Субота, 20.04.2024, 03:20

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

День відкритих дверей Знам’янського МРЦЗ для студентської та учнівської молоді

Триває Місячник профорієнтації молоді «Права знай себе пізнай, професію обирай», в рамках якого проводяться різноманітні заходи спрямовані на формування у молоді відповідального та свідомого ставлення до вибору професії, мотивації її на активну поведінку на ринку праці, підвищення суспільної престижності робітничих професій.

Так, 16 жовтня 2014 року, Знам’янським міськрайонним центром зайнятості був проведений День відкритих дверей центру зайнятості для учнівської та студентської молоді.

З інформацією основну про мету роботи служби зайнятості - сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян, створення умов для реалізації прав молоді на вільний розвиток особистості, напрямки діяльності центру зайнятості виступила начальник відділу активної підтримки безробітних О.С. Баланенко.

Про стан ринку праці, можливості працевлаштування в даному регіоні розповіла  начальник відділу надання соціальних послуг з працевлаштування О.В. Коляда.

Про весь спектр соціальних послуг, які надаються службою зайнятості молоді проінформувала заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Н.О. Бондаренко.

Під час проведення заходу було акцентовано увагу на важливості організації професійної інформації, завданням якої є своєчасне забезпечення молоді вичерпаними та докладними відомостями про стан ринку праці регіону, основні положення законодавства, якими керується в своїй роботі служба зайнятості та іншими законодавчими актами, які направлені на підвищення правової культури молоді.

Школярам були презентовані Інтернет-ресурси, до яких мають доступ шукачі роботи.  Учасники заходу були ознайомлені  з інформаційно-довідковими матеріалами  щодо  професій та спеціальностей, переглянули інформацію про підприємства, установи, організації міста та району, на які можна буде працевлаштуватися студента після закінчення навчання,  а також про навчальні заклади, в яких можна здобути омріяну професію.
Наприкінці зустрічі всім  присутнім спеціалісти центру зайнятості щиро побажали, вдало вибрати професію, знайти роботу, за вже обраною професією та мати від роботи не тільки матеріальне задоволення, а й відчувати радість від самого процесу праці.

Начальник відділу активної
підтримки безробітних
Знам’янського МРЦЗ О.С. Баланенко

Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (16.10.2014)