Середа, 19.01.2022, 04:15
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Робота фахівців центру зайнятості націлена на співпрацю з якомога більшою кількістю роботодавців регіону, задля проведення різноманітних спільних методів роботи та їх удосконалення. Так, 28 липня 2017 року відбувся один із семінарів «Презентація роботодавця» до якого долучився начальник сектору кадрового забезпечення Знам’янського відділу ГУНП в Кіровоградській області капітан Пащенко Сергій Сергійович.

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (8,1%), на кваліфікованих робітників з інструментом (25,5%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (19,2%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (11,7%).

Пропонуємо ознайомитися з "Барометром професій", який допоможе визначити професії, актуальні на ринку праці

Ви маєте можливість приєднатися до сторінок Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі «Facebook», а саме сторінки «Кіровоградський обласний центр зайнятості», «Електронний кадровий клуб Кіровоградського обласного центру зайнятості.
Сподіваємося, що дана інформація зацікавить вас.


Дякуємо за співпрацю!

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (5,5%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 24,7%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 21,3%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (24%).

12
З метою реінтеграції демобілізованих військовослужбовців та учасників антитерористичної операції в систему реальних трудових відносин службою зайнятості проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота, у т.ч. шляхом проведення різноманітних заходів.

Наприклад, нещодавно у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості для незайнятих трудовою діяльністю громадян з числа демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО за участі представників районного військового комісаріату відбувся інформаційний семінар. Мета заходу – підвищення рівня поінформованості демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО про послуги державної служби зайнятості, визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці.

У рамках заходу фахівці міськрайонного центру зайнятості інформували учасників семінару про стан місцевого ринку праці та перспективи його розвитку, умови призначення й виплати допомоги по безробіттю тощо. Увагу присутніх акцентували й на спектрі соціальних послуг, які служба зайнятості надає зазначеній категорії клієнтів, на нововведеннях щодо додаткових гарантій при працевлаштуванні учасників АТО та поінформовано присутніх про можливість безкоштовного навчання англійській мові завдяки соціальному проекту «Лінгва Скілз».

Запрошені представники районного військового комісаріату довели до учасників семінару інформацію  про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомили з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців, поінформували і про переваги грошового, медичного, житлового та пенсійного забезпечення.

Захід пройшов у формі інформаційної дискусії, під час якої учасники семінару мали змогу задати свої запитання, цікавились можливістю вступу на службу, в яких частинах буде проходити служба, які військові спеціальності в пріоритеті та ін.

Загалом з початку року на обліку в міськрайонному центрі зайнятості перебувало 88 осіб учасників АТО, з них 15 вже  працевлаштовані. Цих показників вдалося досягти завдяки тісній співпраці фахівців  міськрайонного районного центру зайнятості з роботодавцями, серед яких Локомотивне депо, ТДВ «Колос», ТОВ «ЕкоСем», ФГ «Матвєєв», ТОВ «Знам’янське ХПП» та ін


О. Баланенко, 
Начальник відділу активної підтримки безробітних 
Знам'янського міськрайонного центру зайнятості 

12
З 12 по 16 червня 2017 року спеціалістами Знам’янського міськрайонного центру зайнятості спільно із Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Знам’янського району провели виїзні акції в пришкільні табори Знам’янської ЗОШ №1 та ЗОШ №4, Мошоринської ЗОШ, Володимирівської ЗОШ, Цибулівської ЗОШ, Богданівської ЗОШ №1 та №2, Іванковецької ЗОШ. 

Основна мета профорієнтаційної роботи в школах, в тому числі пришкільних таборах – сприяння професійному самовизначенню старшокласників та учнів початкової і середньої школи, формування позитивного ставлення до професій, які користуються попитом на ринку праці.

Діти активно знайомились з буклетами та інформаційними матеріалами, жваво грали в профорієнтаційні ігри, розгадували ребуси та загадки про різноманітні професії, розповідали, хто ким хоче стати в майбутньому, довірливо прислухались до порад фахівців, які в свою чергу акцентували увагу присутніх на актуальних професіях сучасного ринку праці, на навчальних закладах, що здійснюють професійну підготовку саме за тими професіями, на які дана категорія громадян може претендувати. 
12

Було приємно спостерігати за учнями, які з великою цікавістю дізнавалися про професії, які користуються попитом на ринку праці.

