![]() З метою оперативного укомплектування вільних робочих місць та вакантних посад, на замовлення ТОВ «Три Стар» Знам'янським міськрайонним центром зайнятості проведено 19.09.2017 року міні - ярмарок вакансій, в якому взяли участь 23 особи з числа безробітних. Представник ТОВ «Три Стар» Вікторія зазначила, що в зв’язку зі збільшенням об’ємів виробництва великий виробник кондитерських виробів і ведучий роботодавець м. Кропивницький ТОВ «Три Стар» проводить набір на роботу працівників різних професій, а саме укладальників-пакувальників, халвомісильників, водіїв автотранспортних засобів, трактористів, вантажників. Ознайомила шукачів роботи зі специфікою діяльності та перспективами розвитку підприємства, з умовами праці й рівнем її оплати, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники. Відвідувачі міні-ярмарку мали можливість отримати детальну інформацію по кожній запропонованій вакансії, уточнити конкретні вимоги до претендентів та інше. ![]() На завершення заходу, представник товариства провела індивідуальні співбесіди із шукачами роботи, за результатами яких 4 особи запрошені на підприємства для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці та 2 особам запропоновано було записати відеорезюме для подальшого проведення он-лайн співбесіди з роботодавцем. Наприкінці представник роботодавця висловила подяку фахівцям міськрайонного центру зайнятості за організацію заходу, відзначивши плідність та зручність його проведення. Кушинова Л Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ | |
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (19.09.2017) | |
Переглядів: 616 |