Субота, 20.04.2024, 08:26

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Зігрійте дитину увагою
З прадавніх часів на жінку була покладена почесна і водночас відповідальна місія – бути берегинею сімейного вогнища, створювати атмосферу тепла та затишку в родині. Сьогодні світ важко уявити без працюючої жінки.

Так само, сучасну жінку неможливо уявити без роботи. Жінка і мати, і чудовий працівник. Тільки так в сучасному суспільстві вона може реалізувати себе повністю. Але для жінок часто характерний більш високий рівень безробіття. Тому, виходячи із потреб клієнтів, службою зайнятості запроваджені семінари для жінок.

Основне завдання яке покладено на ці заходи зміна уявлення безробітних жінок про підходящу для них роботу; корекція вимог до майбутньої роботи та ставлення до роботодавців; підвищення мотивації до оволодіння новими професійними знаннями та навичками або підвищення кваліфікації; ознайомлення з законодавчими актами, які регулюють працю жінок.

Так нещодавно у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості за участю представника Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Знам’янської райдержадміністрації був проведений семінар «Жінка на ринку праці». Одним із питань, які були порушені на заході, надання інформації про створення прийомної сім’ї, дитячих будинків сімейного типу та організація перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя. Представник ЦСССДМ розповіла про законодавчі акти, які регулюють організацію та створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та про те, хто може взяти дитину на виховання в патронатну сім’ю, соціальні гарантії для прийомних батьків, матеріальне забезпечення гарантоване державою.

Учасниці заходу з притаманною тільки жінкам материнською любов’ю, співчуттям та болем говорили про скалічені дитячі долі, спаплюжене відібране алкогольною та наркотичною залежністю  «батьків» дитинство. На семінарі було багато суто практичних питань, як можна взяти дитину на виховання в сім’ю, що потрібно для створення дитячого будинку сімейного типу, взяті контакти для подальшого втілення задуманого.

Таким чином, можна зробити висновок, що питання, які були обговорені на семінарі, глибоко схвилювали аудиторію, присутні жінки отримали корисну для себе інформацію, як можна гармонійно поєднати материнство з можливістю реалізувати себе як працівника створивши дитячий будинок сімейного типу, зігріти дитячу душу теплом та батьківською увагою.

Начальник відділу активної
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ                                                                                      Баланенко О.С.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (23.10.2017)