Неділя, 23.06.2024, 10:56
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Вибір професійного майбутнього
12
На днях для учнів дев’ятих класів НВК «Знам’янська ЗШ №3-гімназія», фахівцем Знам’янського МРЦЗ було проведено профорієнтаційний урок. Даний захід мав на меті розширити уяву учнівської молоді про світ професій, ознайомити дітей із затребуваними на ринку праці професіями та спеціальностями, а також – спрямувати учнів до свідомого вибору свого професійного майбутнього.
Під час спілкування з учнівською молоддю, фахівець Знам’янського МРЦЗ Базюк Л.С., поінформувала молодь про послуги, що надаються службою зайнятості для учнівської молоді, а також акцентувала увагу присутніх на основних завданнях служби зайнятості щодо професійної орієнтації молоді.
Значну увагу було приділено  роботі Знам’янського МРЦЗ в частині організації та проведення профорієнтаційних заходів для учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів, співпраці з педагогічними працівниками, проведенні, Днів профорієнтації, Днів кар’єри для учнівської молоді. Учні отримали актуальну інформацію про стан ринку праці міста та Знам’янського району, їх було ознайомлено з вакансіями, що є актуальними на даний час. 
Проінформовано і про таку форму профорієнтаційної роботи як використання в профорієнтаційних цілях профорієнтаційних терміналів. 
Урок пройшов у робочій атмосфері, наприкінці заходу учні подякували фахівцю центру  зайнятості за надану інформацію.Базюк Л.С.
Провідний фахівець відділу АПБ
Знам’янського МРЦЗ
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (18.01.2018)
Переглядів: 779

Кировоград: новости и сайты