Середа, 03.07.2024, 04:19

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Професійне навчання безробітних
Однією з найбільш дієвих форм допомоги тим, хто втратив роботу, або вперше шукає її є професійне навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Адже, здобувши професію, що потрібна на ринку праці, громадянин має змогу працевлаштуватися.

Одними з провідних на ринку праці м. Знам’янка та Знам’янського району є робітничі професії різних галузей.

Це такі, як тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, штукатур, електрогазозварник, лицювальник -  плиточник, кухар, продавець продовольчих товарів. Безпосередньо на сьогоднішній день професії будівельної галузі потрібні на підприємствах залізничного транспорту, а професія тракторист відповідно у сільськогосподарських підприємствах.

Кухарі, та продавці потрібні в підприємствах торгівлі та громадського харчування. Тому безробітні, які перебувають на обліку в Знам’янському центрі зайнятості, здобувають або підвищують кваліфікацію саме за такими професіями.

З початку року (за період січень-листопад) пройшли професійне навчання та підвищення кваліфікації за різними напрямками 400 осіб.

Навчання за професіями проходить в центрах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості, які забезпечують не тільки високий рівень знань, а й проживання безробітних. Кожного місяця відкриваються групи за різними напрямками: верстатник широкого профілю, манікюрник, перукар, кухар, штукатур, монтажник, муляр і таке інше.

Умови направлення на навчання:
•      повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
•      повноліття (не менше 18 років);
•      медична довідка з допуском до професії.

За більш детальною інформацією про можливість здобуття професій звертайтеся до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості.

Начальник відділу АПБ
О.С.Баланенко
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (15.12.2017)