Вівторок, 20.10.2020, 16:53
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Ситуація на регіональному ринку праці
Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (8,1%), на кваліфікованих робітників з інструментом (25,5%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (19,2%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (11,7%).
Станом на 01 липня 2017 року в центрах зайнятості області було зареєстровано 13,5 тис. безробітних громадян, з яких 57,5% складали жінки, 35,6% – молодь віком до 35 років, 41,2% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.
У січні-червні 2017 року статус безробітного мали 30,9 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в червні 1,5 тис. осіб.
За сприяння служби зайнятості у січні-червні поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано 9,9 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних громадян становив 32,1%. Також було працевлаштовано 2,8 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.дських та інших роботах тимчасового характеру майже 7,0 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 22,6%.
Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 4,3 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 14,0%.
Станом на 01 липня 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2,9 тис. од.
У середньому на одну вакансію претендувало 5 осіб, у тому числі серед професіоналів – 2 особи, серед кваліфікованих робітників з інструментом – 2 особи, серед фахівців – 5 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 8 осіб, серед технічних службовців – 7 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 4 особи, серед громадян без спеціальної підготовки – 8 осіб, а також серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 7 осіб.
Станом на 01 липня поточного року 9,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.
За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,9% (І квартал 2016 року) до 12,7% (І квартал 2017 року) економічно активного населення.

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Moderator_1 (21.07.2017)
Переглядів: 236

Кировоград: новости и сайты