П`ятниця, 29.03.2024, 15:48

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Фахівці Знам’янського міськрайонного центру зайнятості відвідали учнів Знам’янської спеціалізованої школи-інтернат I – III ступенів.
Професійна орієнтація молоді необхідна складова у всебічному вихованні підростаючого покоління. Проведення цієї роботи сьогодні гарантуватиме високий рівень професійної культури завтра.
Так, фахівці Знам’янського міськрайонного центру зайнятості відвідали учнів Знам’янської спеціалізованої школи-інтернат I – III ступенів. Візит відбувся у рамках обласного Місячника сприяння зайнятості інвалідів та місячника професійної орієнтації молоді «Професійні горизонти». З метою поглиблення у школярів знань про світ професій. Для учнів старшої шкільної ланки відбувся профорієнтаційний урок «Реальне трудове життя». Під час його проведення школярі дізналися про можливості служби зайнятості в плані допомоги у виборі професії, а саме тестування, індивідуальна робота зі спеціалістом з професійної орієнтації надання інформації про стан місцевого ринку праці та спеціальності, що на ньому користуються попитом, склали формулу вдалого вибору професії та отримали інформацію про навчальні заклади, у яких можна отримати освіту відповідно до бажаної професії.
Для педагогічних працівників був проведний інформаційний семінар. Мета його інформування про послуги державної служби зайнятості, що надаються учням загальноосвітніх навчальних закладів, обговорення загального значення профорієнтації в шкільному віці, взаємодія школи та служби зайнятості з питань профорієнтації учнів, роль психологів та соціальних педагогів у професійному визначення школяра тощо. При проведенні заходів було продемонстровано профорієнтаційні відеоролики з професій.
На звершення зустрічі, разом з фахівцями центру зайнятості учні придумали девіз, із яким варто йти по життю - «Хочу - можу - треба». У свою чергу, вчителі подякували гостям за візит та позитивно відзначили мотиваційний аспект проведеного заходу, адже це дуже важливо для молоді, особливо для тієї, що має особливі потреби.

О. Баланенко
Начальник відділу активної
підтримки безробітних
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Moderator_1 (23.11.2017)