П`ятниця, 29.03.2024, 16:57

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Служба за контрактом
Сьогодні основна увага громадськості прикута до таких гострих проблемних питань, як належні, стабільні умови праці та їх достойна оплата.

Враховуючи актуальність даного питання 20 жовтня 2017 року у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій «Військова служба за контрактом», спрямована на підбір кандидатів серед незайнятого населення на проходження військової служби за контрактом.

Захід проводився на підставі спільного рішення про сприяння у відборі та прийнятті громадян України на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України, ухваленого Кіровоградським обласним центром зайнятості  та обласним військовим комісаріатом.

У заході взяли участь старший офіцер відділу укомплектування Знам’янського міського військового комісаріату Є. Штанько та молоді люди, які активно шукають роботу.

Є. Штанько мав можливість донести необхідну інформацію про принципи військової служби за контрактом, спілкуючись під час заходу з  16 безробітними.

Заст. директора центру зайнятості Л. Полікарпова наголосила на тому, що військова служба за контрактом надає можливість отримати гідну професію на все життя, зустріти вірних друзів та набути сили і мужності, а також значимості для держави та родини.

Представник військового комісаріату проінформував про умови прийняття та проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Він  наголосив на позитивних сторонах контрактної служби, серед яких – наявність соціального пакету, гідна заробітна плата, соціальні гарантії для членів сімей військовослужбовця та гарантоване працевлаштування.

Усі бажаючі отримали різноманітні буклети на військову тематику та індивідуальні консультації. 3 особи виявили бажання продовжити свою професійну діяльність саме в армійських лавах.

Керівництво центру зайнятості погодили спільне рішення з міським військовим комісаріатом у напрямі подальшої співпраці щодо виконання Державної програми переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом.

В.Саржевська
Начальник відділу
взаємодії з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (23.10.2017)