П`ятниця, 29.03.2024, 11:40

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Служба зайнятості Кіровоградщини впроваджує новітні технології пошуку роботи
Служба зайнятості Кіровоградщини впроваджує новітні технології пошуку роботи
Служба зайнятості покращує свої сервіси та освоює нові сучасні технології, а саме – дистанційні форми спілкування з роботодавцями. Сьогодні державна служба зайнятості запроваджує у своїй роботі нові сучасні сервіси, серед яких особливе місце займає презентація своїх здібностей шукачем роботи, так звані відеорезюме.

Одним з головних завдань центрів зайнятості є допомога кожній людині відчути свою необхідність у суспільстві та реалізувати свої професійні можливості.

Одним з інструментів для виконання цього завдання і є відео-резюме: завдяки цій послузі у шукачів роботи є можливість підвищити свої шанси на ринку праці.

На каналі Кіровоградської обласної служби зайнятості у відеохостингуYouTube, роботодавець може ознайомитися з відеорезюме шукачів роботи, побачити реальну людину, виділити переваги претендентів та обрати гідного кандидата на вакантну посаду.

Крім того, ще однією сучасною послугою, яку надають центри зайнятості Кіровоградщини є відеопрезентації роботодавців.Підприємства, які зацікавлені у підборі кваліфікованих кадрів, можуть самостійно або за допомогою фахівці центрів зайнятості створити міні-фільм про свою установу, у якому є можливість висвітлити основні напрями діяльності та особливості підприємства, а також його переваги над конкурентами.

Таким чином, обласна служба зайнятості безкоштовно пропонує бажаючим свою допомогу у створенні власного відеорезюме та гідної презентації роботодавцеві. За допомогою фахівців служби зайнятості шукачі роботи можуть записати відео-резюме у всіх центрах зайнятості області.

Фахівці центрів зайнятості не лише допомагають шукачам роботи у складанні та запису відеорезюме, а також поширюють його, за згодою особи, серед роботодавців. Крім того пропонується організація онлайн-співбесіди, що економить час і кошти, як шукача роботи, так і роботодавця.

За принципом «тут і зараз», на інтернет порталі державної служби зайнятості «Труд», усі категорії населення мають можливість відпрацьовувати онлайн-методи пошуку роботи та навички самопрезентації, а також розмістити своє резюме.

Відділ організаційно-інформаційної роботи
та архівної справи обласного центру зайнятості
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (07.12.2017)