Понеділок, 01.03.2021, 17:46
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

У категорії оголошень: 228
Показано оголошень: 61-80
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 11 12 »


Сортувати по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
Управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому доводить до відома отримувачів державної соціальної      допомоги малозабезпеченим сім’ям, що  Урядом  внесені зміни до Порядку   призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Зазначеними змінами передбачено, що виплата призначеної державної соціальної   допомоги   малозабезпеченим   сім’ям   припиняється    у    разі припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу сім’ї, з причин, передбачених абзацами 17,19-22 підпункту 1 і підпунктом 2 пункту 37 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку, які шукають роботу, затвердженого  постановою  Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року  № 198 – з місяця, що настає за місяцем, в якому припинено реєстрацію безробітного за інформацією центрів зайнятості.
Тобто, якщо припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу малозабезпеченої сім’ї, відбулося з наступних причин:
­подання безробітним заяви про припинення реєстрації;
­встановлення факту подання особою недостовірних даних та документів, на підставі яких прийнято рішення про надання їй статусу безробітного, призначення виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття та надання соціальних послуг, що мав місце протягом періоду реєстрації;
­встановлення факту виконання безробітним оплачуваної роботи (надання послуг), зайняття іншим видом діяльності згідно із статтею 4 Закону України "Про зайнятість населення”;
­припинення професійного навчання за направленням центру зайнятості без поважних причин;
­відмови від двох пропозицій підходящої роботи, в тому числі за набутою професією за направленням центру зайнятості, а для безробітного, який вперше шукає роботу та не має професії (спеціальності), – відмови від двох пропозицій проходження професійного навчання у період з дня реєстрації (перереєстрації);
­у разі невідвідування без поважних причин центру зайнятості –

виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям буде припинена з місяця, що настає за місяцем, в якому припинено реєстрацію безробітного за інформацією центру зайнятості.

Центром зайнятості щомісяця здійснюється інформування управління  соціального захисту населення стосовно дотримання безробітним працездатним членом малозабезпеченої сім’ї законодавства про зайнятість у частині сприяння своєму працевлаштуванню та припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу малозабезпеченої сім’ї .

Для отримання детальних консультацій з цього питання прохання звертатися до спеціалістів управління соціального захисту населення за адресою: м. Знам′янка, вул. Глібка, 28 або за телефоном 2-19-38.
Оголошення та анонси | Переглядів: 632 | Дата: 13.09.2017

Відповідно до вимог розділу 3 «Порядок облаштування точок вимірювання засобами дистанційної передачі даних» глави Х «Особливості приладового обліку природного газу» Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП 30.09.2015 р. № 2494 усім без виключення бюджетним організаціям та установам, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів, необхідно забезпечити організацію та облаштування власних комерційних вузлів обліку засобами дистанційної передачі даних (модемним зв’язком) в термін до 01.10.2017 року.

У разі невиконання вказаних вимог в зазначений термін, у ВАТ «Кіровоградгаз» буде відсутня підстава для розподілу природного газу для вказаних підприємств з 01.10.2017 року.


УМА та ЖКГ 
Знам’янської міської ради
Оголошення та анонси | Переглядів: 675 | Дата: 13.09.2017

Управління соціального захисту населення Знам'янського міськвиконкому повідомляє, що згідно з Порядком організації соціальної та професійної адаптації учасників АТО, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 432, визначається механізм організації заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Звертаємо увагу! Оплата послуг із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 179,а саме: за напрямом «Здійснення заходів з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» бюджетної програми 2505150 органи соціального захисту населення укладають договори про надання послуг в межах відповідних бюджетних асигнувань на поточний рік і проводять фінансування за надані послуги при надходженні коштів на ці цілі.

Для отримання послуг з професійної адаптації учасник антитерористичної операції письмово звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування). 

До заяви додається:
копія пільгового посвідчення;

копія документу, що підтверджує безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Під час подання копій документів особи надають оригінал для огляду.

Управління соціального захисту населення відповідно до заяви видає направлення учаснику антитерористичної операції до міськрайонного центру зайнятості на професійну орієнтацію щодо вибору напряму професійного навчання. Після проходження професійної орієнтації – видається направлення на професійне навчання.
На підставі направлення на професійне навчання учасник антитерористичної операції зараховується до навчального закладу.

Послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції одноразово в порядку черговості.

Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.
Строк професійного навчання учасників АТО визначається робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами та не може перевищувати 12 місяців.

Після успішного завершення повного курсу навчання за відповідними робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами учасники АТО отримують документи державного зразка:
свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації – за результатами первинної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації учасників АТО за робітничими професіями;

документ  про підвищення кваліфікації – за результатами підвищення кваліфікації учасників АТО з вищою освітою.

Після завершення підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення учасники АТО отримують посвідчення встановленого зразка.

