Четвер, 25.04.2024, 12:22

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Презентація професії
26 квітня 2017 року Знам’янським міськрайонним центром зайнятості для учнів 9-го класу навчально-виховного комплексу «Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2-ліцею» на базі Знам’янської бібліотеки-філії №3 було проведено  профінформаційний захід «Презентація професій».

Школярі отримали інформацію про стан ринку праці міста, актуальні професії, можливості професійного навчання за сприянням служби зайнятості. Також відбулось обговорення про найпопулярніші професії світу, країни та регіону.

В рамках заходу організовано роботу старшокласників з інформаційними матеріалами: папками з описами професій, довідниками навчальних закладів тощо.

Молодь було поінформовано про потребу в кваліфікованих спеціалістах на місцевому ринку праці, можливості здобуття професій за короткий термін, порядок працевлаштування, соціальні послуги державної служби зайнятості. Школярі ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», та з критеріями, які потрібно враховувати під час вибору сфери професійної діяльності.

По завершенню заходу школярі були запрошені відвідати міськрайонний центр зайнятості. Учні та педагогічні працівники висловили вдячність за цікавий і корисний захід та побажання щодо тематики майбутніх зустрічей.

Провідний фахівець з
профорієнтації відділ
активної підтримки
Знам’янського МРЦЗВолкова А.Є.