П`ятниця, 26.04.2024, 19:23

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Завжди готові до співпраці
28 липня 2017 року в приміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості відбулася ділова зустріч з представниками міського та районного управлінь соціального захисту населення. Головним питанням цього заходу було узгодження плану спільних дії на виконання «Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції».
Професійна та соціальна адаптація, повернення учасників АТО в психологічному та соціальному розумінні до мирного життя – основна тема зустрічі.
На заході в діловій та конструктивній атмосфері були обговорені та узгоджені спільні заходи спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників АТО шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг, заходи спрямовані на підвищення конкурентоспроможності даної категорії на ринку праці.
Одним із ключових питань було обговорення механізму взаємодії всіх зацікавлених сторін в організації професійного навчання учасників АТО, оперативному взаємному контакті, швидкому реагуванні та задоволення потреб клієнтів. Учасники заходу, а саме представники служби зайнятості та соціального захисту обговорили питання обміну інформацією про потреби клієнтів, відповідно до вимог Порядку узгодили взаємний документообіг.
Професійна та соціальна адаптація учасників АТО, повернення їх до мирного життя на сьогодні - це ключове завдання усіх структур соціального спрямування, адже щоб ми могли мирно жити тут, воїни, ризикуючи власним життям, захищають нашу країну від ворога на сході. За цей подвиг усім їм низький уклін. Героям слава.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки населення
Знам’янського міськрайонного центру зайнятості Бондаренко Н.О.

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Moderator_1 (28.07.2017)