Середа, 17.04.2024, 00:30

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Є така професія – захищати Батьківщину
14 серпня 2017 року у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості з використанням засобів Інтернет-зв’язку з Кіровоградським обласним центром зайнятості та за участю заступника командира роти-інструктора з повітряно-десантної підготовки старшого лейтенанта Андрій Баоджи та лейтенанта 79 окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади Олександра Пастухова , проводився семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України.

Мета заходу – надання інформації щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом.

Заступник командира роти-інструктор з повітряно-дисантної підготовки старший лейтенант Андрій Баоджи, зазначив, що сьогодні військова частина дислокується у м. Болград Одеської області. Військовій частині необхідні командир відділення, командир міномета, стрілець–снайпер, старший навідник, навідник, фельдшер, а також водії автотранспортних засобів.

Молодший лейтенант 79 окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади Олександр Пастухов зупинився на нормах чинного законодавства, що регламентують питання проходження військової служби, надав інформацію про вимоги до кандидатів, умови прийняття на військову службу за контрактом, зосередив увагу на соціальних гарантіях, пільгах, розмірі заробітної плати, можливості кар'єрного росту.

По ходу проведення семінару учасники заходу мали можливість безпосередньо задати питання військовослужбовцям та отримати вичерпну інформацію про умови проходження служби саме в військових частинах військово-десантних військах України.

Позитивним результатом такої зустрічі можна назвати зацікавленість присутніх службою за контрактом, адже є така почесна професія «захищати Батьківщину».

Бондаренко Н.О.
Провідний фахівець з
профорієнтації  відділу АПБ

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (14.08.2017)