Субота, 17.11.2018, 13:13
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

Знам’янський міський Палац культури оголошує конкурс на посаду художника Палацу культури.
Інформація | 23.11.2017, 14:34
Кваліфікаційні вимоги.

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Досвід роботи за професією художника.
Кандидат повинен знати чинне законодавство в галузі культури та мистецтва,чинні нормативні документи з питань розвитку художньої творчості, основи трудового законодавства, основні теорії та методології творчого процесу, правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, в 30 денний термін с дати опублікування оголошення, повинні надати секретарю конкурсної комісії наступні документи:
- заяву про участь в конкурсі у довільній формі; 
- копію документу, що посвідчує особу;
- витяг з трудової книжки (за наявності);
- копію документу про освіту;
- пропозиції (у вигляді макетів) з питань методики організації виставок образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, фотовиставок, художнього оформлення сцени, приміщень МПК (презентаційної зали, фойє, коридорів тощо) сценічних декорацій з використанням новітніх технологій, зразки реквізитів з урахуванням специфіки роботи закладу.
 Документи подаються в друкованому вигляді за адресою: м. Знам’янка, вул. М. Грушевського 30, кабінет №44, (телефони: 0233- 2-38-71, 2-40-59)
У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, відомості про державні нагороди, відгуки, фотографії творчих та дизайнерских робіт, тощо).
З переможцем конкурсу укладається контракт строком на один рік.

Голова конкурсної комісії Н. Альошина
Додав: Moderator_1 |
Переглядів: 175 | Розміщено до: 23.12.2017

Кировоград: новости и сайты