Середа, 03.07.2024, 06:30

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників
Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

За додатковою інформацією звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості  за адресою:

м.Знам’янка вул. Чайковського,13А.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (11.09.2017)