П`ятниця, 29.03.2024, 12:10

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Відбулося засідання круглого столу на тему «Нове в законодавстві»

В заході прийняли участь представники  підприємств міста: ТОВ «Знам’янська АПК»,  Управління газового господарства, Філія «Знам’янський райавтодор», ТДВ «Колос», Районне споживче товариство, міський та районний відділи освіти та їх підрозділи.

В ході засідання, роботодавців було ознайомлено зі змінами в законодавстві.

А саме зміни, внесені в форму 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Також  зупинились на питанні реалізації права громадян віком старших 45 років через отримання  в центрі зайнятості ваучера на навчання безкоштовно здобути другу освіту,  а разом з нею і затребувану професію. При цьому  ця норма закону є цікавою не тільки для  працівників, а й для роботодавців, які  мають можливість надати своїм працівникам нову професію чи підвищити їх кваліфікацію.

Під час проведення круглого столу учасники обговорювали питання зайнятості населення взагалі, обговорювали проблеми забезпечення підприємств робочими кадрами, враховуючи професійний склад осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, та можливі шляхи їх вирішення, ділилися  досвідом співпраці із службою зайнятості, розповідали  проблеми своїх підприємств.

Саржевська В.
Начальник відділу взаємодії
з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (24.02.2017)