Четвер, 18.04.2024, 19:06

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Презентація роботодавця

Робота фахівців центру зайнятості націлена на співпрацю з якомога більшою кількістю роботодавців регіону, задля проведення різноманітних спільних методів роботи та їх удосконалення. Так, 28 липня 2017 року відбувся один із семінарів «Презентація роботодавця» до якого долучився начальник сектору кадрового забезпечення Знам’янського відділу ГУНП в Кіровоградській області капітан Пащенко Сергій Сергійович.
Під час семінару капітан поліції розповів про роботу нової поліції, зміни які відбулися, зазначив, що процес відбору регламентований положеннями Закону України «Про національну поліцію» та наказами МВС України і проходить в декілька етапів, починаючи з подання онлайн-заявки на участь у конкурсі, проходженням тестування, перевіркою фізичної підготовки, співбесіди, медичного обстеження та закінчуючи спеціальною перевіркою щодо наявності обмежень, пов'язаних із прийняттям на службу до поліції. Окремо зупинився на навчальних закладах, які готують майбутніх слідчих, оперуповноважених та дільничних офіцерів поліції.
По завершенню бесіди Пащенко С.С. запросив охочих завітати до Знам’янського відділу ГУНП задля більш детальних роз’яснень та допомогою щодо подання заявок та інших дій під час відбору кандидатів. Декілька осіб з числа безробітних виявили інтерес до наданої інформації та записали контактні дані для подальшої співпраці, а фахівці центру зайнятості домовились з представником Знам’янського відділу ГУНП щодо подальшої взаємної співпраці.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу
активної підтримки безробітних Знам’янського МРЦЗ
Волкова А.Є.

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Moderator_1 (28.07.2017)