Четвер, 29.02.2024, 10:45
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Проведення профорієнтаційних заходів для школярів
12
Незабаром завершиться перша половина навчального року у загальноосвітніх школах. Фахівцями Знам’янського центру зайнятості протягом цього періоду було проведено значну кількість профорієнтаційних заходів, спрямованих на професійне самовизначення шкільної молоді. 

Маючи на меті надати учням допомогу у виборі своєї майбутньої професійної діяльності, фахівці ні на мить не полишають свою роботу.

Так, на початку грудня, спеціалістом центру зайнятості було проведено декілька профорієнтаційних уроків для учнівської молоді, зокрема для учнів ЗШ №1 ім. Т.Г. Шевченка, що розташована у м. Знам’янка. Молодь було поінформовано про стан ринку праці міста та району, актуальні професії та спеціальності, що користуються попитом серед роботодавців.

Окрім загальної інформації, разом із фахівцем служби зайнятості, учнівська молодь ознайомилась із новими професіями, що є найбільш популярними в мережі Інтернет та інтернет-ресурсами, що сприяють пошуку роботи. Увагу дітей було акцентовано на інтернет-проекті «Моя кар’єра», за допомогою якого молодь може дізнатися про свої професійні нахили і в результаті, визначитись зі своєю майбутньою професійною діяльністю. 

Наприкінці зустрічі, спільно із класним керівником та представником служби зайнятості, учні змалювали образ професійно успішної людини та визначили основні риси, необхідні для професійної самореалізації.

Провідний фахівець 
з профорієнтації 
Базюк Л.С.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (15.12.2017)
Переглядів: 612

Кировоград: новости и сайты