Середа, 22.05.2024, 23:29
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

У категорії оголошень: 228
Показано оголошень: 21-40
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 11 12 »


Сортувати по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
12
З метою підвищення ефективності роботи по утриманню вулично-дорожньої мережі вулиць міста у зимовий період, в першу чергу по забезпеченню належної їх очистки від снігу, звертаємось с проханням до  водіїв здійснювати паркування транспортних засобів, в місцях які б не заважали своєчасному та якісному снігоприбиранню вулиць від снігу та наледнів,  обробці її протиожеледними матеріалами та ін. 

Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради

Оголошення та анонси | Переглядів: 899 | Дата: 25.01.2018

12
Запрошуємо Вас прийняти участь у робочій нараді, яка відбудеться 26 січня 2018 року о 13.00 год. в залі засідань виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Порядок денний:
1. Зміни у чинному законодавстві в частині надання пільг та житлових субсидій (наказ Міністерства фінансів України від 04.01.2018 року № 1 «Про затвердження Порядку проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 81 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року № 256, та взаємодії учасників таких розрахунків».

Доповідають: заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальнику міськфінуправління Лихота Галина Вікторівна, начальник Знам’янського управління державної казначейської служби України Кіровоградської області Коноваленко Наталія Іванівна, головний спеціаліст управління соціального захисту населення Знам'янського міськвиконкому Самброс Ірина Євгеніївна.

2. Про співпрацю з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 
м. Знам′янка.
Доповідає: заступник директора терцентру Таран Юлія Володимирівна.


Управління соціального захисту населення 
Знам'янського міськвиконкому 
Оголошення та анонси | Переглядів: 807 | Дата: 25.01.2018

12
З початком  2018 року вступила в дію норма Закону України «Про відходи» :
Стаття 32. Заходи щодо обмеження та запобігання негативному впливу відходів. 
З метою обмеження та запобігання негативному впливу  відходів на    навколишнє    природне   середовище   та   здоров'я   людини забороняється: 
і)   з   1   січня   2018   року  захоронення  неперероблених (необроблених)  побутових  відходів.  

Під забороною захоронення не перероблених побутових відходів потрібно розуміти, що з загальної кількості утворених в процесі життєдіяльності людей та господарської діяльності суб’єктів господарювання твердих побутових відходів необхідно виділити шляхом сортування матеріали, які підлягають подальшій переробці та використанні у промисловості чи сільському господарстві ( пластик, папір, скло, метали, деревина, відходи будівельних матеріалів та рослинності – далі вторинна сировина). Таким чином захороненню підлягатиме значно менша кількість утворених відходів, що дасть можливість продовжити термін експлуатації діючих сміттєзвалищ і що не менш важливо – реалізація отриманої вторинної сировини принесе значні кошти для покращення благоустрою населеного пункту. 

Виділення з  побутових відходів вторинної сировини має відбуватись в два етапи. На першому етапі мешканці міста в домашніх умовах чи на виробництві мають накопичувати корисні відходи окремо від тих, що не підлягають подальшій переробці (як правило це відходи органічного походження), при  цьому вторинна сировина може накопичуватись як вся разом так і окремо (папір, скло і т.д). 

Все залежить від того, яку схему сортування ТПВ обере орган місцевого самоврядування. При достатній кількості коштів сміттєві майданчики облаштовуються достатньою кількістю контейнерів для накопичення кожного виду відходів окремо і це спростить їх подальше сортування.

При обмеженій кількості коштів, і у випадку відсутності у населення можливості чи бажання сортувати на початковому етапі  відходи по видах,  на сміттєвих майданчиках встановлюються декілька контейнерів, в яких накопичуються всі разом придатні для подальшої переробки побутові відходи, які потрапляючи на сміттєзвалище проходять кінцеве сортування на встановлених там сортувальних лініях.

