Четвер, 18.04.2024, 20:09

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Проведення профорієнтаційних заходів для школярів
Незабаром завершиться перша половина навчального року у загальноосвітніх школах. Фахівцями Знам’янського центру зайнятості протягом цього періоду було проведено значну кількість профорієнтаційних заходів, спрямованих на професійне самовизначення шкільної молоді.

Маючи на меті надати учням допомогу у виборі своєї майбутньої професійної діяльності, фахівці ні на мить не полишають свою роботу.

Так, на початку грудня, спеціалістом центру зайнятості було проведено декілька профорієнтаційних уроків для учнівської молоді, зокрема для учнів ЗШ №1 ім. Т.Г. Шевченка, що розташована у м. Знам’янка. Молодь було поінформовано про стан ринку праці міста та району, актуальні професії та спеціальності, що користуються попитом серед роботодавців.

Окрім загальної інформації, разом із фахівцем служби зайнятості, учнівська молодь ознайомилась із новими професіями, що є найбільш популярними в мережі Інтернет та інтернет-ресурсами, що сприяють пошуку роботи. Увагу дітей було акцентовано на інтернет-проекті «Моя кар’єра», за допомогою якого молодь може дізнатися про свої професійні нахили і в результаті, визначитись зі своєю майбутньою професійною діяльністю.

Наприкінці зустрічі, спільно із класним керівником та представником служби зайнятості, учні змалювали образ професійно успішної людини та визначили основні риси, необхідні для професійної самореалізації.

Провідний фахівець
з профорієнтації
Базюк Л.С.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (15.12.2017)