Четвер, 25.04.2024, 16:58

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Обираємо професійне майбутнє разом
Саме на молоді роки припадає один із найбільш відповідальних життєвих виборів - вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для всього подальшого життя, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів тому необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів.

Нещодавно, з метою надання допомоги молоді в усвідомленому виборі професійного майбутнього, реалізації прав на вільний розвиток особистості, на працю, задоволення потреби молоді в отриманні доступних профорієнтаційних та психологічних послуг, збільшення рівня зайнятості молоді, в рамках місячника професійної орієнтації молоді «Професійні горизонти» Знам’янським міськрайонним центром зайнятості для  студентів Знам’янського професійного ліцею, було проведено профорієнтаційний семінар «Молодь на ринку праці».

Молодь була ознайомлена з послугами служби зайнятості, правовими аспектами працевлаштування, надано корисну інформацію щодо складання резюме, користування банком вакансій, вміння вести співбесіду з потенційним роботодавцем, презентувати себе як цінного працівника на ринку праці.

Спеціаліст центру зайнятості розповіла молодим майбутнім спеціалістам, як вигідніше презентувати себе роботодавцю, коли намагаєшся працевлаштуватися  на перше в своєму житті робоче місце. Навчила не втрачати самоповаги та натхнення у разі відмови в працевлаштуванні.

Також розповіла, про те, що для досягнення своєї професійної мети необхідно докласти немалих зусиль, але це дасть свої результати в майбутньому, а також про важливість та потрібність на сьогоднішній день у робітничих професіях на підприємствах різних галузей нашої країни.

Взагалі робота з молоддю це дуже відповідальне завдання. Потрібно зуміти не зруйнувати, а навпаки збудувати в них розуміння  бути достойними людьми та членами нашого суспільства.

Начальник відділу
активної підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ                                                                                     Баланенко О.С.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (13.11.2017)