Четвер, 02.12.2021, 20:12
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

12
Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,1%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 23,9%), на робітників з обслуговування ,експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 19,2%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (22,8%).

Протягом січня-серпня  2017 року:

-   мали cтатус безробітного  всього 2229 осіб, з яких 58,9% складали жінки, 43.7% – молодь віком до 35 років, 40,6%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 50,1% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.09.2017 року – 767 осіб, в тому числі 7 осіб із числа  внутрішньо переміщених та 32 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

- працевлаштовано 847 осіб, з них 717 осіб із числа безробітних (жінки становили 383 особи – 53,4%,  молодь у віці до 35 років - 327 осіб або 45,6%),  в тому числі  працевлаштовано 3 особи  із числа внутрішньо переміщених  та 21 особу із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;

-  брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 433 особи в тому числі 4 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;

- проходили  професійне навчання за направленням центру зайнятості – 320 осіб із них 6  осіб  із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО. 

Станом на 01 вересня 2017 року кількість актуальних вакансій становила - 132  вакансії.  Навантаження на 1 робоче місце становило  6 осіб.

На 01 вересня 2017 року 508 осіб отримували  допомогу по безробіттю.
За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,9% (І квартал 2016 року) до 12,7%   (І квартал 2017 року) економічно активного населення.
 

Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63

12
Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

За додатковою інформацією звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості  за адресою: 

м.Знам’янка вул. Чайковського,13А.

12
На сайті Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) діє  сервіс – «Електронна черга реєстрації безробітних». Користувачі сайту можуть дистанційно – через рубрику «Електронні послуги» – записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості. 

Для того, щоб скористатися цією послугою, треба зайти на портал Державної служби зайнятості і через рубрику «Електронні послуги»  знайти функцію  «Електронна черга реєстрації громадян». 
Для запису необхідно виконати наступні кроки:
1.Заповнити обов’язкові поля
2.Вказати мету відвідування
3.Обрати центр зайнятості, бажану дату та час відвідування.
Таким чином особа може зарезервувати час на первинний прийом до фахівця, з метою працевлаштування або отримання консультації з тимчасової зайнятості, вибору фаху, професійного навчання чи з юридичних питань.

У разі, якщо  особа зарезервувала  для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутись до фахівця центру зайнятості у зарезервований час.

За додатковою інформацією звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості  за телефоном 2-28-40.

Напередодні свята Дня незалежності України триває підготовка до його відзначення.

12
В приміщенні Знам’янського центру зайнятості проведене засідання круглого столу щодо проблематики нелегальної трудової міграції та ризиків, пов’язаних з нею. 

Захід організований за ініціативи міськрайонного центру зайнятості з метою обговорення питань виконання програм зайнятості населення на території                    м. Знам’янки та Знам’янського району на 2017 рік та питань міграції населення за кордон у пошуках роботи.     В засіданні прийняли участь завідувач сектору сім'ї, молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому Р. Ладожинська, начальники Управління соціального захисту Знам’янського міськвиконкому А. Волошина, районного управління А. Іванова, завідувач Знам’янського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Кіровоградській області О.Козленко, роботодавці. Директор Знам’янського міськрайонного  центру зайнятості Людмила Компанієць проінформувала про стан ринку праці міста та району за 7 місяців 2017 року, про рух робочої сили та надання соціальних послуг через службу зайнятості, надала інформацію щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості. Повідомила про стратегію модернізації та розвитку служби зайнятості, головною метою якої є те, щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюватимуть на розвиток країни.   

Повідомила, що з метою збереження трудового потенціалу та недопущення відтоку кваліфікованої робочої сили за кордон, вже декілька років поспіль в міськрайонному центрі зайнятості активно розвивається така форма роботи з безробітними, як профконсультаційний груповий захід – „Семінар з питань міграції та протидії торгівлі людьми”. Протягом останніх років учасниками 82 семінарів стали більше 800 осіб.

Наголосила, що основне вирішення проблеми трудової міграції ми вбачаємо, в економічному розвитку міста та району, розширенні сфери прикладання праці за рахунок створення нових виробництв та високоефективних робочих місць.

У ході бесіди  Р. Ладожинська проінформувала про ризики трудової міграції та особливості використання дитячої праці, підвищення мотивації до пошуку роботи в Україні.  Наголосила, що попередження торгівлі людьми вимагає різних підходів. А тому потрібно покращувати рівень обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, зміцнювати зусилля та об’єднувати мережу організацій: влади, релігійних установ, навчальних закладів, громадських спілок, неурядових організацій у боротьбі із торгівлею людьми .

