Середа, 24.04.2024, 12:13

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Проведено міні-ярмарок вакансій
З метою оперативного укомплектування вільних робочих місць та вакантних посад, на замовлення ТОВ «Три Стар» Знам'янським міськрайонним центром зайнятості проведено 19.09.2017 року міні - ярмарок вакансій, в якому взяли участь 23 особи з числа безробітних.

Представник ТОВ «Три Стар» Вікторія зазначила, що в зв’язку зі збільшенням об’ємів виробництва великий виробник кондитерських виробів і ведучий роботодавець м. Кропивницький  ТОВ «Три Стар» проводить набір на роботу працівників різних професій, а саме укладальників-пакувальників, халвомісильників, водіїв автотранспортних засобів, трактористів, вантажників.

Ознайомила шукачів роботи зі специфікою діяльності та перспективами розвитку підприємства, з умовами праці й рівнем її оплати, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

Відвідувачі міні-ярмарку мали можливість отримати детальну інформацію по кожній запропонованій вакансії, уточнити конкретні вимоги до претендентів та інше.

На завершення заходу, представник товариства провела індивідуальні співбесіди із шукачами роботи, за результатами яких 4 особи запрошені на підприємства для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці та 2 особам запропоновано було записати відеорезюме для подальшого проведення он-лайн співбесіди з роботодавцем.

Наприкінці представник роботодавця висловила подяку фахівцям міськрайонного центру зайнятості за організацію заходу, відзначивши плідність та зручність його проведення.

Кушинова Л
Провідний фахівець відділу
взаємодії з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (19.09.2017)