Субота, 20.07.2024, 20:38
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

       
12Протягом січня-травня 2014 року:
- мали cтатус безробітного 1876 осіб, з яких 53,8% складали жінки, 51,8% – молодь віком до 35 років, 57,5 % зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

- мають статус безробітного станом на 01.06.2014 року – 970 осіб ;

- працевлаштовано 618 осіб, з них 501 особа із числа безробітних;

- отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 29 осіб;

- брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 325 осіб;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 287 осіб;

- отримали ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадяни віком від 45 років - 10 осіб.

Протягом січня-травня 2014 року кількість актуальних вакансій становила – 731 вакансія від 218 роботодавців міста та району .

       
12Протягом січня-квітня 2014 року:

- мали cтатус безробітного 1747 осіб, з яких 54% складали жінки, 51,5%

– молодь віком до 35 років, 58 % зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

- мають статус безробітного станом на 01.05.2014 року – 1028 осіб ;

- працевлаштовано 468 осіб, з них 396 зареєстрованих безробітних;

- отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 25 осіб;

- брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 245 осіб;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 254 особи;

- отримали ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадяни віком від 45 років - 8 осіб.

Протягом січня-квітня 2014 року кількість актуальних вакансій становила – 621 вакансія від 191 роботодавця міста та району .

       
12Протягом січня-березня 2014 року:
- мали cтатус безробітного 1531 особа, з яких 55% складали жінки, 52,1% – молодь віком до 35 років, 51 % зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;
- мають статус безробітного станом на 08.04.2014 року – 1023 особи

- працевлаштовано 307 осіб, з них 255 зареєстрованих безробітних;

- отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 19 осіб;

- брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 162 особи;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 221 особа;

- отримали ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадяни віком від 45 років - 6 осіб.

Протягом січня-березня 2014 року кількість актуальних вакансій становила – 506 вакансій від 159 роботодавців міста та району .
       
12Молодь - головна рушійна сила нашого часу. Вона перебуває в центрі міжнародних, соціальних, економічних і політичних подій, являється значною та перспективною частиною економічно активного населення.

З 14 по 18 квітня цього року, в рамках профорієнтаційної акції для молоді «Орієнтир на успіх», спеціалісти Знам’янського центру зайнятості для студентської молоді Знам’янського професійного ліцею та Професійно-технічного училища №12 провели ряд семінарів з елементами тренінгових вправ. Це: «Молодь на ринку праці», «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів» та семінар з питань запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми. Під час проведення заходів всі присутні учасники визначали фактори, які впливають на конкурентоспроможність молоді, позиції робочої сили на молодіжному ринку праці регіону з урахуванням потреби роботодавців.

Так, приймаючи участь у семінарі «Молодь на ринку праці», учасники прийняли участь у тренінговій вправі «Причини безробіття серед молоді», по завершенні якої, молодь дійшла до висновку, що для успішного працевлаштування молоді люди самі повинні мати бажання для активного пошуку підходящої роботи, виробити конструктивне відношення до безробіття, а також проаналізувати всі обставини, які можуть дати позитивний результат в профорієнтації на сучасному ринку праці.
        
12Також під час семінарського заняття серед студентів ПТУ №12, учасники ознайомились зі станом ринку праці району, отримали інформацію про положення нормативно-правових актів щодо гарантованих прав молоді, отримали інформацію про вільні робочі місця, роботи тимчасового характеру тощо. 

На семінарах йшлося про проблеми, з якими найчастіше зустрічається молодь під час пошуку роботи.
- Якщо людина бажає бути успішною, - зазначив фахівець центру зайнятості,- то їй потрібно, насамперед, максимально використати свої переваги та мінімізувати недоліки.

Учасники заходів зазначили, що обговорення актуальних проблем щодо працевлаштування молоді та прийняття відповідних рекомендацій сприятимуть кращому вирішенню питань її зайнятості.

Головний спеціаліст
Знам'янського МРЦЗ Базюк Л.С.


