П`ятниця, 26.04.2024, 16:09

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Ярмарок вакансій

12У приміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості проведено Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.
У заході взяли участь представники підприємств залізничного транспорту: Центр механізації колійних робіт, Локомотивне депо Знам’янка, Загін воєнізованої охорони та Дистанція захисних лісонасаджень.

Під час проведення заходу виступила заступник директора Знам’янського МРЦЗ Полікарпова Л.М. та надала інформацію про напрямки діяльності служби зайнятості і соціальні послуги, які надає служба зайнятості. Спеціалістами центру зайнятості були надані індивідуальні консультації роботодавцям та безробітним.

За результатами проведення "Ярмарку вакансій” двох осіб з обмеженими можливостями запрошено до відділу кадрів Загону воєнізованої охорони для оформлення направлення на проходження медичного огляду та ознайомлення з умовами праці.

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (18.04.2014)