Субота, 20.04.2024, 10:14

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Нелегальна трудова міграція
04 серпня 2017 року на базі Знам’янського міськрайонного центру зайнятості в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» на який було запрошено начальника відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Знам’янського виконавчого комітету Ладожинську Руслану Анатоліївну.

Зміст та тематика заходу були присвячені перевагам легальних трудових відносин з роботодавцем та застереженням шукачів роботи від шахрайства при працевлаштуванні.

Під час заходу представниками центру зайнятості було розкрито поняття «торгівля людьми» та якими шляхами особи можуть потрапити до такої ситуації.

В ході семінару відбулось обговорення ризиків які існують під час нелегального працевлаштування. Начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я навела для прикладуреальні історії життя, як прикрі наслідки нелегальної трудової міграції. Були наведені ймовірні сценарії розвитку подій у сфері посередництва в працевлаштуванні за кордоном. А також учасники заходу були проінформовані щодо кроків безпеки яких потрібно дотримуватись при працевлаштуванні за кордоном та що потрібно для цього мати.

По завершенні семінару було наголошено про те, якщо серед присутніх або знайомих є такі, що потрапляли до рук торгівців людьми то держава створила відповідні установи по наданню допомоги постраждалим, цього не потрібно замовчувати і соромитись,адже до такої ситуації може потрапити кожен.З огляду на це завданням загальнодержавного значення є боротьба з цим явищем, захист українських громадян за кордоном.

Ефективно протидіяти торгівлі людьми можна лише при використанні системного підходуза умов координованої діяльності всіх зацікавлених сторін – державних установ, недержавних організацій, органів соціального захисту, правових, законодавчих та міграційних.

Провідний фахівець                                                   Волкова А.Є.
з профорієнтації
відділу активної
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