       
12У приміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості проведено Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.  
У заході взяли участь представники підприємств залізничного транспорту: Центр механізації колійних робіт, Локомотивне депо Знам’янка, Загін воєнізованої охорони та Дистанція захисних лісонасаджень.

Під час проведення заходу виступила заступник директора Знам’янського МРЦЗ Полікарпова Л.М. та надала інформацію про напрямки діяльності служби зайнятості і соціальні послуги, які надає служба зайнятості. Спеціалістами центру зайнятості були надані індивідуальні консультації роботодавцям та безробітним.        
12 

За результатами проведення "Ярмарку вакансій” двох осіб з обмеженими можливостями запрошено до відділу кадрів Загону воєнізованої охорони для оформлення направлення на проходження медичного огляду та ознайомлення з умовами праці.

     
12
Бажання самостійно працювати, втілити в життя свої бізнес-ідеї та отримувати відповідні прибутки – це основна мета людини, яка зробила свій вибір у напрямку започаткування власної справи.

Державна служба зайнятості допомагає охочим, з числа безробітних громадян, у заснуванні власного бізнесу, що, у свою чергу, сприяє зайнятості населення і раціональному використанню потенціалу.

У Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості відпрацьована система заходів у напрямку орієнтації та підготовки безробітних громадян для організації малого бізнесу. Безробітні активно залучаються до участі у семінарах з підприємницької діяльності. 

      
12
Бажаючим заснувати власну справу надаються профорієнтаційні послуги та послуги з професійного навчання основам підприємницької діяльності. Напрямки діяльності, за якими відкривають власну справу безробітні різні – це послуги з ремонту автотранспортних засобів, побутові послуги, торгівля, сільськогосподарське виробництво, пошив одягу, пасажирські перевезення та інші.

8 квітня 2014 року за направленням Знам’янського центру зайнятості на базі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу закінчила навчання група підприємців-початківців. На останній парі слухачі захищали перед викладачем свої бізнес-плани, тим самим готуючись до захисту перед комісією. Всі вони блискуче захистилися, переконливо розповідаючи про втілення в життя своїх бізнес-ідей, вміло оперуючи числами та доводячи свою конкурентоздатність в обраному сегменті ринку.

Приємно відзначити, що за сприяння центру зайнятості безробітні можуть стати успішними підприємцями.
Головний спеціаліст Знам’янського МРЦЗ Базюк Л.С.

     
12
Протягом професійного життя багато громадян працюють на підприємствах, набувають при цьому знань та оволодівають певними навичками, які фактично перевищують рівень попередньо набутої освіти, але не мають цьому документального підтвердження.

Підтвердження результатів неформального професійного навчання для працівника – це підґрунтя для професійного вдосконалення, зростання заробітної плати та побудови подальшої кар’єри.

Особливо це важливо для забезпечення зайнятості людей старшого віку, які на ринку праці є категорією, найбільш чутливою до кризових змін в економіці.
Так на виконання вимог Закону України «Про зайнятість населення» від 05 липня 2012 року №5067–VI, щодо неформального професійного навчання, постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 340 затверджено «Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями».

Цим Порядком визначено поняття «неформальне професійне навчання» – це набуття особою професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання, а також визначено сам механізм підтвердження результатів такого неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.

За допомогою неформального навчання громадяни мають змогу підтвердити професійну кваліфікацію. Підтвердження кваліфікації здійснюється підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, які відповідають вимогам, установленим Мінсоцполітики та Міністерством освіти і науки. Особі, яка підтвердила кваліфікацію, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. У разі виявлення в особи під час проходження процедури підтвердження кваліфікації рівня професійних знань, умінь та навичок, достатніх для виконання окремих видів робіт за професією, їй видається сертифікат оцінювання.

