Середа, 24.07.2024, 08:37
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

12
З 14 грудня 2017 розпочала роботу "гаряча лінія” державної служби зайнятості за єдиним безкоштовним номером 0-800-50-99-66. 

Шукачі роботи та представники роботодавців мають можливість отримати інформацію стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації.

Разом із тим через «гарячу лінію» не можна буде отримати інформацію щодо виплат допомоги по безробіттю та іншу конфіденційну інформацію конкретної особи. 

Для цього зареєстрованому безробітному необхідно особисто звернутися до центру зайнятості з документами, які підтверджують особу.

Відділ інформаційних систем
Знам’янського МРЦЗ

12
Запорука успішної профорієнтаційної роботи – її систематичність. Ось чому фахівці Знам’янського міськрайонного центру зайнятості постійно організують різного роду інтерактивні заходи, бесіди, зустрічі із шкільною молоддю, маючи на меті підвищення рівня знань учнів про світ професій

Так, 15 грудня, спеціалістом центру зайнятості було проведено профорієнтаційну співбесіду для учнівської молоді 9-го класу Знам’янської ЗОШ №3-гімназії. Учнів було поінформовано про стан ринку праці міста та району, актуальні професії та спеціальності, що користуються попитом серед роботодавців.

За допомогою фахівця служби зайнятості, учні ознайомились із новими професіями, що є найбільш популярними в мережі Інтернет. Увагу дітей було акцентовано на інтернет - проекті «Моя кар’єра», за допомогою тестів якого діти мають змогу визначитись зі своєю майбутньою професією чи спеціальністю. 
12

Провідний фахівець з профорієнтації 
Базюк Л.С.

12
Незабаром завершиться перша половина навчального року у загальноосвітніх школах. Фахівцями Знам’янського центру зайнятості протягом цього періоду було проведено значну кількість профорієнтаційних заходів, спрямованих на професійне самовизначення шкільної молоді. 

Маючи на меті надати учням допомогу у виборі своєї майбутньої професійної діяльності, фахівці ні на мить не полишають свою роботу.

Так, на початку грудня, спеціалістом центру зайнятості було проведено декілька профорієнтаційних уроків для учнівської молоді, зокрема для учнів ЗШ №1 ім. Т.Г. Шевченка, що розташована у м. Знам’янка. Молодь було поінформовано про стан ринку праці міста та району, актуальні професії та спеціальності, що користуються попитом серед роботодавців.

Окрім загальної інформації, разом із фахівцем служби зайнятості, учнівська молодь ознайомилась із новими професіями, що є найбільш популярними в мережі Інтернет та інтернет-ресурсами, що сприяють пошуку роботи. Увагу дітей було акцентовано на інтернет-проекті «Моя кар’єра», за допомогою якого молодь може дізнатися про свої професійні нахили і в результаті, визначитись зі своєю майбутньою професійною діяльністю. 

Наприкінці зустрічі, спільно із класним керівником та представником служби зайнятості, учні змалювали образ професійно успішної людини та визначили основні риси, необхідні для професійної самореалізації.

Провідний фахівець 
з профорієнтації 
Базюк Л.С.

12
Однією з найбільш дієвих форм допомоги тим, хто втратив роботу, або вперше шукає її є професійне навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Адже, здобувши професію, що потрібна на ринку праці, громадянин має змогу працевлаштуватися.

Одними з провідних на ринку праці м. Знам’янка та Знам’янського району є робітничі професії різних галузей. 

Це такі, як тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, штукатур, електрогазозварник, лицювальник -  плиточник, кухар, продавець продовольчих товарів. Безпосередньо на сьогоднішній день професії будівельної галузі потрібні на підприємствах залізничного транспорту, а професія тракторист відповідно у сільськогосподарських підприємствах. 

Кухарі, та продавці потрібні в підприємствах торгівлі та громадського харчування. Тому безробітні, які перебувають на обліку в Знам’янському центрі зайнятості, здобувають або підвищують кваліфікацію саме за такими професіями.

З початку року (за період січень-листопад) пройшли професійне навчання та підвищення кваліфікації за різними напрямками 400 осіб.

