П`ятниця, 30.10.2020, 21:37
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Обираємо професійне майбутнє разом
12
Саме на молоді роки припадає один із найбільш відповідальних життєвих виборів - вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для всього подальшого життя, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів тому необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів. 

Нещодавно, з метою надання допомоги молоді в усвідомленому виборі професійного майбутнього, реалізації прав на вільний розвиток особистості, на працю, задоволення потреби молоді в отриманні доступних профорієнтаційних та психологічних послуг, збільшення рівня зайнятості молоді, в рамках місячника професійної орієнтації молоді «Професійні горизонти» Знам’янським міськрайонним центром зайнятості для  студентів Знам’янського професійного ліцею, було проведено профорієнтаційний семінар «Молодь на ринку праці».

Молодь була ознайомлена з послугами служби зайнятості, правовими аспектами працевлаштування, надано корисну інформацію щодо складання резюме, користування банком вакансій, вміння вести співбесіду з потенційним роботодавцем, презентувати себе як цінного працівника на ринку праці. 
12

Спеціаліст центру зайнятості розповіла молодим майбутнім спеціалістам, як вигідніше презентувати себе роботодавцю, коли намагаєшся працевлаштуватися  на перше в своєму житті робоче місце. Навчила не втрачати самоповаги та натхнення у разі відмови в працевлаштуванні. 

Також розповіла, про те, що для досягнення своєї професійної мети необхідно докласти немалих зусиль, але це дасть свої результати в майбутньому, а також про важливість та потрібність на сьогоднішній день у робітничих професіях на підприємствах різних галузей нашої країни.

Взагалі робота з молоддю це дуже відповідальне завдання. Потрібно зуміти не зруйнувати, а навпаки збудувати в них розуміння  бути достойними людьми та членами нашого суспільства.

Начальник відділу
активної підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ                                                                                     Баланенко О.С.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (13.11.2017)
Переглядів: 248

Кировоград: новости и сайты