Вівторок, 23.04.2024, 08:45

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Ярмарок вакансій
Відповідно до плану проведення масових заходів  для підприємств та фізичних осіб  міста Знам’янка та Знам’янського району у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості проведено ярмарок вакансій.

У Ярмарку вакансій прийняли участь підприємства: ФГ "Матвєєв», ФГ "Агроперспектива", ТОВ "Агропродукт", ТОВ "Геоід" ФОП Компанієць О.В., ФОП Савчук А.О., які запропонували  7 вакансій. На Ярмарку були представлені вакансії: водій автотранспортних засобів, слюсар з ремонту сільгоспмашин, слюсар з ремонту автомобілів, складальник з склопластику, кухар.

В ході заходу представники роботодавців проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний рівень заробітної плати. Представниками центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби. В ході заходу працювали консультпункти: «Законодавства для вас», «Служба зайнятості-особам з інвалідністю».

Загалом Ярмарок відвідали понад 30 шукачів роботи безробітних громадян. Всі вони мали можливість провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування. Було проведено співбесіду з усіма претендентами на заявлені вакансії. За результатами проведених співбесід попередньо підібрали для працевлаштування 3 особи, а також досягли домовленості про стажування перед працевлаштуванням 2 осіб,  досягнуто домовленості про співпрацю з метою покриття потреби в персоналі на перспективу 4 особи.

Учасники Ярмарку залишилися задоволені організацією та проведенням заходу.

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (25.09.2014)