Четвер, 22.02.2024, 05:52
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Вітаємо нових підприємців-початківців
     
12
Бажання самостійно працювати, втілити в життя свої бізнес-ідеї та отримувати відповідні прибутки – це основна мета людини, яка зробила свій вибір у напрямку започаткування власної справи.

Державна служба зайнятості допомагає охочим, з числа безробітних громадян, у заснуванні власного бізнесу, що, у свою чергу, сприяє зайнятості населення і раціональному використанню потенціалу.

У Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості відпрацьована система заходів у напрямку орієнтації та підготовки безробітних громадян для організації малого бізнесу. Безробітні активно залучаються до участі у семінарах з підприємницької діяльності. 

      
12
Бажаючим заснувати власну справу надаються профорієнтаційні послуги та послуги з професійного навчання основам підприємницької діяльності. Напрямки діяльності, за якими відкривають власну справу безробітні різні – це послуги з ремонту автотранспортних засобів, побутові послуги, торгівля, сільськогосподарське виробництво, пошив одягу, пасажирські перевезення та інші.

8 квітня 2014 року за направленням Знам’янського центру зайнятості на базі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу закінчила навчання група підприємців-початківців. На останній парі слухачі захищали перед викладачем свої бізнес-плани, тим самим готуючись до захисту перед комісією. Всі вони блискуче захистилися, переконливо розповідаючи про втілення в життя своїх бізнес-ідей, вміло оперуючи числами та доводячи свою конкурентоздатність в обраному сегменті ринку.

Приємно відзначити, що за сприяння центру зайнятості безробітні можуть стати успішними підприємцями.
Головний спеціаліст Знам’янського МРЦЗ Базюк Л.С.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (14.04.2014)
Переглядів: 798

Кировоград: новости и сайты