Середа, 19.01.2022, 03:49
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

12
На базі Знам’янського професійно-технічного училища №12 відбувся захід «Презентація роботодавця - ярмарка вакансій». 

На захід були запрошені представники роботодавців:
1.Локомотивне депо 
2.Експлуатаційне вагонне депо
3.Ремонтне вагонне депо
4.Дистанція колії
5.Будівельно - монтажний поїзд
12

Захід проводився з студентами-випускниками. Роботодавцями представлені вакансії: слюсар з ремонту рухомого складу, електрогазозварник, слюсар-електромонтажник, машиніст поїзда, помічник машиніста,  муляр, монтер колії. 

Загалом захід відвідало більше 150 студентів училища. 

Представники залізничних підприємств презентували свої підприємства, надали інформацію про вакансії, які є на даний час, умови та оплату  праці. 

Студенти мали можливість провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування. 

За результатами 25 студентів зацікавились роботою у Локомотивному депо та після проведення заходу спілкувалися в індивідуальному порядку з представниками підприємства.
 

Начальник відділу взаємодії 
з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ              Саржевська В.

12

Пасажирське вагонне депо м.Миколаїв

та Шевченківська вагонна дільниця

Проводять набір на літні перевезення провідників пасажирських вагонів. Вводяться додаткові маршрути поїздів по Україні. Заробітна плата від 4000,00  гривень.

За довідками звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, або за телефонами: 2-11-67, 2-24-43, 2-37-8012

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (4,6%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 26,7%), на робітників з обслуговування,експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 22,4%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (21,9).

Протягом січня-квітня  2017 року:

-   мали cтатус безробітного  всього 1631 особа, з яких 58,4% складали жінки, 43,2% – молодь віком до 35 років, 40,8%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 52% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.05.2017 року – 897 осіб, в тому числі 6 осіб із числа  внутрішньо переміщених осіб та 54 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

- працевлаштовано 438 осіб, з них 378 осіб із числа безробітних (жінки становили 183 особи – 48,4%,  молодь у віці до 35 років - 160 осіб або 42,3%),  в тому числі  працевлаштовано 2 особи  із числа внутрішньо переміщених  та 11 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;

-  брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 245 осіб в тому числі 3 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;

 - проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 212 осіб із них 4  особи  із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО. 

Станом на 01 травня 2017 року кількість актуальних вакансій становила - 192  вакансії.  Навантаження на 1 робоче місце становило  5 осіб.

На 01 травня 2017 року 569 осіб отримували  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63
відділом інформаційних систем 

12
26 квітня 2017 року Знам’янським міськрайонним центром зайнятості для учнів 9-го класу навчально-виховного комплексу «Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2-ліцею» на базі Знам’янської бібліотеки-філії №3 було проведено  профінформаційний захід «Презентація професій». 

Школярі отримали інформацію про стан ринку праці міста, актуальні професії, можливості професійного навчання за сприянням служби зайнятості. Також відбулось обговорення про найпопулярніші професії світу, країни та регіону.  

В рамках заходу організовано роботу старшокласників з інформаційними матеріалами: папками з описами професій, довідниками навчальних закладів тощо. 

Молодь було поінформовано про потребу в кваліфікованих спеціалістах на місцевому ринку праці, можливості здобуття професій за короткий термін, порядок працевлаштування, соціальні послуги державної служби зайнятості. Школярі ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», та з критеріями, які потрібно враховувати під час вибору сфери професійної діяльності.
12

По завершенню заходу школярі були запрошені відвідати міськрайонний центр зайнятості. Учні та педагогічні працівники висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей.

Провідний фахівець з
профорієнтації відділ
активної підтримки 
Знам’янського МРЦЗВолкова А.Є. 

12

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (4,2%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 25,3%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 21,9%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (25%).
Протягом січня-березня  2017 року:

-   мали cтатус безробітного  всього 1475 осіб, з яких 59,1% складали жінки, 43,5% – молодь віком до 35 років, 41,1%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 52,2% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.04.2017 року – 957 осіб, в тому числі 6 осіб із числа  внутрішньо переміщених осіб та 62 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

- працевлаштовано 301 особа, з них 259 осіб із числа безробітних (жінки становили 126 осіб – 48,6%,  молодь у віці до 35 років - 118 осіб або 45,6%),  в тому числі  працевлаштовано 2 особи  із числа внутрішньо переміщених  та 5 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;

-  брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 176 осіб в тому числі 3 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 190 осіб із них 4  особи  із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО. 

Станом на 01 квітня 2017 року кількість актуальних вакансій становила - 212  вакансій.  Навантаження на 1 робоче місце становило  5 осіб.

На 01 квітня 2017 року 619 осіб отримували  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63


12

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (3,9%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 32,2%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин ( 16,5%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (32,2%).
Протягом січня-лютого  2017 року:

-   мали cтатус безробітного  всього 1317 осіб, з яких 58% складали жінки, 43% – молодь віком до 35 років, 41,3%  осіб, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 52% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.03.2017 року – 1068 осіб, в тому числі 6 осіб із числа внутрішньо переміщених осіб та 66 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО;

- працевлаштовано 126 осіб, з них 98 осіб із числа безробітних (жінки становили 47 осіб – 48%,  молодь у віці до 35 років - 53 особи або 54,1%),  в тому числі  працевлаштовано 1 особу із числа внутрішньо переміщених  та 3 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в  АТО;

-  брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 122 особи в тому числі 2 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та 1 особа із числа внутрішньо переміщених осіб;

- проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості – 159 осіб із них 4  особи  із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО. 

