Субота, 13.07.2024, 03:31
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

12
На днях фахівцем Знам’янського МРЦЗ, з метою підвищення рівня інформованості учнів про світ професій, популяризації робітничих професій, допомоги школярам у виборі свого професійного майбутнього, в ЗОШ №7, що розташована в сел. Знам’янка, було проведено профорієнтаційний захід для учнівської молоді.

Школярів було проінформовано про професії, актуальні сьогодні на ринку праці представлені законодавчі акти, які сприяють професійному становленню молоді, надана інформація про навчальні заклади, в яких можна набути цих професій.

З учнями 9-го та 10-го класів було проведено профорієнтаційну бесіду, під час якої вони отримали інформацію про потреби та вимоги сучасного ринку праці, про важливість для кожної людини вдало зробити свій професійний вибір.

Окрім загальної інформації, разом із фахівцем служби зайнятості, учнівська молодь ознайомилась із новими професіями, що є найбільш популярними в мережі Інтернет та інтернет-ресурсами, що сприяють пошуку роботи. Увагу дітей було акцентовано на інтернет-проекті «Моя кар’єра», за допомогою якого молодь може дізнатися про свої професійні нахили і, в результаті, визначитись зі своєю майбутньою професійною діяльністю. 

Наприкінці зустрічі, спільно із класним керівником та представником служби зайнятості, учні змалювали образ професійно успішної людини та визначили основні риси, необхідні для професійної самореалізації.

Базюк Л.С.
Провідний фахівець відділу АПБ
Знам’янського МРЦЗ

12
На днях для учнів дев’ятих класів НВК «Знам’янська ЗШ №3-гімназія», фахівцем Знам’янського МРЦЗ було проведено профорієнтаційний урок. Даний захід мав на меті розширити уяву учнівської молоді про світ професій, ознайомити дітей із затребуваними на ринку праці професіями та спеціальностями, а також – спрямувати учнів до свідомого вибору свого професійного майбутнього.
Під час спілкування з учнівською молоддю, фахівець Знам’янського МРЦЗ Базюк Л.С., поінформувала молодь про послуги, що надаються службою зайнятості для учнівської молоді, а також акцентувала увагу присутніх на основних завданнях служби зайнятості щодо професійної орієнтації молоді.
Значну увагу було приділено  роботі Знам’янського МРЦЗ в частині організації та проведення профорієнтаційних заходів для учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів, співпраці з педагогічними працівниками, проведенні, Днів профорієнтації, Днів кар’єри для учнівської молоді. Учні отримали актуальну інформацію про стан ринку праці міста та Знам’янського району, їх було ознайомлено з вакансіями, що є актуальними на даний час. 
Проінформовано і про таку форму профорієнтаційної роботи як використання в профорієнтаційних цілях профорієнтаційних терміналів. 
Урок пройшов у робочій атмосфері, наприкінці заходу учні подякували фахівцю центру  зайнятості за надану інформацію.Базюк Л.С.
Провідний фахівець відділу АПБ
Знам’янського МРЦЗ

12
Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (10,1%), на працівників сфери торгівлі і послуг (9,2%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (17,2%) та на кваліфікованих робітників з інструментом (30,3%).
Станом  на  01 січня  2018  року  в   центрах   зайнятості  області було зареєстровано  майже 17,4 тис. безробітних   громадян, з  яких 49,9% складали  жінки, 33,9% – молодь  віком до 35 років, 36,6% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.
У січні-грудні 2017 року статус безробітного мали 46,7 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в грудні майже 4,8 тис. осіб.
За сприяння служби зайнятості у січні-грудні минулого року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано майже 15,1 тис. безробітних громадян. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 32,2%. Також було працевлаштовано майже 5,3 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.
Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 10,5 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 22,4%.
Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 5,9 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 22,4%.
Станом на 01 січня 2018 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2,0 тис. од.
У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  9 осіб: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувало 2 особи, серед професіоналів – 3 особи, серед фахівців – 6 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 13 осіб, серед технічних службовців – 12 осіб, працівників торгівлі і сфери послуг – 15 осіб, серед кваліфікованих робітників  сільського господарства – 63 особи.
Станом на 01 січня поточного року майже 12,8 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.
За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,5% (9 місяців 2016 року) до 12,3% (9 місяців 2017 року) економічно активного населення.