За  більш детальною інформацією звертатись до УСЗН Знам'янського міськвиконкому за адресою:м.Знам'янка,вулМихайла Грушевського17,каб.№9,тел.для довідок 2-36-78

О.Ганська,начальник відділу по
обслуговуванню ветеранів та інвалідів
Оголошення та анонси | Переглядів: 559 | Дата: 11.09.2017

Відповідно до розпорядження міського голови від 8 вересня 2017 року № 39 "Про скликання  сорок першої cесії Знам’янської міської ради сьомого скликання"22 вересня 2017 року о 9 годині 00 хвилин в залі засідань міської ради відбудеться чергова  сорок перша сесія Знам’янської міської ради. 
На розгляд сесії виносяться наступні питання:
Про депутатські запити.
 Про утворення квартального комітету №35.
Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік».
Про затвердження Міської Програми Громадського бюджету міста Знам'янки на 2018 рік.
Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Знам'янки.
Про внесення доповнень до Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети, затверджених рішенням міської ради від 18.03.2016 р. №154.
Про внесення змін та доповнень до Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання  у новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 17 березня 2017 року №776.
Про утворення груп продовженого дня. 
Про безкоштовну передачу на баланс Міських громадських організацій спортивного інвентарю.
Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення міста Знам’янка на 2017 рік.
Про  внесення змін рішення міської ради від 19 серпня 2016 року № 380 «Про  передачу приміщень комунальної  власності  міста».
Про затвердження Положення про порядок преміювання  міського голови.
Про внесення змін до рішення міської ради від 20.01.2017 року №693 «Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради на 2017 рік.
Про внесення змін до рішення Знам’янської міської ради від 22.04.2016 року № 194 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради».
Про передачу у господарське відання автомобіля спеціалізованого сміттєвоза АС-G 33098 МБЗ-2 та автогрейдера BGD 100.02. 
Про внесення змін до рішення Знам’янської міської ради від 22 липня 2016 року №276 «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку №1 по вул. Мусоргського».
Про внесення доповнень до рішення міської ради від 16.12.2016р. №632 «Про затвердження плану роботи Знам’янської міської ради сьомого скликання на 2017 рік».
Про внесення змін та доповнень до Програми  регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Знам'янка на 2016-2020 рр.
Про внесення змін та доповнень до Програми енергоефективності м. Знам’янка  на 2014-2018 роки.
Про внесення змін до схеми дислокації дорожніх знаків по місту Знам’янка, затвердженої рішенням міської ради від 31 березня 2009 року № 924 «Про організацію дорожнього руху по м. Знам’янка».
Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр. Василенко Н.О.
Оголошення та анонси | Переглядів: 440 | Дата: 11.09.2017

Відповідно до розпорядження міського голови від 7 вересня 2017 року № 38 "Про скликання позачергової сорокової сесії Знам’янської міської ради" 12 вересня 2017 року о 9 годині 00 хвилин в залі засідань міської ради відбудеться позачергова  сорокова сесія Знам’янської міської ради. 

На розгляд сесії повторно виноситься рішення  сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання від 28 серпня 2017 року №1047 «Про розпуск виконавчого комітету Знам’янської міської ради VII скликання».
Оголошення та анонси | Переглядів: 498 | Дата: 07.09.2017

Між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини 20 липня 2017 року підписана Спільна заява про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини. До 2019 року продовжено реалізацію Програми щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України (далі – Програма).
Оголошення та анонси | Переглядів: 522 | Дата: 23.08.2017

Розпорядження міського голови про зупинення рішення міської ради від 18 серпня 2017 року №1021 «Звіт міського голови про роботу виконавчих органів за II квартал 2017 року»
Оголошення та анонси | Переглядів: 633 | Дата: 22.08.2017

Центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді інформує, що в рамках реалізації соціального проекту від «Академії навичок» можна безкоштовно вивчати англійську мову онлайн «Lingva Skills» (www.lingva.ua). Метою реалізації даного проекту є покращення знань та навичок володіння іноземними мовами.
Оголошення та анонси | Переглядів: 480 | Дата: 02.08.2017

Інформація до Дня міста.
Оголошення та анонси | Переглядів: 780 | Дата: 28.07.2017

Відповідно до розпорядження міського голови від 28.07.2017 року №27 друге пленарне засідання тридцять шостої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання перенесено на 10.00 год. 31 липня 2017 року.
Оголошення та анонси | Переглядів: 550 | Дата: 28.07.2017

Порядок денний засідання Громадської ради, яке відбудеться
26.07. 2017 року о 15.00 годині.
1. Громадський бюджет м. Знам'янка.
2. Створення контрольно-ревізійної комісії з приводу вивчення роботи міської ветеранської ради.
3. Відображення роботи Громадської ради на сайті Знам'янської міської ради.
Оголошення та анонси | Переглядів: 380 | Дата: 25.07.2017

1-20 21-40 41-60 61-80 81-100 101-120 ... 201-220 221-228

Кировоград: новости и сайты