Субота, 20.04.2024, 00:15
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

12
Щороку у другу неділю листопада проходить «Всеукраїнський День молитви за сиріт». Це день, у який віруючі люди з різних християнських конфесій та деномінацій по всій Україні моляться за захист, здоров’я, люблячих батьків та щасливу долю для кожної дитини-сироти. Метою Дня молитви є нагадати людям про Боже ставлення до таких дітей і  зробити все можливе, щоб вони виховувались у любові .

Цього року Знам'янський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звернувся з проханням долучитися до Всеукраїнського Дня молитви за сиріт під час недільної служби 12 листопада 2017 року до релігійних організацій, які діють на території міста Знам’янка і смт. Знам’янка Друга. З великим бажанням взяти участь у спільній молитві відгукнулися : релігійна громада (парафії) Успіння Пресвятої Богородиці Української Греко-католицької церкви; релігійна громада (парафії) Покрови Пресвятої Богородиці Української Автокефальної православної Церкви (оновлена); Українська Православна Церква Сергія Радонежського ; Українська Православна Церква  святої  мучениці Тетяни Московського Патріархату; Українська Православна Церква Свято-Знамення Богородиці Московського Патріархату; Українська Православна Церква святого Андрія Первозванного Московського Патріархату; релігійна громада євангельських християн Української християнської церкви «Нове покоління».

Спільна молитва віруючих та їхні практичні справи у служінні дітям-сиротам є головною передумовою того, що Україна стане країною без сиріт. 
Ми віримо в силу молитви і в те, що цей день стане переломним моментом у долі тисяч дітей-сиріт. 
В один день. В один голос. З однією метою. І нехай кожна знедолена українська дитина  отримає  турботливу родину та гідне життя!

12
Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,4%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 22,9%), на робітників з обслуговування ,експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 21,8%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (21,4%).
Протягом січня-жовтня  2017 року:

-   мали cтатус безробітного  всього 2535 осіб, з яких 58,1% складали жінки, 44% – молодь віком до 35 років, 40,3%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 49,6% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.11.2017 року – 716 осіб, в тому числі 5 осіб із числа  внутрішньо переміщених та 27 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

- працевлаштовано 1083 особи, з них 905 осіб із числа безробітних (жінки становили 475 осіб – 52,5%,  молодь у віці до 35 років - 410 осіб або 45,3%),  в тому числі  працевлаштовано 5 осіб  із числа внутрішньо переміщених  та 23 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;

-  брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 447 осіб в тому числі 4 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;

 - проходили  професійне навчання за направленням центру зайнятості – 391 особа із них 7  осіб  із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО і 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб. 
Станом на 01 листопада 2017 року кількість актуальних вакансій становила - 121  вакансія.  Навантаження на 1 робоче місце становило  6 осіб.

На 01 листопада 2017 року 450 осіб отримували  допомогу по безробіттю.


Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63

12
Саме на молоді роки припадає один із найбільш відповідальних життєвих виборів - вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для всього подальшого життя, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів тому необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів. 

Нещодавно, з метою надання допомоги молоді в усвідомленому виборі професійного майбутнього, реалізації прав на вільний розвиток особистості, на працю, задоволення потреби молоді в отриманні доступних профорієнтаційних та психологічних послуг, збільшення рівня зайнятості молоді, в рамках місячника професійної орієнтації молоді «Професійні горизонти» Знам’янським міськрайонним центром зайнятості для  студентів Знам’янського професійного ліцею, було проведено профорієнтаційний семінар «Молодь на ринку праці».

Молодь була ознайомлена з послугами служби зайнятості, правовими аспектами працевлаштування, надано корисну інформацію щодо складання резюме, користування банком вакансій, вміння вести співбесіду з потенційним роботодавцем, презентувати себе як цінного працівника на ринку праці. 
12

Спеціаліст центру зайнятості розповіла молодим майбутнім спеціалістам, як вигідніше презентувати себе роботодавцю, коли намагаєшся працевлаштуватися  на перше в своєму житті робоче місце. Навчила не втрачати самоповаги та натхнення у разі відмови в працевлаштуванні. 

Також розповіла, про те, що для досягнення своєї професійної мети необхідно докласти немалих зусиль, але це дасть свої результати в майбутньому, а також про важливість та потрібність на сьогоднішній день у робітничих професіях на підприємствах різних галузей нашої країни.

Взагалі робота з молоддю це дуже відповідальне завдання. Потрібно зуміти не зруйнувати, а навпаки збудувати в них розуміння  бути достойними людьми та членами нашого суспільства.

Начальник відділу
активної підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ                                                                                     Баланенко О.С.

12
Постійні перетворення в економічному, соціальному, політичному житті суспільства вимагають від сучасної людини здатності до швидкого освоєння професій та адаптації до технологічних і організаційних нововведень. 

Сучасний ринок праці м. Знам’янки та району потребує як високої кваліфікації  робочої сили, так і можливості її швидкої перепідготовки відповідно до потреб ринку праці. Тому на сьогодні навчання на замовлення роботодавців, відповідно до потреб підприємства є дієвим засобом знайти роботу та працівника. 