Навчання за професіями проходить в центрах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості, які забезпечують не тільки високий рівень знань, а й проживання безробітних. Кожного місяця відкриваються групи за різними напрямками: верстатник широкого профілю, манікюрник, перукар, кухар, штукатур, монтажник, муляр і таке інше.

Умови направлення на навчання:
•      повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
•      повноліття (не менше 18 років);
•      медична довідка з допуском до професії.

За більш детальною інформацією про можливість здобуття професій звертайтеся до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.


Начальник відділу АПБ
О.С.Баланенко

12
У Кропивницькому продовжує свою діяльність профорієнтаційний проект «Стань студентом на один день», у рамках реалізації якого учнівська
молодь має можливість відчути себе студентами, дізнатися про студентське життя ставши один день «студентами».

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Саме цією народною мудрістю скористалися  дев’ятикласники Созонівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області, які виявили бажання відвідати Кіровоградський обласний навчально-виховний  комплекс (гімназія-інтернат – школа мистецтв) та на власні очі побачити, як навчаються, проводять вільний від занять час учні гімназії (у рамках профорієнтаційного проекту «Стань студентом на один день»).

Переступивши поріг гімназії, вони опинилися у своєрідному «храмі мистецтва». Зустрів своїх майбутніх учнів заступник директора з навчально-виховної роботи, Заслужений вчитель України  Олександр Якимчук. Він розповів про навчальний заклад, умови вступу та проживання вихованців гімназії.
12

Учні не лише відвідали заняття з математики, фізики, англійської мови і побували у тренажерній залі, але й поспілкувалися з людиною-легендою, народним артистом України, професором, кавалером ордену «За заслуги» II та ІІІ ступеня, Заслуженим працівником культури, директором Кіровоградського обласного навчально-виховного  комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) Анатолієм Коротковим.

Не зважаючи на свою зайнятість, директор гімназії щиро поспілкувався з учнями, показав кімнату народознавства «Українська світлиця», де зібрані експонати зі всієї України, і відповів на усі запитання, які цікавили гостей. Крім того, А. Коротков розповів про досягнення учнів гімназії (за результатами ЗНО заклад займає 32 місце по Україні). Також діти дізналися цікавий і несподіваний факт: Валентина Криволапова, вчителька яка приїхала разом з ними, у 2003 році закінчила саме цей навчальний заклад. Вона пригадала роки свого навчання, і була приємно вражена побаченими змінами.

Почувши дзвоник з уроку, учні були здивовані, оскільки закликає учнів на уроки та сповіщає про їх завершення не стандартне дзвінке калатання, а мелодія української народної пісні.  На добру згадку про зустріч і участь у профорієнтаційному проекті було зроблено фото з керівництвом гімназії.

Саме таке тепле спілкування завжди залишається у пам'яті, а для когось з учнів, можливо, стане вирішальною подією у виборі майбутньої професії.
 

Відділ організації профорієнтації
Кіровоградського обласного центру зайнятості

12
Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,1%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 23,6%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 22,5%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (20,9%).
Протягом січня-листопада  2017 року:
-   мали cтатус безробітного  всього 2720 осіб, з яких 57,5% складали жінки, 43,6% – молодь віком до 35 років, 40,3%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 49,7% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.12.2017 року – 739 осіб, в тому числі 5 осіб із числа  внутрішньо переміщених та 20 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

- працевлаштовано 1201 особа, з них 994 особи із числа безробітних (жінки становили 508 осіб – 51,1%,  молодь у віці до 35 років - 440 осіб або 44,3%),  в тому числі  працевлаштовано 5 осіб  із числа внутрішньо переміщених  та 29 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;

-  брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 454 особи в тому числі 4 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;

- проходили  професійне навчання за направленням центру зайнятості – 400 осіб із них 7  осіб  із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО і 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб. 

Станом на 01 грудня 2017 року кількість актуальних вакансій становила - 124  вакансії.  Навантаження на 1 робоче місце становило  6 осіб.

На 01 грудня 2017 року 466 осіб отримували  допомогу по безробіттю.


Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63

12
Служба зайнятості Кіровоградщини впроваджує новітні технології пошуку роботи
Служба зайнятості покращує свої сервіси та освоює нові сучасні технології, а саме – дистанційні форми спілкування з роботодавцями. Сьогодні державна служба зайнятості запроваджує у своїй роботі нові сучасні сервіси, серед яких особливе місце займає презентація своїх здібностей шукачем роботи, так звані відеорезюме.