Найбільш складними етапами роздільного збирання побутових відходів є сортування відходів при їх утворенні, забезпечення необхідної кількості ємностей на сміттєвих майданчиках, розширення територій сміттєвих майданчиків, збереження при накопичені на сміттєвих майданчиках корисних відходів від розкрадання та кінцеве сортування відходів на полігоні.

По – перше, потрібен певний час для формування розуміння необхідності виділення корисних компонентів з загальної маси відходів. По – друге, виховання у населення культури поводження з відходами, розширення діючих сміттєвих майданчиків, придбання відповідних контейнерів та вирішення питання забезпечення населення на побутовому рівні необхідною кількістю пакувальних засобів, встановлення сортувальних ліній та подальша реалізація вторинної сировини передбачає як певний період часу так і значних фінансових витрат.

Виходячи з викладеного потрібно розуміти, що від початку заборони на захоронення не перероблених побутових відходів до реального сортування відходів пройде певний період часу, протягом якого вказані заходи будуть виконані.

Для вирішення питання про виконання вимог Закону «Про відходи» управлінням містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради готується проект Програми про роздільне збирання побутових відходів в м. Знам’янка на 2018-2020 роки.

Мешканці міста мають можливість надати свої пропозиції до даного проекту особисто в управлінні МА та ЖКГ  - каб. № 13, по телефону 2-22-99 або на електронну пошту 
uma_jkg@zn-rada.gov.ua

Головний спеціаліст УМА та ЖКГ з 
питань екології та благоустрою 
В. Безай
Оголошення та анонси | Переглядів: 833 | Дата: 22.01.2018

12
Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків комунальної форми власності, житлових будинків, в яких створені та функціонують ОСББ та ЖБК, житлових будинків приватного сектору, вулиць та провулків міста Знам’янка!

З 15.01.2018 року розпочинається прийом заяв на участь в міському огляді-конкурсі на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", «Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору».

Заявки подаються до 15 березня 2018 року секретарями будинків, головами квартальних комітетів, головами ОСББ та ЖБК, власниками житлових будинків приватного сектору на ім’я голови комісії з організації та проведення міського огляду-конкурсу і реєструються відділом забезпечення діяльності міської ради (каб. №19 міськвиконкому). Телефон для довідок – 7-40-09.

Зробимо наше місто кращим!
Оголошення та анонси | Переглядів: 910 | Дата: 18.01.2018

12
На виконання статті 289 Податкового кодексу України та відповідно до п.9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 07.12.2017 року № 2245-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році»), листа Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру «Про індексацію нормативної грошової оцінки земель» від 11.01.2018 р №6-28-0.22-244/2-18 індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100%(відсотків).

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2017 рік становить 1,0.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02,2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059,2010 рік – 1,0, 2011 рік – 1,0, 2012 рік – 1,0, 2013 рік – 1,0, 2014 рік -1,249, 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) та 1,2 для сільськогосподарських угідь (рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження), 2016 рік – для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0, для земель несільськогосподарського призначення – 1,06. 

Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.
Оголошення та анонси | Переглядів: 1026 | Дата: 17.01.2018

12
З 18 грудня 2017 року вступив в дію Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23 травня 2017 року № 2059 - VIII та втрачає чинність з вказаної дати Закон України «Про екологічну експертизу».

Цей Закон встановлює правові та організаційні засади оцінки впливу на довкілля, спрямованої на запобігання шкоді довкіллю, забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, у процесі прийняття рішень про провадження господарської діяльності, яка може мати значний вплив на довкілля, з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Зокрема Закон включає наступні терміни :
2) громадськість - одна чи більше фізичних або юридичних осіб, їх об’єднання, організації або групи;

3) планована діяльність - планована господарська діяльність, що включає будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, розширення, перепрофілювання, ліквідацію (демонтаж) об’єктів, інше втручання в природне середовище; планована діяльність не включає реконструкцію, технічне переоснащення, капітальний ремонт, розширення, перепрофілювання об’єктів, інші втручання в природне середовище, які не справляють значного впливу на довкілля відповідно до критеріїв, затверджених Кабінетом Міністрів України;
Повний текст Закону є у вільному доступі в мережі інтернету. 

