П`ятниця, 26.04.2024, 13:32

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

На допомогу молоді

12Молодь - головна рушійна сила нашого часу. Вона перебуває в центрі міжнародних, соціальних, економічних і політичних подій, являється значною та перспективною частиною економічно активного населення.

З 14 по 18 квітня цього року, в рамках профорієнтаційної акції для молоді «Орієнтир на успіх», спеціалісти Знам’янського центру зайнятості для студентської молоді Знам’янського професійного ліцею та Професійно-технічного училища №12 провели ряд семінарів з елементами тренінгових вправ. Це: «Молодь на ринку праці», «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів» та семінар з питань запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми. Під час проведення заходів всі присутні учасники визначали фактори, які впливають на конкурентоспроможність молоді, позиції робочої сили на молодіжному ринку праці регіону з урахуванням потреби роботодавців.

Так, приймаючи участь у семінарі «Молодь на ринку праці», учасники прийняли участь у тренінговій вправі «Причини безробіття серед молоді», по завершенні якої, молодь дійшла до висновку, що для успішного працевлаштування молоді люди самі повинні мати бажання для активного пошуку підходящої роботи, виробити конструктивне відношення до безробіття, а також проаналізувати всі обставини, які можуть дати позитивний результат в профорієнтації на сучасному ринку праці.

12Також під час семінарського заняття серед студентів ПТУ №12, учасники ознайомились зі станом ринку праці району, отримали інформацію про положення нормативно-правових актів щодо гарантованих прав молоді, отримали інформацію про вільні робочі місця, роботи тимчасового характеру тощо.

На семінарах йшлося про проблеми, з якими найчастіше зустрічається молодь під час пошуку роботи.
- Якщо людина бажає бути успішною, - зазначив фахівець центру зайнятості,- то їй потрібно, насамперед, максимально використати свої переваги та мінімізувати недоліки.

Учасники заходів зазначили, що обговорення актуальних проблем щодо працевлаштування молоді та прийняття відповідних рекомендацій сприятимуть кращому вирішенню питань її зайнятості.

Головний спеціаліст
Знам'янського МРЦЗ Базюк Л.С.

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (18.04.2014)