П`ятниця, 19.04.2024, 20:18

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Актуальні професії на ринку праці регіону
Пропонуємо ознайомитися з "Барометром професій", який допоможе визначити професії, актуальні на ринку праці
Професії, які відсутні на ринку праці регіону
Бондар, гіпсувальник, видувальник скловиробів, виноградар, гончар, емульсувальник, кресляр, паркетник, ретушер, телеграфіст, квіткарка, ткач, цокольник, цукерник.
Професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях
Закрійник, верстатник деревообробних верстатів, манікюрник, перукар (перукар-модельєр), машиніст крана (кранівник), слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, шеф-кухар, кравець, машиніст насосних установок, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, електромонтажник з кабельних мереж, слюсар-електромонтажник.
Професії, за якими є можливість працевлаштуватись у регіоні
Верстатник широкого профілю, пекар, маляр, бармен, фрезерувальник, електрик дільниці, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, штукатур, шліфувальник, муляр, тесляр, столяр, слюсар-сантехнік, слюсар-інструментальник, слюсар з механоскладальних робіт, водій тролейбуса.
Актуальні професії на ринку праці регіону
Водій автотранспортних засобів, офіціант, касир торгівельного залу, тракторист, слюсар-ремонтник, продавець продовольчих і непродовольчих товарів, кухар, електрогазозварник, продавець-консультант, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, швачка, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, електромонтер з експлуатації розподільних мереж, токар.

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Moderator_1 (20.07.2017)