Керівники управлінь соціального захисту населення відзначили, що  «Трудова міграція – це цілком нормальне явище, яке існує в усьому світі і в цьому немає нічого негативного. Проблема в тому, щоб забезпечити заробітчанам захист і соціальні гарантії на таких заробітках. Тому саме соціальні служби з небагатьох державних установ, які підтримують та надають допомогу у вирішенні та стабілізації міграційних процесів робочої сили за кордон. У результаті зустрічі були напрацьовані певні аспекти подальшої співпраці центру зайнятості,  роботодавців та соціальних партнерів щодо забезпечення захисту інтересів працівників, які планують шукати роботу за межами держави.

В.Саржевська
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Знам'янського МРЦЗ


12
У центрі зайнятості Ви можете отримати безкоштовні профорієнтаційні послуги з вибору професії для навчання або місця роботи (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 432 "Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції").

Щоб отримати консультацію зверніться до особистого консультанта, адміністратора залу або до фахівця з профорієнтації (робочі місця 1-11).

12
14 серпня 2017 року у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості з використанням засобів Інтернет-зв’язку з Кіровоградським обласним центром зайнятості та за участю заступника командира роти-інструктора з повітряно-десантної підготовки старшого лейтенанта Андрій Баоджи та лейтенанта 79 окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади Олександра Пастухова , проводився семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України.

Мета заходу – надання інформації щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом. 

Заступник командира роти-інструктор з повітряно-дисантної підготовки старший лейтенант Андрій Баоджи, зазначив, що сьогодні військова частина дислокується у м. Болград Одеської області. Військовій частині необхідні командир відділення, командир міномета, стрілець–снайпер, старший навідник, навідник, фельдшер, а також водії автотранспортних засобів.

Молодший лейтенант 79 окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади Олександр Пастухов зупинився на нормах чинного законодавства, що регламентують питання проходження військової служби, надав інформацію про вимоги до кандидатів, умови прийняття на військову службу за контрактом, зосередив увагу на соціальних гарантіях, пільгах, розмірі заробітної плати, можливості кар'єрного росту.

По ходу проведення семінару учасники заходу мали можливість безпосередньо задати питання військовослужбовцям та отримати вичерпну інформацію про умови проходження служби саме в військових частинах військово-десантних військах України.

Позитивним результатом такої зустрічі можна назвати зацікавленість присутніх службою за контрактом, адже є така почесна професія «захищати Батьківщину».

Бондаренко Н.О.
Провідний фахівець з 
профорієнтації  відділу АПБ


Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (5,4%), на кваліфікованих робітників з інструментом (23,4%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (20,2%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (23,1%).

12
04 серпня 2017 року на базі Знам’янського міськрайонного центру зайнятості в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» на який було запрошено начальника відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Знам’янського виконавчого комітету Ладожинську Руслану Анатоліївну.

Зміст та тематика заходу були присвячені перевагам легальних трудових відносин з роботодавцем та застереженням шукачів роботи від шахрайства при працевлаштуванні. 

Під час заходу представниками центру зайнятості було розкрито поняття «торгівля людьми» та якими шляхами особи можуть потрапити до такої ситуації. 
12

В ході семінару відбулось обговорення ризиків які існують під час нелегального працевлаштування. Начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я навела для прикладуреальні історії життя, як прикрі наслідки нелегальної трудової міграції. Були наведені ймовірні сценарії розвитку подій у сфері посередництва в працевлаштуванні за кордоном. А також учасники заходу були проінформовані щодо кроків безпеки яких потрібно дотримуватись при працевлаштуванні за кордоном та що потрібно для цього мати.

По завершенні семінару було наголошено про те, якщо серед присутніх або знайомих є такі, що потрапляли до рук торгівців людьми то держава створила відповідні установи по наданню допомоги постраждалим, цього не потрібно замовчувати і соромитись,адже до такої ситуації може потрапити кожен.З огляду на це завданням загальнодержавного значення є боротьба з цим явищем, захист українських громадян за кордоном. 

Ефективно протидіяти торгівлі людьми можна лише при використанні системного підходуза умов координованої діяльності всіх зацікавлених сторін – державних установ, недержавних організацій, органів соціального захисту, правових, законодавчих та міграційних.

Провідний фахівець                                                   Волкова А.Є.
з профорієнтації 
відділу активної 
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ

28 липня 2017 року в приміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості відбулася ділова зустріч з представниками міського та районного управлінь соціального захисту населення. Головним питанням цього заходу було узгодження плану спільних дії на виконання «Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції».

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 ... 151-160 161-170

Кировоград: новости и сайты