П`ятниця, 29.03.2024, 17:15

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Підготовка до Дня Незалежності
Напередодні свята Дня незалежності України триває підготовка до його відзначення. Тож, за направленням Знам̓янського міськрайонного центру зайнятості на території Знам̓янської Другої селищної ради руками безробітних виконувалися роботи з благоустрою населеного пункту, упорядкування об’єктів культурної спадщини та благоустрою території Обеліску Слави. Також безробітні займалися: скошенням трави та доглядом за насадженнями біля адміністративних будівель, пам`ятників, стел, меморіалів, збиранням сміття, білуванням дерев та бордюрів.
Загалом, з початку року понад 400 безробітних громадян за сприяння міськрайонного центру зайнятості взяли участь у роботах тимчасового характеру.
Слід зазначити, що організація громадських та інших робіт тимчасового характеру – є одним із дієвих засобів реалізації політики зайнятості. Ці роботи, насамперед, сприяють тимчасовій зайнятості, а також збереженню мотивації безробітних до праці.

Відділ взаємодії з роботодавцями
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Moderator_1 (28.08.2017)