Спеціалісти Знам’янського МРЦЗ в співпраці із соціальними партнерами провели профорієнтаційні бесіди, конкурси, профконсультації та профілактичні бесіди щодо здорового способу життя та викорінення шкідливих звичок серед шкільної  молоді, надавалась інформація з питань захисту прав дитини на ринку праці.

12

Провідний фахівець                                                   Волкова А.Є.
з профорієнтації 
відділу активної 
підтримки безробітних 
Знам’янського МРЦЗ


12
Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (5,04%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 25,1%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 21,8%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (23,4%).

Протягом січня-травня  2017 року:

-   мали cтатус безробітного  всього 1770 осіб, з яких 58,2% складали жінки, 42,7% – молодь віком до 35 років, 40,5%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 52,3% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.06.2017 року – 886 осіб, в тому числі 5 осіб із числа  внутрішньо переміщених та 49 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

- працевлаштовано 516 осіб, з них 438 осіб із числа безробітних (жінки становили 224 особи – 51,1%,  молодь у віці до 35 років - 188 осіб або 42,9%),  в тому числі  працевлаштовано 2 особи  із числа внутрішньо переміщених  та 11 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;

-  брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 315 осіб в тому числі 3 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;

- проходили  професійне навчання за направленням центру зайнятості – 252 особи із них 4  особи  із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО. 

Станом на 01 червня 2017 року кількість актуальних вакансій становила - 207  вакансій.  Навантаження на 1 робоче місце становило  4 особи.

На 01 червня 2017 року 559 осіб отримували  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63

12
З 31 травня по 2 червня 2017 року спеціалістами Знам’янського міськрайонного центру зайнятості спільно із Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Знам’янського району провели виїзні акції в пришкільні табори НВК «Знам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. №3-гімназії», Центру дитячої та юнацької творчості, Диківської ЗОШ. 

Основна мета профорієнтаційної роботи в школах, в тому числі пришкільних таборах – сприяння професійному самовизначенню старшокласників, формування позитивного ставлення до професій, які користуються попитом на ринку праці.
12

Діти активно вивчали буклети та інформаційні матеріали, активно грали в профорієнтаційні ігри, розповідали, хто ким хоче стати в майбутньому, довірливо прислухались до порад фахівців, які в свою чергу акцентували увагу присутніх на актуальних професіях сучасного ринку праці, на навчальних закладах, що здійснюють професійну підготовку саме за тими професіями, на які дана категорія громадян може претендувати. 

Було приємно спостерігати за учнями, які з великою цікавістю дізнавалися про професії, які користуються попитом на ринку праці.
12

Спеціалісти Знам’янського МРЦЗ в співпраці із соціальними партнерами провели профорієнтаційні бесіди, конкурси, профконсультації та профілактичні бесіди щодо здорового способу життя та викорінення шкідливих звичок серед шкільної  молоді, надавалась інформація з питань захисту прав дитини на ринку праці.


Провідний фахівець                                                   
з профорієнтації 
відділу активної 
підтримки безробітних 
Знам’янського МРЦЗ                               Волкова А.Є.

12
24 травня 2017 року Знам’янським міськрайонним центром зайнятості було проведено день відкритих дверей центру зайнятості для учнів Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Метою проведення заходу є ознайомлення школярів з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з послугами центру зайнятості для школярів, формування позитивного іміджу робітничих професій. 

В ході заходу учням була проведена оглядова екскурсія по центру зайнятості. Школярі дізнались про головний вид діяльності центру та про роботу яку виконують різні його відділи. Спеціалістом було проведено інформаційний семінар щодо важливості вибору професії, в якому школярі ознайомилися із формулою вибору професії «Хочу. Можу» Треба». 
12

Також спеціаліст центру зайнятості ознайомила присутніх з описами професії та «Путівниками професій», які розміщено в профінформаційному секторі, з інформацією про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування, з довідником професійно-технічних та вищих навчальних закладів області. 

По завершенню дня відкритих дверей учні та вчителі висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей.

Провідний фахівець                                                   
з профорієнтації 
відділу активної 
підтримки безробітних 
Знам’янського МРЦЗ                        Волкова А.Є.
 

1-10 11-20 ... 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 ... 151-160 161-170

Кировоград: новости и сайты