Головний спеціаліст з питань екології та благоустрою
Управління містобудування, архітектури та 
житлово-комунального господарства
Знам’янської міської ради Безай В.В.

Оголошення та анонси | Переглядів: 871 | Дата: 03.01.2018

Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків комунальної форми власності, житлових будинків, в яких створені та функціонують ОСББ та ЖБК, житлових будинків приватного сектору, вулиць та провулків міста Знам’янка!

З 15.01.2018 року розпочинається прийом заяв на участь в міському огляді-конкурсі на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", «Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору».

Заявки подаються до 15 березня 2017 року секретарями будинків, головами квартальних комітетів, головами ОСББ та ЖБК, власниками житлових будинків приватного сектору на ім’я голови комісії з організації та проведення міського огляду-конкурсу і реєструються відділом забезпечення діяльності міської ради (каб. №19 міськвиконкому). 

Телефон для довідок – 7-40-09.

Зробимо наше місто кращим!
Оголошення та анонси | Переглядів: 941 | Дата: 27.12.2017

12
На виконання пункту 6 статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» повідомляє: 
 Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 02.11.2017 р. №  1344 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №2868» ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з 16 грудня 2017 року вводить в дію тарифи:

– на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) в розмірі 10,98 грн./м3 з ПДВ;
– на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) в розмірі 9,816 грн./м3 з ПДВ.

Адміністрація ОКВП «Дніпро-Кіровоград»
Оголошення та анонси | Переглядів: 909 | Дата: 01.12.2017

12
З метою надання фінансової підтримки постраждалим особам і внутрішньо переміщеним особам, які опинились у складних життєвих обставинах, Мінсоцполітики України відповідно до Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №535, відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової допомоги громадянам зазначених категорій.
За період реалізації зазначеної постанови Кабінету Міністрів України одноразову грошову допомогу отримали постраждалі і внутрішньо переміщені особи на загальну суму 10,5 млн гривень.
З огляду на складну ситуацію, в якій опинилися громадяни зазначених категорій, надання такої допомоги є вкрай важливим для забезпечення їхньої життєдіяльності. У зв’язку з цим Мінсоцполітики України проводе благодійну акцію, у рамках якої залучаються кошти для підтримки зазначеної категорії населення.
Просимо підтримати ініціативу та приєднатися до благодійної акції Мінсоцполітики України.
Надаємо реквізити рахунків для зарахування благодійних внесків:
1.Для зарахування коштів у національній валюті (гривні):
Міністерство соціальної політики України,
ЄДРПОУ – 37567866,
р/р 31252301178737 у Державній казначейській службі України,         м. Київ, МФО 820172.

2.Для зарахування коштів у євро та доларах США :
Міністерство соціальної політики України,
ЄДРПОУ – 37567866,
р/р 25302020054709 в АТ «Укрексімбанк», м. Київ, МФО 322313.

Управління соціального захисту населення Знам'янського міськвиконкому
Оголошення та анонси | Переглядів: 1046 | Дата: 28.11.2017

12
21 грудня 2017 року з 10 до 12 години у приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області за адресою: м.Знам’янка, вул. Героїв Крут, 9 проводиметься прийом громадян керівництвом управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.
Оголошення та анонси | Переглядів: 751 | Дата: 28.11.2017

Не зважаючи на те, що на вулиці стоїть тепла осіння погода і ніщо не нагадує про наближення зими, до Нового року залишилось трохи більше місяця.
Оголошення та анонси | Переглядів: 858 | Дата: 27.11.2017

Знам’янський міський Палац культури оголошує конкурс на посаду художника Палацу культури.
Оголошення та анонси | Переглядів: 805 | Дата: 23.11.2017

1-20 21-40 41-60 61-80 ... 201-220 221-228

Кировоград: новости и сайты