з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» бюджетної програми 2505150 органи соціального захисту населення укладають договори про надання послуг в межах відповідних бюджетних асигнувань на поточний рік і проводять фінансування за надані послуги при надходженні коштів на ці цілі.

Для отримання послуг з професійної адаптації учасник антитерористичної операції письмово звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування). 

До заяви додається:
копія пільгового посвідчення;

копія документу, що підтверджує безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Під час подання копій документів особи надають оригінал для огляду.

Управління соціального захисту населення відповідно до заяви видає направлення учаснику антитерористичної операції до міськрайонного центру зайнятості на професійну орієнтацію щодо вибору напряму професійного навчання. Після проходження професійної орієнтації – видається направлення на професійне навчання.
На підставі направлення на професійне навчання учасник антитерористичної операції зараховується до навчального закладу.

Послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції одноразово в порядку черговості.

Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.
Строк професійного навчання учасників АТО визначається робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами та не може перевищувати 12 місяців.

Після успішного завершення повного курсу навчання за відповідними робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами учасники АТО отримують документи державного зразка:
свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації – за результатами первинної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації учасників АТО за робітничими професіями;

документ  про підвищення кваліфікації – за результатами підвищення кваліфікації учасників АТО з вищою освітою.

Після завершення підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення учасники АТО отримують посвідчення встановленого зразка.

За  більш детальною інформацією звертатись до УСЗН Знам'янського міськвиконкому за адресою:м.Знам'янка,вулМихайла Грушевського17,каб.№9,тел.для довідок 2-36-78

О.Ганська,начальник відділу по
обслуговуванню ветеранів та інвалідів
Оголошення та анонси | Переглядів: 87 | Дата: 11.09.2017

Відповідно до розпорядження міського голови від 8 вересня 2017 року № 39 "Про скликання  сорок першої cесії Знам’янської міської ради сьомого скликання"22 вересня 2017 року о 9 годині 00 хвилин в залі засідань міської ради відбудеться чергова  сорок перша сесія Знам’янської міської ради. 
На розгляд сесії виносяться наступні питання:
Про депутатські запити.
 Про утворення квартального комітету №35.
Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік».
Про затвердження Міської Програми Громадського бюджету міста Знам'янки на 2018 рік.
Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Знам'янки.
Про внесення доповнень до Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети, затверджених рішенням міської ради від 18.03.2016 р. №154.
Про внесення змін та доповнень до Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання  у новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 17 березня 2017 року №776.
Про утворення груп продовженого дня. 
Про безкоштовну передачу на баланс Міських громадських організацій спортивного інвентарю.
Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення міста Знам’янка на 2017 рік.
Про  внесення змін рішення міської ради від 19 серпня 2016 року № 380 «Про  передачу приміщень комунальної  власності  міста».
Про затвердження Положення про порядок преміювання  міського голови.
Про внесення змін до рішення міської ради від 20.01.2017 року №693 «Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради на 2017 рік.
Про внесення змін до рішення Знам’янської міської ради від 22.04.2016 року № 194 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради».
Про передачу у господарське відання автомобіля спеціалізованого сміттєвоза АС-G 33098 МБЗ-2 та автогрейдера BGD 100.02. 
Про внесення змін до рішення Знам’янської міської ради від 22 липня 2016 року №276 «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку №1 по вул. Мусоргського».
Про внесення доповнень до рішення міської ради від 16.12.2016р. №632 «Про затвердження плану роботи Знам’янської міської ради сьомого скликання на 2017 рік».
Про внесення змін та доповнень до Програми  регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Знам'янка на 2016-2020 рр.
Про внесення змін та доповнень до Програми енергоефективності м. Знам’янка  на 2014-2018 роки.
Про внесення змін до схеми дислокації дорожніх знаків по місту Знам’янка, затвердженої рішенням міської ради від 31 березня 2009 року № 924 «Про організацію дорожнього руху по м. Знам’янка».
Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр. Василенко Н.О.
Оголошення та анонси | Переглядів: 84 | Дата: 11.09.2017

Відповідно до розпорядження міського голови від 7 вересня 2017 року № 38 "Про скликання позачергової сорокової сесії Знам’янської міської ради" 12 вересня 2017 року о 9 годині 00 хвилин в залі засідань міської ради відбудеться позачергова  сорокова сесія Знам’янської міської ради. 

На розгляд сесії повторно виноситься рішення  сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання від 28 серпня 2017 року №1047 «Про розпуск виконавчого комітету Знам’янської міської ради VII скликання».
Оголошення та анонси | Переглядів: 111 | Дата: 07.09.2017

Між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини 20 липня 2017 року підписана Спільна заява про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини. До 2019 року продовжено реалізацію Програми щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України (далі – Програма).
Оголошення та анонси | Переглядів: 106 | Дата: 23.08.2017

Розпорядження міського голови про зупинення рішення міської ради від 18 серпня 2017 року №1021 «Звіт міського голови про роботу виконавчих органів за II квартал 2017 року»
Оголошення та анонси | Переглядів: 181 | Дата: 22.08.2017

Центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді інформує, що в рамках реалізації соціального проекту від «Академії навичок» можна безкоштовно вивчати англійську мову онлайн «Lingva Skills» (www.lingva.ua). Метою реалізації даного проекту є покращення знань та навичок володіння іноземними мовами.
Оголошення та анонси | Переглядів: 183 | Дата: 02.08.2017

1-20 21-40 41-60 ... 141-160 161-171

Кировоград: новости и сайты