Станом на 01 березня 2017 року кількість актуальних вакансій становила - 210  вакансій.  Навантаження на 1 робоче місце становило  5 осіб.

На 01 березня 2017 року 751 особа отримувала допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем 
Знам’янського МРЦЗ  тел. 2-29-63


12

Богдане Сергійовичу, які структури надають допомогу демобілізованим військовослужбовцям у пошуку роботи?
В першу чергу це органи державної служби зайнятості. В кожному місті обласного значення та районі діють базові центри зайнятості.
В місті Кіровограді охочі мають можливість звернутись також до приватних агентств зайнятості.
Отримати правову допомогу та необхідну інформацію є можливість в Центрі надання в області допомоги учасникам АТО (керівник Нікітін Вадим Леонтійович) та представництві Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у області (Гуріна Людмила Василівна). Центри зайнятості співпрацюють з радниками голів РДА з питань АТО, громадськими організаціями, які надають допомогу демобілізованим особам.

Давайте уточнимо – чи кожен демобілізований учасник антитерористичної операції може звернутися до центру зайнятості?
Відповідь на Ваше запитання залежить від того чи працював демобілізований військовослужбовець до призову, чи ні.
Громадянин, який працював та був призваний на службу, має бути поновлений на своєму робочому місці. 
Ймовірна відмова роботодавця від поновлення на роботі працівника є грубим порушенням законодавства про працю. У таких випадках слід звертатися до суду або до територіальних органів Державної служби України з питань праці.
Вже інше питання – це можливе звільнення працівника після поновлення на роботі. 
Це право особи – працювати або звільнитись. 
Необхідно враховувати, що нормами Кодексу законів про працю України передбачено, що військовослужбовці військової служби за призовом під час мобілізації протягом двох років з дня звільнення зі служби мають переважне право на залишення на роботі при скорочення чисельності працівників. 
Ну і зрозуміло, що ніхто не має права змушувати поновленого працівника звільнятись з роботи за власним бажанням.
Громадяни, які до призову не працювали, мають можливість невідкладно звертатись до центрів зайнятості. 

Детальіше


12

На запрошення Знам’янського «Інформаційно-освітнього жіночого клубу»  23 лютого 2017 року для учнів 9-х класів навчально-виховного комплексу «Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3-гімназії» в приміщенні  центральної бібліотеки Знам’янським міськрайонним центром зайнятості було проведено профінформаційний захід «Презентація професій».  

Школярі отримали інформацію про стан ринку праці міста, актуальні професії, можливості професійного навчання за сприянням служби зайнятості.

Також відбулось обговорення найпопулярніших професій світу, країни та регіону.  

12

В рамках заходу організовано роботу старшокласників з інформаційними матеріалами: папками з описами професій, довідниками навчальних закладів тощо. Молодь було поінформовано про потребу в кваліфікованих спеціалістах на місцевому ринку праці, можливості здобуття професій за короткий термін, порядок працевлаштування, соціальні послуги державної служби зайнятості.

Школярі ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», та з критеріями які потрібно враховувати під час вибору сфери професійної діяльності.

По завершенню заходу школярі були запрошені відвідати міськрайонний центр зайнятості. Учні та педагогічні працівники висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей.

Провідний фахівець з
профорієнтації відділ
активної підтримки 
Знам’янського МРЦЗ                        Волкова А.Є.


12

22 лютого 2017 рокуЗнам’янським міськрайонним центром зайнятостібуло проведено день відкритих дверей центру зайнятості для учнів Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Метою проведення заходу є ознайомлення школярів з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з послугами центру зайнятості для школярів, формування позитивного іміджу робітничих професій.

В ході заходу учням була проведена оглядова екскурсія по центру зайнятості. Школярі дізнались про головний вид діяльності центру та про роботу яку виконують різні його відділи. Спеціалістом було проведено інформаційний семінар щодо важливості вибору професії, в якому школярі ознайомилися із формулою вибору професії «Хочу. Можу» Треба».

12

Також спеціаліст центру зайнятості ознайомила присутніх з описами професії та «Путівниками професій», які розміщено в профінформаційному секторі, з інформацією про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування, з довідником професійно-технічних та вищих навчальних закладів області. 

По завершеннюдня відкритих дверей учні та вчителі висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей.

Провідний фахівець                                                   Волкова А.Є.
з профорієнтації 
відділу активної 
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ


12

В заході прийняли участь представники  підприємств міста: ТОВ «Знам’янська АПК»,  Управління газового господарства, Філія «Знам’янський райавтодор», ТДВ «Колос», Районне споживче товариство, міський та районний відділи освіти та їх підрозділи.

В ході засідання, роботодавців було ознайомлено зі змінами в законодавстві.

А саме зміни, внесені в форму 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Також  зупинились на питанні реалізації права громадян віком старших 45 років через отримання  в центрі зайнятості ваучера на навчання безкоштовно здобути другу освіту,  а разом з нею і затребувану професію. При цьому  ця норма закону є цікавою не тільки для  працівників, а й для роботодавців, які  мають можливість надати своїм працівникам нову професію чи підвищити їх кваліфікацію.

Під час проведення круглого столу учасники обговорювали питання зайнятості населення взагалі, обговорювали проблеми забезпечення підприємств робочими кадрами, враховуючи професійний склад осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, та можливі шляхи їх вирішення, ділилися  досвідом співпраці із службою зайнятості, розповідали  проблеми своїх підприємств.

Саржевська В.
Начальник відділу взаємодії 
з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ


1-10 11-20 ... 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 ... 151-160 161-170

Кировоград: новости и сайты