Відділ статистики та прогнозування 
Кіровоградського обласного центру зайнятості

12
Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,4%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 24,8%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 21,9%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (20,8%).
Протягом січня-грудня  2017 року:
-   мали cтатус безробітного  всього 2903 особи, з яких 56,6% складали жінки, 43,3% – молодь віком до 35 років, 40,6%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 50,9% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;
-   мали статус безробітного станом на 01.01.2018 року – 817 осіб, в тому числі 5 осіб із числа  внутрішньо переміщених та 22 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;
- працевлаштовано 1275 осіб, з них 1044 особи із числа безробітних (жінки становили 534 особи – 51,1%,  молодь у віці до 35 років - 469 осіб або 44,9%),  в тому числі  працевлаштовано 5 осіб  із числа внутрішньо переміщених  та 30 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;
-  брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 456 осіб в тому числі 4 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;
           - проходили  професійне навчання за направленням центру зайнятості – 409 осіб із них 7  осіб  із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО і 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб. 
            Станом на 01 січня 2018 року кількість актуальних вакансій становила - 110  вакансій.  Навантаження на 1 робоче місце становило  7 осіб.
            На 01 січня 2018 року 557 осіб отримували  допомогу по безробіттю.


Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63

12
Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допомагають безробітним зайняти своє місце на ринку праці. Так, безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості  мають можливість здобути у Дніпропетровському ЦПТО ДСЗ професію манікюрника.
Манікюрник – кваліфікований робітник, який виконує роботи з гігієнічного очищення та догляду нігтів і  шкіри рук, корекцію нігтів, їх нарощування, художній розпис, декоративне оздоблювання за допомогою сучасних технологій, надає  клієнтам допомогу при виборі форми нігтів, кольору лаку, виду розпису.
Бути спеціалістом з нігтьового дизайну – цікаво і прибутково. Доглянуті руки і красиві нігті додають впевненості у собі, а невимушене спілкування завжди приноситиме радість тим, хто полюбляє працювати з людьми. Тому той, хто вирішить присвятити себе творчій професії майстра манікюру, має усі шанси як для професійного розвитку, так і для забезпечення себе сталими заробітками.
Саме тому, для бажаючих отримати професію манікюрника, за сприяння  центру зайнятості з 16 січня поточного року на базі Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ розпочинається професійне навчання групи безробітних за зазначеною професією. Термін навчання – 3 місяці.
Також, у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти усі бажаючі шукачі роботи можуть здобути такі професії: касир в банку, продавець непродовольчих товарів, електрогазозварник, контролер-касир, стропальник.
Умови направлення на навчання: 
повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
повноліття (не менше 18 років);
медична довідка з допуском до професії.


Якщо вас зацікавила професія «манікюрник» або ж інші зазначені професії», за більш детальною інформацією звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Знам’янка вул. Чайковського,13-А або  за телефонами:
2-00-31.

12
Безробітні Кіровоградщини можуть здобути найактуальнішу для сільської місцевості професію. Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути у ОНКК «Аграрник» професію тракториста-машиніста.

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути у ОНКК «Аграрник» професію тракториста-машиніста.

Індивідуальне навчання учнів водінню тракторів, комбайнів, тракторних агрегатів проводиться кожного тижня, планомірно, за графіком на спеціально обладнаній площадці — полігоні, з дотриманням правил безпеки праці. 

Правила дорожнього руху і основи керування трактором та комбайном, сільськогосподарськими машинами студенти вивчають не лише у спеціально обладнаному класі, а і в процесі індивідуальних занять по водінню трактора під керівництвом майстра виробничого навчання.