Підтвердити кваліфікацію можуть громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, яких визнано в Україні біженцями, яким надано притулок в Україні, яких визнано особами, що потребують додаткового захисту, яким надано тимчасовий захист, а також ті, що одержали дозвіл на імміграцію в Україну. Фінансування підтвердження кваліфікації здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця.

Організація роботи з підтвердження кваліфікації здійснюється Державною службою зайнятості та її територіальними органами відповідно до затвердженого переліку робітничих професій.


Начальник відділу
активної підтримки безробітних
Баланенко О.С.


 
12
20 лютого в Україні відзначався Всесвітній день соціальної справедливості. Він був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2007 році для привернення уваги громадськості до вирішення таких значущих питань як соціальний захист населення, рівність прав жінок і чоловіків у різних галузях життєдіяльності, подолання бідності та підвищення рівня добробуту. Одним із найважливіших чинників, який формує соціальну справедливість, є створення можливостей для зайнятості громадян.

Тому в рамках міжнародного Дня соціальної справедливості Знам’янський міськрайонний центр зайнятості організував низку соціально-спрямованих заходів: день відкритих дверей центру зайнятості, виїзну акцію для учнівської молоді ЗОШ №6, ярмарок вакансій, профорієнтаційний урок для учнівської молоді, профінформаційний семінар для працівників закладів освіти, семінар «Нова робота після перерви», семінар «Особливості зайнятості молоді», семінар «Знайдемо роботу разом», семінар з питань організації зеленого туризму.
  
12
Для забезпечення справедливих підходів у наданні соціальних послуг служба зайнятості залучає соціальних партнерів, з якими веде активний взаємовигідний діалог у вирішенні проблем зайнятості. Для обговорення взаємодії у розв’язанні проблем зайнятості жінок було проведено засідання «круглого столу» за участю представників управлінь соціального захисту населення міста та району, завідуючої відділом молоді та спорту міського виконавчого комітету та голови Знам’янського міського інформаційно-освітнього жіночого клубу. 

Учасники засідання «круглого столу» були ознайомлені з інформацією про стан ринку праці, положеннями Закону України «Про зайнятість населення». З інформацією про роботу жіночого клубу та проведенню програм підтримки жінок, в тому числі згідно проекту «Турбота про жінку-впевненість у майбутньому» виступила голова Знам’янського інформаційно-освітнього жіночого клубу Громова В.В..

Представники управлінь соціального захисту населення, та працівники центру зайнятості обговорювали шляхи досягнення ефективного соціального діалогу задля формування справедливо влаштованого суспільства, яке забезпечить усім своїм членам рівні права і можливості.

Головний спеціаліст відділу
взаємодії з роботодавцями
Компанієць Л.М.


   12
Протягом січня – листопада 2013 року послугами служби зайнятості скористалися 3874 незайнятих громадян - мешканців міста Знам’янка та Знам’янського району . Статус безробітного мало 3037 осіб, з яких 56% складали жінки, 51% – молодь віком до 35 років, 47% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району.

Протягом січня - листопада поточного року за сприяння центру зайнятості працевлаштовано - 1478 осіб, з них 991 зареєстрований безробітний.

Отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності 63 безробітних.

Брала участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 631 особа, проходила професійне навчання за направленням центру зайнятості – 531 особа. Для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці осіб віком від 45 років ваучер на навчання та підвищення кваліфікації отримала 51 особа.

Протягом січня-листопада 2013 року до служби зайнятості від 389 роботодавців міста та району надійшло 1958 вакансій.

Станом на 01 грудня поточного року кількість актуальних вакансій становила – 160 вакансій. Із заявлених вакансій – 36 робочих місць, на які можуть бути працевлаштовані особи з обмеженими фізичними можливостями.

 
12
16 травня 2013 року набрав чинності Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню № 841823373 від 31.05.2013 року.

Що визначає даний порядок?

Цей Порядок визначає процедуру надання підприємствами, установами та організаціями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню ( квота).


    

1-10 11-20 ... 141-150 151-160 161-170

Кировоград: новости и сайты