Одним з головних завдань центрів зайнятості є допомога кожній людині відчути свою необхідність у суспільстві та реалізувати свої професійні можливості. 

Одним з інструментів для виконання цього завдання і є відео-резюме: завдяки цій послузі у шукачів роботи є можливість підвищити свої шанси на ринку праці.

На каналі Кіровоградської обласної служби зайнятості у відеохостингуYouTube, роботодавець може ознайомитися з відеорезюме шукачів роботи, побачити реальну людину, виділити переваги претендентів та обрати гідного кандидата на вакантну посаду.
12

Крім того, ще однією сучасною послугою, яку надають центри зайнятості Кіровоградщини є відеопрезентації роботодавців.Підприємства, які зацікавлені у підборі кваліфікованих кадрів, можуть самостійно або за допомогою фахівці центрів зайнятості створити міні-фільм про свою установу, у якому є можливість висвітлити основні напрями діяльності та особливості підприємства, а також його переваги над конкурентами.

Таким чином, обласна служба зайнятості безкоштовно пропонує бажаючим свою допомогу у створенні власного відеорезюме та гідної презентації роботодавцеві. За допомогою фахівців служби зайнятості шукачі роботи можуть записати відео-резюме у всіх центрах зайнятості області.

Фахівці центрів зайнятості не лише допомагають шукачам роботи у складанні та запису відеорезюме, а також поширюють його, за згодою особи, серед роботодавців. Крім того пропонується організація онлайн-співбесіди, що економить час і кошти, як шукача роботи, так і роботодавця. 

За принципом «тут і зараз», на інтернет порталі державної служби зайнятості «Труд», усі категорії населення мають можливість відпрацьовувати онлайн-методи пошуку роботи та навички самопрезентації, а також розмістити своє резюме.
 
Відділ організаційно-інформаційної роботи
та архівної справи обласного центру зайнятості

Професійна орієнтація молоді необхідна складова у всебічному вихованні підростаючого покоління. Проведення цієї роботи сьогодні гарантуватиме високий рівень професійної культури завтра.
Так, фахівці Знам’янського міськрайонного центру зайнятості відвідали учнів Знам’янської спеціалізованої школи-інтернат I – III ступенів. Візит відбувся у рамках обласного Місячника сприяння зайнятості інвалідів та місячника професійної орієнтації молоді «Професійні горизонти».


В рамках обласного Місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю на днях у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості відбувся круглий стіл. На захід були запрошені представники влади, соціальні партнери, роботодавці. Відкриття даного заходу розпочала директор центру зайнятості Людмила Компанієць, яка ознайомила учасників з основними напрямками роботи служби зайнятості щодо вирішення питання працевлаштування людей з інвалідністю, проблемами та перспективами роботи з цією категорією осіб. Також повідомила присутнім про послуги, які надавалися в центрі зайнятості для осіб з інвалідністю. Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями акцентувала увагу щодо стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, розповіла про компенсацію єдиного внеску роботодавцям, які забезпечать роботою безробітних з особливими потребами.

12
Державною службою зайнятості (Центральним апаратом), упродовж листопада-грудня, проводиться всеукраїнська широкомасштабна інформаційна кампанія, що передбачає чотири хвилі, кожна з яких спрямована на висвітлення ключових завдань служби зайнятості.
Перша хвиля – під гаслом «Живи та працюй в Україні! Державна служба зайнятості»;
друга хвиля – «Знайди роботу своєї мрії! Живи та працюй в Україні. Державна служба зайнятості»;
третя хвиля – «Шукаєш працівників? Тобі до нас! Державна служба зайнятості: живи та працюй в Україні»);
четверта хвиля – «Достойна легальна зарплата – гарантія розвитку бізнесу. Живи та працюй в Україні. Державна служба зайнятості».
Проведення цієї компанії зумовлене необхідністю активізувати у громадськості відчуття відповідальності за власне працевлаштування та розбудову нашої держави. 
Це чудова можливість нагадати усім, що легальна зайнятість – це  впевненість у завтрашньому дні та  основа  соціальної захищеності працюючого населення. 


Відділ інформаційних систем
Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ... 151-160 161-170

Кировоград: новости и сайты