Четвер, 28.03.2024, 14:07

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Ринок праці
Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (8,5%), на працівників сфери торгівлі і послуг (10,1%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (17,9%) та на кваліфікованих робітників з інструментом (29,1%).

Станом  на  01 грудня  2017  року  в   центрах   зайнятості  області було зареєстровано  майже 14,0 тис. безробітних   громадян, з  яких 56,6% складали  жінки, 35,5% – молодь  віком до 35 років, 38,7% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-листопаді 2017 рокустатус безробітного мали 41,9 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо влистопаді майже 4,0 тис. осіб.

За сприяння служби зайнятостіу січні-листопаді поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятостіпрацевлаштовано майже 14,6 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування  безробітних  громадян становив 34,8%. Також було працевлаштовано майже 5,0 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 10,2 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 24,3%.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 5,9 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 14,0%.

Станом на 01 грудня 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2,7 тис. од.

У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  5 осіб: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувала 1 особа, серед професіоналів – 2 особи, серед фахівців – 5 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 6 осіб, серед технічних службовців – 9 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 9 осіб, серед кваліфікованих робітників  сільського господарства – 41 особа.

Станом на 01 грудня поточного року майже 9,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,3% (І півріччя 2016 року) до 12,2%   (І півріччя 2017 року) економічно активного населення.

Відділ статистики Кіровоградського
обласного центру зайнятості
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (26.12.2017)