Саме для задоволення таких потреб Знам’янський міськрайонний зайнятості пропонує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в центрах професійно – технічної освіти державної служби зайнятості. Навчальні центри державної служби зайнятості мають великий спектр ліцензованих професій та напрямів підготовки робітників для таких галузей економіки, як: промисловість, будівництво, агропромисловий комплекс, транспорт і зв’язок, сфера послуг.  

Таких навчальних закладів Державної служби зайнятості  одинадцять. Це Львівський ЦПТО, Рівненський ЦПТО, Івано – Франківський ЦПТО, Одеський ЦПТО, Харківський ЦПТО, Дніпропетровський ЦПТО, Сумський ЦПТО, Полтавський ЦПТО, Херсонський ЦПТО, Донецький ЦПТО, Луганський ЦПТО. Найбільшими є Харківський, Одеський, Рівненський, вони пропонують навчання за 106 професіями. Так  Одеський центр професійно – технічної освіти пропонує навчання за професіями: 
-будівельної галузі: штукатур, робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків, столяр, слюсар-сантехнік, лицювальник плиточник, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж;
-промисловості: фрезерувальник,токар, електрогазозварник, слюсар-ремонтник, оператор верстатів з ПК, оператор котельні;
-сфери послуг: контролер-касир, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, адміністратор, покоївка, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку), кухар, бармен, офіціант, перукар (перукар-модельєр), манікюрниця, педикюрниця.
Центри професійно-технічної освіти пропонують роботодавцям ряд переваг щодо професійного навчання:
•застосування інноваційних форм та технологій навчання;
• забезпечення професійного навчання зареєстрованих безробітних на сучасній матеріально-технічній та методичній базі, тощо.

Після закінчення професійного навчання та підвищення кваліфікації слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Крім того на слухачів очікують затишні зали бібліотек, комфортні умови проживання. Навчальні кабінети, майстерні та лабораторії облаштовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням, що дозволяє отримати високий рівень кваліфікації.
    

Баланенко О.С. 
Начальник відділу
активної підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ     

12
В  рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль надана можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників в галузі будівництва  на ринку праці Держави Ізраїль.

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

1)опалубник - будівельні роботи; 
2) арматурник; 
3)лицювальник – плиточник; 
4) штукатур.

За додатковою інформацією звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості  за адресою: м.Знам’янка вул. Чайковського,13А.

12
З прадавніх часів на жінку була покладена почесна і водночас відповідальна місія – бути берегинею сімейного вогнища, створювати атмосферу тепла та затишку в родині. Сьогодні світ важко уявити без працюючої жінки. 

Так само, сучасну жінку неможливо уявити без роботи. Жінка і мати, і чудовий працівник. Тільки так в сучасному суспільстві вона може реалізувати себе повністю. Але для жінок часто характерний більш високий рівень безробіття. Тому, виходячи із потреб клієнтів, службою зайнятості запроваджені семінари для жінок. 

Основне завдання яке покладено на ці заходи зміна уявлення безробітних жінок про підходящу для них роботу; корекція вимог до майбутньої роботи та ставлення до роботодавців; підвищення мотивації до оволодіння новими професійними знаннями та навичками або підвищення кваліфікації; ознайомлення з законодавчими актами, які регулюють працю жінок.

Так нещодавно у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості за участю представника Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Знам’янської райдержадміністрації був проведений семінар «Жінка на ринку праці». Одним із питань, які були порушені на заході, надання інформації про створення прийомної сім’ї, дитячих будинків сімейного типу та організація перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя. Представник ЦСССДМ розповіла про законодавчі акти, які регулюють організацію та створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та про те, хто може взяти дитину на виховання в патронатну сім’ю, соціальні гарантії для прийомних батьків, матеріальне забезпечення гарантоване державою.

Учасниці заходу з притаманною тільки жінкам материнською любов’ю, співчуттям та болем говорили про скалічені дитячі долі, спаплюжене відібране алкогольною та наркотичною залежністю  «батьків» дитинство. На семінарі було багато суто практичних питань, як можна взяти дитину на виховання в сім’ю, що потрібно для створення дитячого будинку сімейного типу, взяті контакти для подальшого втілення задуманого.

Таким чином, можна зробити висновок, що питання, які були обговорені на семінарі, глибоко схвилювали аудиторію, присутні жінки отримали корисну для себе інформацію, як можна гармонійно поєднати материнство з можливістю реалізувати себе як працівника створивши дитячий будинок сімейного типу, зігріти дитячу душу теплом та батьківською увагою.

Начальник відділу активної 
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ                                                                                      Баланенко О.С.

12
Сьогодні основна увага громадськості прикута до таких гострих проблемних питань, як належні, стабільні умови праці та їх достойна оплата.

Враховуючи актуальність даного питання 20 жовтня 2017 року у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій «Військова служба за контрактом», спрямована на підбір кандидатів серед незайнятого населення на проходження військової служби за контрактом. 

Захід проводився на підставі спільного рішення про сприяння у відборі та прийнятті громадян України на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України, ухваленого Кіровоградським обласним центром зайнятості  та обласним військовим комісаріатом.

