П`ятниця, 24.05.2024, 02:27
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості


Відкрити До уваги керівників підприємств та працюючих громадян!
  
12
На Знам’янський міськрайонний центр зайнятості інформує, що 4 квітня 2013 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України « Про затвердження Порядку видачі ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» від 20 березня 2013 року № 207.

Цей порядок визначає механізм видачі Державною служби зайнятості особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років ваучерів для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці, шляхом перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації тобто здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Навчання за ваучером здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг.
Оплата навчання за ваучером згідно Порядку здійснюється  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття.

Згідно  ваучера можна отримати освіту за спеціальностями: «соціальна робота» та «сестринська справа». Термін навчання: 2,5 роки.
За детальною інформацію звертатись до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Знам’янка вул. Чайковського,13А(каб.103,101,206) та за телефонами: 2-34-78, 2-18-36,            2-00-31, 2-11-67 
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (29.09.2014)
Переглядів: 798

Кировоград: новости и сайты