Для бажаючих отримати професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, за сприяння обласного центру зайнятості з 16 січня поточного року, на базі ОНКК «Аграрник», розпочинається професійне навчання групи безробітних за зазначеною професією. Термін навчання – 7,2 місяця.

Також шукачі роботи мають змогу здобути професію тракториста у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ): навчання стартує 17 січня і триватиме 6,6 місяців.
Умови направлення на навчання: 
• повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
• повноліття (не менше 18 років);
• медична довідка з допуском до професії.

Якщо вас зацікавила професія «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», за більш детальною інформацією звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Знам’янка вул. Чайковського,13-А або  за телефонами:
2-00-31.

12
Нагадуємо, що до 01 лютого 2017 року підприємствам, установам та організаціями з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб необхідно надати до Знам’янського центру зайнятості «Інформацію про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню»  за 2017 рік, відповідно до Порядку надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості, затвердженого  наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 р. № 271

За детальною інформацію звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Знам’янка вул. Чайковського,13-А або  за телефонами:
2-11-67, 2-24-43.

12
Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (8,5%), на працівників сфери торгівлі і послуг (10,1%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (17,9%) та на кваліфікованих робітників з інструментом (29,1%).

Станом  на  01 грудня  2017  року  в   центрах   зайнятості  області було зареєстровано  майже 14,0 тис. безробітних   громадян, з  яких 56,6% складали  жінки, 35,5% – молодь  віком до 35 років, 38,7% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-листопаді 2017 рокустатус безробітного мали 41,9 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо влистопаді майже 4,0 тис. осіб.

За сприяння служби зайнятостіу січні-листопаді поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятостіпрацевлаштовано майже 14,6 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування  безробітних  громадян становив 34,8%. Також було працевлаштовано майже 5,0 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 10,2 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 24,3%.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 5,9 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 14,0%.

Станом на 01 грудня 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2,7 тис. од.

У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  5 осіб: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувала 1 особа, серед професіоналів – 2 особи, серед фахівців – 5 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 6 осіб, серед технічних службовців – 9 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 9 осіб, серед кваліфікованих робітників  сільського господарства – 41 особа.

Станом на 01 грудня поточного року майже 9,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,3% (І півріччя 2016 року) до 12,2%   (І півріччя 2017 року) економічно активного населення.

Відділ статистики Кіровоградського
обласного центру зайнятості

12
Демобілізовані військовослужбовці потребують особливої уваги зі сторони суспільства, адже повертаючись до мирного життя,  вони стикаються з багатьма життєвими проблемами, у т.ч. пов’язаними з працевлаштуванням.

Питання адаптації учасників АТО на ринку праці – одне з першочергових у роботі служби зайнятості.

Саме з цією метою в центрах зайнятості громадянам зазначеної категорії населення надається широкий спектр соціальних послуг з урахуванням їхніх можливостей, інтересів, професійного досвіду тощо.

З початку проведення антитерористичної операції, 2261 безробітний з числа демобілізованих військовослужбовців із зони АТО скористався послугами центрів зайнятості Кіровоградської області.

Упродовж 2017 року статус безробітного мали 2090 осіб зазначеної категорії громадян. Загальна чисельність працевлаштованих – 582, з них 486 – за сприяння служби зайнятості. 

Зокрема, 21 особі виплачена допомога по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. 

Крім того, 146 осіб узяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; 171 особа проходила професійне навчання, а профорієнтаційні послуги отримали 2110 осіб.
 
Відділ організації сприяння працевлаштуванню 
Кіровоградського обласного центру зайнятості

12
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища або технічна освіта за спеціальностями: інженер-програміст, інженер з комп’ютерно-інтегрованих технологічних процесів і виробництв, спеціаліст з програмного забезпечення автоматизованих систем, програміст системний, програміст прикладний, технік-програміст; освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, бакалавра, досконале володіння комп’ютерною технікою, інформаційними технологіями; навички адміністрування локальних комп’ютерних мереж.  
Довідки за телефонами: 2-34-78, 2-18-36.

1-10 11-20 21-30 31-40 ... 151-160 161-170

Кировоград: новости и сайты