Четвер, 25.04.2024, 10:55

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Профорієнтаційний урок для учнівської молоді в ЗОШ №7 сел. Знам’янка
На днях фахівцем Знам’янського МРЦЗ, з метою підвищення рівня інформованості учнів про світ професій, популяризації робітничих професій, допомоги школярам у виборі свого професійного майбутнього, в ЗОШ №7, що розташована в сел. Знам’янка, було проведено профорієнтаційний захід для учнівської молоді.

Школярів було проінформовано про професії, актуальні сьогодні на ринку праці представлені законодавчі акти, які сприяють професійному становленню молоді, надана інформація про навчальні заклади, в яких можна набути цих професій.

З учнями 9-го та 10-го класів було проведено профорієнтаційну бесіду, під час якої вони отримали інформацію про потреби та вимоги сучасного ринку праці, про важливість для кожної людини вдало зробити свій професійний вибір.

Окрім загальної інформації, разом із фахівцем служби зайнятості, учнівська молодь ознайомилась із новими професіями, що є найбільш популярними в мережі Інтернет та інтернет-ресурсами, що сприяють пошуку роботи. Увагу дітей було акцентовано на інтернет-проекті «Моя кар’єра», за допомогою якого молодь може дізнатися про свої професійні нахили і, в результаті, визначитись зі своєю майбутньою професійною діяльністю.

Наприкінці зустрічі, спільно із класним керівником та представником служби зайнятості, учні змалювали образ професійно успішної людини та визначили основні риси, необхідні для професійної самореалізації.

Базюк Л.С.
Провідний фахівець відділу АПБ
Знам’янського МРЦЗ
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (24.01.2018)