Субота, 20.04.2024, 04:38

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Вибір професійного майбутнього
На днях для учнів дев’ятих класів НВК «Знам’янська ЗШ №3-гімназія», фахівцем Знам’янського МРЦЗ було проведено профорієнтаційний урок. Даний захід мав на меті розширити уяву учнівської молоді про світ професій, ознайомити дітей із затребуваними на ринку праці професіями та спеціальностями, а також – спрямувати учнів до свідомого вибору свого професійного майбутнього.
Під час спілкування з учнівською молоддю, фахівець Знам’янського МРЦЗ Базюк Л.С., поінформувала молодь про послуги, що надаються службою зайнятості для учнівської молоді, а також акцентувала увагу присутніх на основних завданнях служби зайнятості щодо професійної орієнтації молоді.
Значну увагу було приділено  роботі Знам’янського МРЦЗ в частині організації та проведення профорієнтаційних заходів для учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів, співпраці з педагогічними працівниками, проведенні, Днів профорієнтації, Днів кар’єри для учнівської молоді. Учні отримали актуальну інформацію про стан ринку праці міста та Знам’янського району, їх було ознайомлено з вакансіями, що є актуальними на даний час.
Проінформовано і про таку форму профорієнтаційної роботи як використання в профорієнтаційних цілях профорієнтаційних терміналів.
Урок пройшов у робочій атмосфері, наприкінці заходу учні подякували фахівцю центру  зайнятості за надану інформацію.

Базюк Л.С.
Провідний фахівець відділу АПБ
Знам’янського МРЦЗ
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (18.01.2018)