 У заході взяли участь старший офіцер відділу укомплектування Знам’янського міського військового комісаріату Є. Штанько та молоді люди, які активно шукають роботу.

Є. Штанько мав можливість донести необхідну інформацію про принципи військової служби за контрактом, спілкуючись під час заходу з  16 безробітними.

Заст. директора центру зайнятості Л. Полікарпова наголосила на тому, що військова служба за контрактом надає можливість отримати гідну професію на все життя, зустріти вірних друзів та набути сили і мужності, а також значимості для держави та родини.

Представник військового комісаріату проінформував про умови прийняття та проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Він  наголосив на позитивних сторонах контрактної служби, серед яких – наявність соціального пакету, гідна заробітна плата, соціальні гарантії для членів сімей військовослужбовця та гарантоване працевлаштування.

Усі бажаючі отримали різноманітні буклети на військову тематику та індивідуальні консультації. 3 особи виявили бажання продовжити свою професійну діяльність саме в армійських лавах.

Керівництво центру зайнятості погодили спільне рішення з міським військовим комісаріатом у напрямі подальшої співпраці щодо виконання Державної програми переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом.


В.Саржевська
Начальник відділу
взаємодії з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ

12
Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,7%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 28,9%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 18,9%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (22,4%).
Протягом січня-вересня  2017 року:
-   мали cтатус безробітного  всього 2369 осіб, з яких 58,7% складали жінки, 43.6% – молодь віком до 35 років, 40,7%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 49,9% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.10.2017 року – 744 особи, в тому числі 8 осіб із числа  внутрішньо переміщених та 31 особа із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

- працевлаштовано 941 особа, з них 791 особа із числа безробітних (жінки становили 423 особи – 53,5%,  молодь у віці до 35 років - 362 особи або 45,8%),  в тому числі  працевлаштовано 4 особи  із числа внутрішньо переміщених  та 21 особу із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;

-  брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 443 особи в тому числі 4 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;

- проходили  професійне навчання за направленням центру зайнятості – 361 особа із них 7  осіб  із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО. 

Станом на 01 жовтня 2017 року кількість актуальних вакансій становила - 123  вакансії.  Навантаження на 1 робоче місце становило  6 осіб.

На 01 жовтня 2017 року 481 особа отримували  допомогу по безробіттю.
За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,9% (І квартал 2016 року) до 12,7%   (І квартал 2017 року) економічно активного населення.
 
Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63

12
Протягом професійного життя багато громадян працюють на підприємствах, набуваючи  при цьому професійних знань та  оволодівають певними  навичками, але не мають  документального підтвердження.

Відповідно до статті 6 Закону України "Про професійний розвиток працівників"  роботодавці можуть здійснювати   неформальне професійне навчання працівників. За допомогою  неформального навчання   працівники мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання.

На виконання вимог вище вказаного Закону щодо неформального професійного навчання, постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 340  затверджено «Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями». Цим Порядком  дано визначення  поняття   неформального професійного навчання – як набуття особою професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання, а також визначено сам механізм підтвердження результатів такого  неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, зокрема : кухар, зварник, електрозварник ручного зварювання, охоронник, продавець непродовольчих товарів та слюсар-ремонтник.

Організація роботи з підтвердження кваліфікації здійснюється державною службою зайнятості. Фінансування підтвердження кваліфікації здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).

Особі, яка підтвердила кваліфікацію, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання, форма та порядок видачі якого встановлюються Міністерством соціальної політики за погодженням з Міністерством освіти і науки та спільними представницькими органами.
За додатковою інформацією звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості  за адресою: 
м.Знам’янка вул. Чайковського,13А.


12
З метою оперативного укомплектування вільних робочих місць та вакантних посад, на замовлення ТОВ «Три Стар» Знам'янським міськрайонним центром зайнятості проведено 19.09.2017 року міні - ярмарок вакансій, в якому взяли участь 23 особи з числа безробітних.

Представник ТОВ «Три Стар» Вікторія зазначила, що в зв’язку зі збільшенням об’ємів виробництва великий виробник кондитерських виробів і ведучий роботодавець м. Кропивницький  ТОВ «Три Стар» проводить набір на роботу працівників різних професій, а саме укладальників-пакувальників, халвомісильників, водіїв автотранспортних засобів, трактористів, вантажників. 

Ознайомила шукачів роботи зі специфікою діяльності та перспективами розвитку підприємства, з умовами праці й рівнем її оплати, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники. 

Відвідувачі міні-ярмарку мали можливість отримати детальну інформацію по кожній запропонованій вакансії, уточнити конкретні вимоги до претендентів та інше.
12

На завершення заходу, представник товариства провела індивідуальні співбесіди із шукачами роботи, за результатами яких 4 особи запрошені на підприємства для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці та 2 особам запропоновано було записати відеорезюме для подальшого проведення он-лайн співбесіди з роботодавцем.

Наприкінці представник роботодавця висловила подяку фахівцям міськрайонного центру зайнятості за організацію заходу, відзначивши плідність та зручність його проведення.


Кушинова Л
Провідний фахівець відділу
взаємодії з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ... 151-160 161-170

Кировоград: новости и сайты