П`ятниця, 26.04.2024, 14:58

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Безробітні Кіровоградщини мають можливість здобути професію «тракториста-машиніста»
Безробітні Кіровоградщини можуть здобути найактуальнішу для сільської місцевості професію. Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути у ОНКК «Аграрник» професію тракториста-машиніста.

Індивідуальне навчання учнів водінню тракторів, комбайнів, тракторних агрегатів проводиться кожного тижня, планомірно, за графіком на спеціально обладнаній площадці — полігоні, з дотриманням правил безпеки праці.

Правила дорожнього руху і основи керування трактором та комбайном, сільськогосподарськими машинами студенти вивчають не лише у спеціально обладнаному класі, а і в процесі індивідуальних занять по водінню трактора під керівництвом майстра виробничого навчання.

Для бажаючих отримати професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, за сприяння обласного центру зайнятості з 16 січня поточного року, на базі ОНКК «Аграрник», розпочинається професійне навчання групи безробітних за зазначеною професією. Термін навчання – 7,2 місяця.

Також шукачі роботи мають змогу здобути професію тракториста у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ): навчання стартує 17 січня і триватиме 6,6 місяців.
Умови направлення на навчання:
• повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
• повноліття (не менше 18 років);
• медична довідка з допуском до професії.

Якщо вас зацікавила професія «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», за більш детальною інформацією звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Знам’янка вул. Чайковського,13-А або  за телефонами:
2-00-31.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (11.01.2018)