П`ятниця, 29.03.2024, 00:35

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Безробітні Кіровоградщини мають змогу безкоштовно опанувати манікюрне мистецтво
Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допомагають безробітним зайняти своє місце на ринку праці. Так, безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості  мають можливість здобути у Дніпропетровському ЦПТО ДСЗ професію манікюрника.
Манікюрник – кваліфікований робітник, який виконує роботи з гігієнічного очищення та догляду нігтів і  шкіри рук, корекцію нігтів, їх нарощування, художній розпис, декоративне оздоблювання за допомогою сучасних технологій, надає  клієнтам допомогу при виборі форми нігтів, кольору лаку, виду розпису.
Бути спеціалістом з нігтьового дизайну – цікаво і прибутково. Доглянуті руки і красиві нігті додають впевненості у собі, а невимушене спілкування завжди приноситиме радість тим, хто полюбляє працювати з людьми. Тому той, хто вирішить присвятити себе творчій професії майстра манікюру, має усі шанси як для професійного розвитку, так і для забезпечення себе сталими заробітками.
Саме тому, для бажаючих отримати професію манікюрника, за сприяння  центру зайнятості з 16 січня поточного року на базі Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ розпочинається професійне навчання групи безробітних за зазначеною професією. Термін навчання – 3 місяці.
Також, у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти усі бажаючі шукачі роботи можуть здобути такі професії: касир в банку, продавець непродовольчих товарів, електрогазозварник, контролер-касир, стропальник.
Умови направлення на навчання:
повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
повноліття (не менше 18 років);
медична довідка з допуском до професії.

Якщо вас зацікавила професія «манікюрник» або ж інші зазначені професії», за більш детальною інформацією звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Знам’янка вул. Чайковського,13-А або  за телефонами:
2-00-31.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (12.01.2018)